. .

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

کمپین جهانی درخواست از Canon برای ساخت دوربین ویژه عکاس‌های چپ‌دست‌

PDF version
کل آرا: 85
بدون شک تسلط در هنگام ثبت تصاویر یکی از عوامل موفقیت در امر عکاسی محسوب می‌شود، از این رو افراد به اصطلاح چپ‌دست‌ همانند کسانی که بیشتر کارهای خود را با دست راست انجام می‌دهند به دلیل وجود دکمه شاتر در طرف راست نمی‌توانند تسلط کافی بر روی دوربین داشته باشند؛ شاید همین موضوع باعث شده کمپینی به‌منظور درخواست از شرکت کانن به‌منظور ساخت دوربین‌هایی مخصوص افراد چپ‌دست‌ شکل گیرد.

بدون شک تسلط در هنگام ثبت تصاویر یکی از عوامل موفقیت در امر عکاسی محسوب می‌شود، از این رو افراد به اصطلاح چپ‌دست‌ همانند کسانی که بیشتر کارهای خود را با دست راست انجام می‌دهند به دلیل وجود دکمه شاتر در طرف راست نمی‌توانند تسلط کافی بر روی دوربین داشته باشند؛ شاید همین موضوع باعث شده کمپینی به‌منظور درخواست از شرکت کانن به‌منظور ساخت دوربین‌هایی مخصوص افراد چپ‌دست‌ شکل گیرد.

Sylvia Cacciatore عکاسی اهل فلوریدای امریکاست که در حال جمع کردن حمایت عموم برای جلب توجه کانن است تا این شرکت برای افراد چپ‌دست نیز دوربین‌هایی را بسازد. وی دارای معلولیتی در دست راست خود است، به همین دلیل مجبور است با دست دیگر خود اقدام به عکاسی کند.

Sylvia Cacciatore بعد از مطرح کردن درخواست خود با کمپانی کانن با پاسخی نه‌چندان جالب روبه‌رو گردید. یکی از کارمندان کانن به او گفت که باید بر روی روش دیگری از عکاسان تمرین نماید تا این کار برایش عادی شود. این پاسخ انگیزه‌ Sylvia برای جلب نظر عموم و حمایت آن‌ها از مشکل او و امثال او را افزایش داده است.

نام من Sylvia است و این نامه را به‌عنوان فردی که دارای معلولیتی در دست‌راست است می‌نویسم، درخواست من این است که دوربین‌هایی را برای افراد چپ‌دست طراحی کنند. دست راست من مبتلا به تداخل عصبیست که از زمان تولد داشته‌ام و به‌طور کامل فعالیت آن را مختلف کرده، همین بیماری اجازه نمی‌دهد که عکاسی با دست‌راست را تمرین کنم. زندگی در دنیایی که فقط به افراد راست‌دست فکر می‌کند کار آسانی نیست. کارهای زیادی را با دست چپم انجام می‌دهم اما خیلی چیزها هستند که از انجام دادن آن‌ها محرومم.

اگر شما هم خواهان پیوستن به کمپین درخواست کننده از کانن به‌منظور طراحی دوربین‌هایی برای افراد دست‌چپ هستید، می‌توانید به این وب‌سایت مراجعه کرده و در نظرسنجی آن شرکت نمایید.
منبع

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

شرکت تسهیلگران رشد نوابغ جوان از تمامی متخصصین حوزه نرم افزار که آشنایی با زبان های برنامه نویسی...

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

نظر سنجی

  • با چه روشی می توان سریعتر اقتصاد مقاومتی را محقق نمود و کشور را از وابستگی به دیگران رهانید ؟

  • تعداد مقالات: 3,060
  • بازدید امروز : 6524
  • بازدید دیروز: 43405

افراد آنلاین:

264

اکنون ساعت   4:04 am به وقت تهران میباشد.

امروز: جمعه 27 مهر 1397

بارکد نخبگان جوان کانال تلگرامی
 
 

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان