. .

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

ماژیک هوشمند

PDF version
کل آرا: 438
ماژیک هوشمندی که یادداشت های روی وایت برد را به دستگاه های دیگر می فرستد
شاید مطالبی که طی یک جلسه درسی یا اداری بر روی تخته های وایت برد نوشته می شوند، مهم باشند، اما با پاک شدن تخته، همگی از بین می روند. با Equil Smartmarker دیگر چنین اتفاقی نخواهد افتاد. این ماژیک هوشمند می تواند نوشته های روی وایت برد را بصورت همزمان ضبط کرده و آن ها را به کامپیوتر یا دیگر تجهیزات الکترونیکی هوشمند مانند گوشی های همراه، انتقال دهد.
Equil ماژیک هوشمندی که پس از ضبط و دیجیتال کردن یادداشت های روی تخته وایت برد، آن ها را به دستگاه های دیگر می فرستد

شاید مطالبی که طی یک جلسه درسی یا اداری بر روی تخته های وایت برد نوشته می شوند، مهم باشند، اما با پاک شدن تخته، همگی از بین می روند. با Equil Smartmarker دیگر چنین اتفاقی نخواهد افتاد. 

این ماژیک هوشمند می تواند نوشته های روی وایت برد را بصورت همزمان ضبط کرده و آن ها را به کامپیوتر یا دیگر تجهیزات الکترونیکی هوشمند مانند گوشی های همراه، انتقال دهد.


 

 
عملکرد Smartmarker شبیه عملکرد وایت برد Smart Kapp است که به کمک یک گوشی هوشمند و از طریق ارتباط بلوتوث با آن، تمام نوشته های روی تخته را به شبکه اینترنت منتقل می کرد تا از راه دور هم بتوان این نوشته ها را مشاهده کرد. البته با این تفاوت که برای استفاده از Smartmarker به نوع خاصی از وایت برد نیاز نیست.

این ماژیک هوشمند از یک بدنه بهمراه یک قلم و حسگر که درون آن قرار می گیرند، تشکیل شده است. حسگر به یک نوار مغناطیسی متصل است که می تواند با استفاده از قسمت چسبان خود، به یک طرف از سطحی که بر روی آن نوشته می شود بچسبد. 

از این ماژیک بر روی اکثر سطوح از جمله دیوارهای رنگ شده با رنگ های خشک، شیشه، تخته وایت بردهای معمول و ... می توان استفاده کرد. البته صفحات قابل درک برای آن می توانند تنها 4.9 متر عرض و 1.5 متر طول داشته باشند.

کاربران می توانند با این ماژیک مثل دیگر ماژیک ها بر روی سطح وایت برد بنویسند و از سرهای الکتریکی مختلف برای تغییر رنگ نوشته های خود استفاده کنند.

بدنه ماژیک دائماً موقعیت خود را به حسگر، با استفاده از سیستم تعیین موقعیت فراصوت، مخابره می کند.

حسگر هم به نوبه خود بطور اتوماتیک داده های مربوط به نوشته ها و اشکال ترسیم شده را از طریق ارتباط بلوتوث به دستگاه هایی با سیستم عامل های اندروید، iOS، مکینتاش یا ویندوز منتقل می کند. 

به علاوه داده ها می توانند به روشی دیگر هم ذخیره شوند. 

آن ها را می توان در حافظه داخلی 4 گیگابایتی حسگر ذخیره و بعداً با ارتباط بلوتوث یا به کمک یک درگاه USB به دستگاهی منتقل کرد.

با استفاده از اپ Equil Note که مخصوص سیستم های اندروید و iOS طراحی شده است، می توان نوشته ها را در سرویس هایی مانند iCloud ،Dropbox و Evernote ذخیره و ویرایش کرد و یا به اشتراک گذاشت. همچنین می توان این نوشته ها را به کمک اینترنت به دیگر کامپیوترها یا گوشی های همراه منتقل کرد.

طبق گزارش ها، باتری بدنه ماژیک و حسگر آن هردو در صورت استفاده مداوم حدود 8 ساعت شارژ نگه می دارند. برای شارژ بدنه ماژیک و خود آن، جعبه ای تعبیه شده است که می تواند به یک پریز برق معمولی یا یک درگاه USB متصل شود.

شارژ هریک از آن ها در صورتی که به طور کامل از شارژ خالی شده باشند، حدود 2 ساعت طول می کشد.

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

شرکت تسهیلگران رشد نوابغ جوان از تمامی متخصصین حوزه نرم افزار که آشنایی با زبان های برنامه نویسی...

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

نظر سنجی

  • با چه روشی می توان سریعتر اقتصاد مقاومتی را محقق نمود و کشور را از وابستگی به دیگران رهانید ؟

  • تعداد مقالات: 3,060
  • بازدید امروز : 32796
  • بازدید دیروز: 37967

افراد آنلاین:

299

اکنون ساعت   10:34 pm به وقت تهران میباشد.

امروز: يكشنبه 29 مهر 1397

بارکد نخبگان جوان کانال تلگرامی
 
 

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان