دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین MR_Jentelman و Aysajoon

17 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام

اقای جنتلمن لطفا این جا موضوع رو ویرایش کنید اشتباه شده ؛ اون جمله بعد موضوع نمیدونم چرا افتاد ! مرسی
  2. مرسی ، عزاداریه ای شمام قبول باشه ، منم دعا کنید این روزا حتی اگه کم !
  3. سلام خوبي خسته نباشي.التماس دعا تو اين روزها
  4. سلام ، مرسی بابت امتیاز
  5. سلام ايسا جان خوبي؟ خسته نباشي.ممنون از فعاليت خوبت.چشم.اين چه حرفيه مراحمي.هر كاري داشتي در خدمتم.موفق باشي
  6. سلام اقای جنتلمن پست " 15 روش فکر کردن افراد موفق " رو من اشتباهی زدم تو بخش " روانشناسی خانواده " لطفا ترتیب انتقالشو بدین به بخش " روانشناسی موفقیت " . ببخشید زحمت دادم .
  7. سلام ببخشید دیر شد ، عید شمام مبارک
  8. سلام خوبي؟ اين چه حرفيه.مراحميت دوست من. من هيچ پستي از شما پاك نكردم.درمورد اين پسستتون هم نگاه ميكنم بهتون ميگم.هر كاري داشتين در خدمتم موفق باشي
  9. سلام ، آقای جنتلمن من قبلا با سارا جون در مورد پستام هماهنگ بودم الان ایشون که نیستن مجبور شدم مزاحم شما بشم ، تو بخش روانشناسی خانواده پست " رابطه ی زناشویی و اعتماد به نفس " رو لطفا یه نگاهی بندازین ببینید مناسبه یا نه ؟ منبعشم که زیرش مثل همه ی پستای دیگه م اورده م ؛ اگه مناسبم نبود به نظرتون یه چارچوب کلی بدین که بدونیم چی مناسبه چون قبلا این بخش 2 تا مدیر داشت ، قبل سارا شما بودین که یه پست منو !!! پاک کردین منم با هماهنگی با سارا اون موقع مزاحمتون نشدم الان دیگه فقط شمایین .
    بازم معذرت میخوام مزاحم شدم
  10. سلام ، مرسی عید شمام مبارک .
  11. سلام خوبي؟خسته نباشي.عيدت مبارك.ايشالا هميشه شاد و پر انرژي باشي

12. سلام
    نه ،اصلا خوب نیستم . اگه خوب بودم الان سر درس و مشقم بودم ! دیروز سر داداشمو میخوردم چرا نیم ساعت دیر اومدی دنبالم اما از صبح که رسیدم خونه هیچی نخوندم ، کتابا و جزوه هامو نگاه میکنم از بس زیادن جرات نمیکنم شروع به خوندن بکنم میان ترمام تو راهه !!!!!!
  13. سلام خوبي؟ خسته نباشي.
  14. سلام ممنون از محبت شما.متاسفانه كسالت داشتم كه با دعاي شما دوستان خوبم بهترم.باعث افتخاره كه در كنار ما هستيد.كمكي خواستين درخدمتم.موفق باشي
  15. سلام ، مرسی از توجهتون ؛ ان شاالله که بتونیم کنار هم لحظات مفیدی رو خلق کنیم . راستش اسمتونو دیدم نمیدونم درست فکر کردم یا اشتباه اما تو تاپیک های سایت فکر کردم یه بار یکی از بچه ها نوشته بود کسالت دارین بیشتر از هر چیزی وقتی اسمتون رو دیدم اون تاپیک به خاطرم اومد و خیلی خوشحال شدم که دوباره سلامتیتون رو به دست اوردین ( اگرم اشتباه میکنم ببخشید اخه من فقط 2 ماه میشه تو این سایت هستم و به کاربراش آشنایی چندانی ندارم ) ؛ در هر صورت امیدوارم بتونیم کنار هم لحظات پر باری داشته باشیم .
  16. سلام خوبين خسته نباشي.همكار شدنت را بهت تبريك ميگم ببخش كه دير شد.ايشالا روز به روز پيشرفت كنيد خوشحالم كه در كنار ما هستي
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 17 تا 17