. .

شما اینجا هستید

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: shoma5. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1156 از /home/javan/domains/nokhbegan.co/public_html/includes/bootstrap.inc).

گردهمایی نخبگان و ایده پردازان ایران و جهان در نخستین همایش تدکس کیش

PDF version
کل آرا: 1343
دسته بندی: 
گردهمایی نخبگان و ایده پردازان ایران و جهان در نخستین همایش تدکس کیش
نخبگان و ایده پردازان بزرگ ایران و جهان عصرجمعه با هدف ایجاد زمینه های لازم برای معرفی ایده های نو و بکر در نخستین همایش بین المللی دو روزه تدکس کیش گردهم آمدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تدکس کیش، همایشی چهار روزه با مضمون ' آستانه تحول' است که روزهای 28 و 29 فروردین به کنفرانس اصلی و یک روز قبل و بعد از همایش به برگزاری کارگاه های تخصصی با موضوعات کارآفرینی و محیط زیست اختصاص یافته است .

شناساندن و معرفی فرهنگ، تمدن و روحیه نوآوری ایرانیان به سایر جهان ، روایت ایده ها برای تقویت انگیزه، خودباوری، اعتماد بنفس و الهام بخشیدن به جامعه ، ارتقا وجهه ایران در نظر جهانیان و افزایش ارتباط ایرانیان خارج از کشور با سرزمین مادری از اهداف برگزاری این همایش دو روزه است . 

از دیگر اهداف این همایش می توان به ایجاد زمینه لازم برای آفرینش و پرورش ایده های نو و بکر و افزایش ارتباط میان نوآوران ایران و سایر نقاط جهان با مضمون 'آستانه تحول' ، شناساندن و معرفی فرهنگ، تمدن و روحیه نوآوری ایرانیان به سایر جهانیان اشاره کرد . 

در این همایش مجموعه ­ای از افکار همگون و آینده نگر از نوآوران، طراحان، متخصصان ، طرفداران محیط زیست و افرادی با دغدغه های اجتماعی دور هم جمع ­ شده اند و تلاش دارند تا زمینه لازم برای ارتباط فرهنگ ، تفکر ایرانی و نگرش سایر جهانیان را فراهم سازند . 

همچنین در این همایش، صاحبان کسب و کارهای موفق اجتماعی که نفع مالی یا معنوی فعالیت آنها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به جامعه می رسد و یا نو آوران نوپا که تنها ایده ای خلاقانه و طرحی برای پیاده سازی در ذهن دارند شرکت می کنند .

در این رویداد مهم سخنرانانی از ایران ، لندن ، آمریکا ، در زمینه های مختلف سخنرانی کرده و تجارب خود را در اختیار حاضران قرار داده اند . 

ریک گان ، محمد تاجران ، سامانتا ویانبرگ ، برمک حشمت از جمله سخنرانان روز نخست این همایش بودند . 

برخی سخنرانان به اشتراکات فرهنگی ، هنری و تاریخی برخی ملت ها و افراد کشورهای مختلف با یکدیگر اشاره کردند. 

این همایش فردا نیز با سخنرانی دیگر شرکت کنندگان ادامه خواهد داشت . 

تدکس یک رویداد کاملا غیرانتفاعی است که تمام مراحل آن توسط داوطلبانی که از داخل و خارج از ایران گرد هم آمده اند انجام می شود.

این افراد ارزش ایده ها و تجارب بزرگ را به خوبی می شناسند و خواهان تغییر و بهتر شدن دنیا هستند و برای آن تلاش می کنند. 

تدکس ها رویدادهایی هستند که با مجوز بنیاد TED و با هدف ایجاد فضایی مشابه با کنفرانس اصلی تد در سراسر دنیا برگزار می شود تا ایده های بیشتری، فرصت انتشار داشته باشند. 

تد مجموعه ای از کنفرانس های جهانی است که حول محورهای طراحی ، تفریح و تکنولوژی برگزار می شود و نخستین کنفرانس آن از سال 1984 آغاز شده و در سراسر آمریکا شمالی ، اروپا و آسیا برگزار شده است و سخنرانان ظرف مدت کوتاهی می توانند نظرات خود را به بهترین نحو ممکن از لحاظ درگیر کردن مخاطبان و نو آوری ارائه دهند . 

نخستین همایش بین المللی تدکس کیش عصر امروز با حضور علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ،جمعی از روسای دانشگاه های کشور ، معاونان ، مدیران و شرکت کنندگان داخلی و خارجی در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد . 
 

باز نشر: سایت علمی نخبگان جوان

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

مشاوره و اخذ استاد راهنما

هسته ی علمی رسانه بر خط نخبگان جوان با بیش از 180 نفر دکترا و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و اساتید...

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

معرفی فناوران در تمامی رشته ها به سازمان ها و ارگان های طرف قرارداد رسانه برخط نخبگان جوان ...

مشاوره و اخذ استاد راهنما
و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

نظر سنجی

  • تعداد مقالات: 2,156
  • بازدید امروز : 8287
  • بازدید دیروز: 58398

افراد آنلاین:

653

اکنون ساعت   3:36 am به وقت تهران میباشد.

امروز: جمعه 20 تير 1399

 

اینستاگرام: @majles.e.javan تلگرام: @majles.e.javan

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان