. .

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: shoma5. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1156 از /home/javan/domains/nokhbegan.co/public_html/includes/bootstrap.inc).

شهر عابران با دمای کنترل شده در دبی

PDF version
کل آرا: 248
دسته بندی: 
دبی به دنبال ساخت یک شهر ویژه عابران پیاده با دمای کنترل شده است که از بزرگترین بازار و پارک سرپوشیده جهان در کنار هتلها، اقامتگاههای تفریحی و تئاتر برخوردار خواهد بود.
شهر عابران با دمای کنترل شده در دبی
 
دبی به دنبال ساخت یک شهر ویژه عابران پیاده با دمای کنترل شده است که از بزرگترین بازار و پارک سرپوشیده جهان در کنار هتلها، اقامتگاههای تفریحی و تئاتر برخوردار خواهد بود.
این شیخ نشین پر زرق و برق که برای علاقه مندی به پروژه های بزرگ مشهور بوده و هم اکنون میزبان بزرگترینمجتمع های خرید سرپوشیده موسوم به دبی مال است، اکنون در حال برنامه ریزی برای ساختبازار جهان (Mall of the World) است.

به گفته شرکت دبی هولدینگ، این مجتمع که کاملا مخصوص عابران پیاده است، محدوده ای به اندازه 4.45 میلیون متر مربع را به خود اختصاص خواهد داد. مرکز خرید این پروژه فقط 7.4 میلیون متر مربع را در برخواهد گرفت.

طبق بیانیه این شرکت، این پروژه شامل بزرگترین پارک سرپوشیده جهان در زیر یک گنبد شیشه ای خواهد بود که در طول زمستان باز خواهد شد. تفرجگاههایی به طول هفت کیلومتر که تاسیسات را به یکدیگر متصل می کنند نیز در طول تابستان پوشیده مانده و از هوای تهویه شده برخوردار خواهند بود.


پروژه شهر عابرپیاده با دمای کنترل شده
در حقیقت این پروژه به شهر عابران پیاده با دمای کنترل شده ملقب شده است.شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، امیر دبی و صاحب شرکت دبی هولدینگ گفت:

آرزوی ما فراتر از داشتن گردشگران فصلی است. گردشگری عامل اصلی گرداننده اقتصاد ماست و ما می خواهیم امارات متحده عربی را به یک مقصد جذاب در همه فصول تبدیل کنیم.
وی افزود:
 
به همین دلیل ما کار بر روی محیطهای با دمای کنترل شده را در طول ماههای تابستانی آغاز کرده ایم. این بازار بزرگ در نزدیکی امارات مال که در حال حاضر یکی از بزرگترین مراکز خرید جهان است، ساخته خواهد شد.
دبی امیدوار است بازار جهان آن بتواند سالانه بیش از 180 میلیون بازدید کننده را به این کشور روانه کند.

این شیخ نشین برای بازارها و هتلهای بسیارش از جمله دبی مال که بزرگترین مرکز خرید جهان نام گرفته ، به عنوان یک مقصد تفریحی شهرت دارد. همچنین برج خلیفه، بزرگترین برج جهان در این منطقه قرار دارد.

دبی خود را به عنوان یک قطب جهانی برای حمل و نقل هوایی و تجارت ترانزیتی و همچنین به عنوان یک مرکز مالی منطقه ای تثبیت کرده است.

 

منبع : ایسنا

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

معرفی فناوران در تمامی رشته ها به سازمان ها و ارگان های طرف قرارداد رسانه برخط نخبگان جوان ...

مشاوره و اخذ استاد راهنما

هسته ی علمی رسانه بر خط نخبگان جوان با بیش از 180 نفر دکترا و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و اساتید...

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان
مشاوره و اخذ استاد راهنما

نظر سنجی

  • تعداد مقالات: 2,156
  • بازدید امروز : 15689
  • بازدید دیروز: 51478

افراد آنلاین:

390

اکنون ساعت   6:49 am به وقت تهران میباشد.

امروز: دوشنبه 7 مهر 1399

 

اینستاگرام: @majles.e.javan تلگرام: @majles.e.javan

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان