. .

شما اینجا هستید

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: shoma5. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1156 از /home/javan/domains/nokhbegan.co/public_html/includes/bootstrap.inc).

“پنل خورشیدی +۵″؛ شارژ با چاشنی محیط زیست

PDF version
کل آرا: 639
“پنل خورشیدی +۵″؛ شارژ با چاشنی محیط زیست
از آنجایی که کمبود باتری و عدم دسترسی به شرایط لازم برای شارژ مجدد به عنوان چالشی در برابر استفاده کنندگان وسایل مذکور قرار دارد؛ پاوربانک ها با ظرفیت های مختلف روانه بازار شده اند تا مشکل مذکور را به نحوی حل کنند. موبنا،مازیار دانیالی - ارائه گجت هایی مبتنی بر خلاقیت و نوآوری در دنیای تکنولوژی معمولا با این هدف انجام می پذیرد تا کاربران تجربه دلنشین تری از کار با وسایل تکنولوژی محور خود داشته باشند. حال این تلاش های خلاقانه می تواند به تولید یک پاوربانک بسیار ساده یا یک قفل هوشمند و یا هر چیز دیگری که استفاده از آن آسایش و راحتی را همراه داشته باشد؛ منتج شود.

از آنجایی که کمبود باتری و عدم دسترسی به شرایط لازم برای شارژ مجدد به عنوان چالشی در برابر استفاده کنندگان وسایل مذکور قرار دارد؛ پاوربانک ها با ظرفیت های مختلف روانه بازار شده اند تا مشکل مذکور را به نحوی حل کنند.

موبنا،مازیار دانیالی - ارائه گجت هایی مبتنی بر خلاقیت و نوآوری در دنیای تکنولوژی معمولا با این هدف انجام می پذیرد تا کاربران تجربه دلنشین تری از کار با وسایل تکنولوژی محور خود داشته باشند. حال این تلاش های خلاقانه می تواند به تولید یک پاوربانک بسیار ساده یا یک قفل هوشمند و یا هر چیز دیگری که استفاده از آن آسایش و راحتی را همراه داشته باشد؛ منتج شود.

در این میان مدتی است استفاده از پاوربانک ها بسیار مورد توجه کابران تلفن همراه هوشمند و همچنین تبلت ها قرار گرفته است. از آنجایی که کمبود باتری و عدم دسترسی به شرایط لازم برای شارژ مجدد به عنوان چالشی در برابر استفاده کنندگان وسایل مذکور قرار دارد؛ پاوربانک ها با ظرفیت های مختلف روانه بازار شده اند تا مشکل مذکور را به نحوی حل کنند. اما در این میان گاهی اواقت شارژ زمانبر پاوربانک نیز به یک مشکل مبدل می شود. برای حال این مشکلات شرکت بایو لایت گجتی را ارائه داده است که در واقع یک پنل خورشیدی کارآمد برای شارژ انواع وسایل دارای باتری پرتابل محسوب می شود. تفاوت عمده این پنل با سایر نمونه ها موجود در بازار صفحه بزرگ و عملکردی واقعی تر از یک پنل خورشیدی است.

 

این شارژر دوستدار محیط زیست دارای ابعادی برابر با ۰٫۹۴×۸٫۱۹×۱۰٫۱۲ است. وزن "پنل خورشیدی +۵" نیز حدود ۴۰۰ گرم اعلام شده است. همانطور که در تصاویر مشخص است این شارژر طراحی بسیار ساده و کم حجمی دارد که امکان حمل و نقل آنرا ساده تر می کند.

پنل استفاده شده در محصول بایولایت از بهترین مواد اولیه با بالاترین میزان بازدهی تهیه شده(۵ وات) و برای آن یک باتری پشتیبان ۲۲۰۰میلی آمپری نیز در نظر گفته شده است.
"پنل خورشیدی +۵" قیمتی برابر با ۷۹٫۹۵ دلار دارد.

تصاویر پیوست: 

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

مشاوره و اخذ استاد راهنما

هسته ی علمی رسانه بر خط نخبگان جوان با بیش از 180 نفر دکترا و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و اساتید...

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

معرفی فناوران در تمامی رشته ها به سازمان ها و ارگان های طرف قرارداد رسانه برخط نخبگان جوان ...

مشاوره و اخذ استاد راهنما
و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

نظر سنجی

  • تعداد مقالات: 2,156
  • بازدید امروز : 1803
  • بازدید دیروز: 68725

افراد آنلاین:

315

اکنون ساعت   12:33 am به وقت تهران میباشد.

امروز: پنجشنبه 14 اسفند 1399

 

اینستاگرام: @majles.e.javan تلگرام: @majles.e.javan

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان