. .

شما اینجا هستید

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

ملاقات مدیران اپل و BMW برای تولید خودوری الکتریکی

PDF version
کل آرا: 420
دسته بندی: 
مدت نسبتا زیادی است که می دانیم اپل می خواهد شانس خود را برای تولید یک خودروی الکتریکی امتحان کند.امروز خبرگزاری رویترز در گزارشی از دیدار مدیران اپل و BMW برای مذاکره جهت تولید این خودوری الکترونیکی خبر داده است.
bmw-i3

ملاقات مدیران اپل و BMW برای تولید خودوری الکتریکی

مدت نسبتا زیادی است که می دانیم اپل می خواهد شانس خود را برای تولید یک خودروی الکتریکی امتحان کند.امروز خبرگزاری رویترز در گزارشی از دیدار مدیران اپل و BMW برای مذاکره جهت تولید این خودوری الکترونیکی خبر داده است.

در این گزارش آمده است که تیم کوک، مدیر عامل اپل سال گذشته از مقر BMW دیدار داشته و گروهی از مدیراناپل نیز از مرکز تولید خودروی BMW در لاپزیگ آلمان بازدید کرده‌اند.به ادعای رویترز، اپل علاقه خود را به خودروی الکتریکی i3 و پروسه ساخت آن که بر اساس فیبر کربن است، ابراز داشته است. هفته قبل نیز مجله Manager آلمان از دیدار مدیران اپل و BMW در لایپزیگ و تمایل اپل به استفاده از قطعات به کار رفته در i3 و یا ساختمان کلی آن در تولید خودروی اختصاصی خود خبر داده بود.

بر اساس گزارشی که وال استریت ژورنال در فوریه امسال منتشر کرد، هم اکنون صدها نفر از کارمندان اپل بر روی خودروی الکتریکی اپل کار می‌کنند.

رویترز در ادامه گزارش خود افزوده که گفتگوی دو طرف بدون هیچ قرارداد یا شراکتی متوقف شده و ظاهرا اپل قصد دارد این خودرو را خودش به صورت اختصاصی توسعه دهد.

تردیدهای مدیران ارشد BMW نیز در کناره‌گیری اپل از مذاکرات تاثیر زیادی داشته است. BMW از شرکت‌هایی است که تمایل چندان زیادی به فاش‌کردن رمز و راز فرایند تولید خودروی‌هایش برای دیگر شرکت‌ها ندارد. گفته می‌شود Harald Krueger نیز که در ماه می به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت خودروسازی انتخاب شد، به صورت ویژه بر روی اهداف اختصاصی BMW تمرکز دارد؛ بنابراین هرگونه همکاری گسترده آن با شرکت‌های دیگر فعلا به حالت تعویق درآمده است.با این حال، یکی از منابع رویترز خبر داده که بازگشت مدیران دو طرف برای گفتگوی بیشتر محتمل است؛ اگرچه هیچ تضمینی نیز برای آن وجود ندارد.

منبع : theverge

باز نشر : سایت علمی نخبگان جوان
 

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

شرکت تسهیلگران رشد نوابغ جوان از تمامی متخصصین حوزه نرم افزار که آشنایی با زبان های برنامه نویسی...

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

نظر سنجی

  • با چه روشی می توان سریعتر اقتصاد مقاومتی را محقق نمود و کشور را از وابستگی به دیگران رهانید ؟

  • تعداد مقالات: 3,060
  • بازدید امروز : 31938
  • بازدید دیروز: 37967

افراد آنلاین:

284

اکنون ساعت   9:57 pm به وقت تهران میباشد.

امروز: يكشنبه 29 مهر 1397

بارکد نخبگان جوان کانال تلگرامی
 
 

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان