دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین MR_Jentelman و باستان شناس

20 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام در نبود خانم باران به این تاپیک رسیدگی کنید لطفا ...ممنون ....و به تقاضاهای آنان رسیدگی کنید....
    http://www.njavan.com/forum/showthre...اپیک/page7
  2. سلام اقا به سلامتی کسالت برطرف شده؟
    ان شا سلامت باشی
    کم پیدا شدید ؟
  3. شب بخیر جناب مهدی ؟
    احوالات شریفتون چطوره؟
  4. سلام
    روزتون بخیر
  5. سلام
    عصرتون بخیر اقا مهدی عزیز
    خیلی ممنونم ....ان شا شما هم سلامت باشید ....
    به امید موفقیت بیشتر
  6. سلام باستان شناس عزيز خوبي؟ خيلي خوشحالم كه دوباره مي بينمت.ايشالا هميشه سالم وسلامت باشي. سمت جديد هم مبارك
  7. سلام
    ممنون از دعوت به موضوعات
    گزارش رو کی برای من می فرستیید ؟
  8. سلام سايت باز ميشه. همش خطا ميزنه. نميتوتم هيچ كاري كنم. در اولين وقت براتون ميفرستم
  9. منتظر لینک پروفایل جناب سجادی هستم
    ممنون
  10. خیلی ممنون اقا مهدی ...
    اقا مهدی میشه این جناب
    سجاد ی همکار تازه ادبیات رو به من معرفی کنید ....
    همینطور در پیام خصوصی علل اینکه همکار شدن ایشون و بقیه دوستان رو بنویسید !
    لطفا ادرس پروفایل ایشون_سجادی رو به برام بزارید

منتظرم
  11. سلام سارا خانم.سمت جديد مبارك.ايشالا در تمام مراحل زندگي موفق باشي
  12. اقا مهدی عزیز مطمنا از امیر خواستار بشید علت ننوشتم مرخصی رو
    ولی لطفا کم کاری و نداشتن مدیریت رو پای امیر نزارید چون امیر به اندازه اندازه خودش گرفتاری در تعیین همکار و کاربر فعال و اجرای بخش بندی هست بهتر هست به امیر زیادی گیر ندید لطفا !
    در حال حاضر گزارش بدم دست شما که بخش کاملا وضعش خوبه و کلی همکار و مدیر و کاربر فعال که خودم به تنهایی پیدا کردم داره همکارانی که متاسفانه قبل از بیماری هم اونا رو نشناختید !
    بازم خوشحالم سلامت هستید !
  13. مطمن باش بهشون ميگم وعلت ميپرسم.ايشالا كه با هم مشكل بخش رو حل كنيم وبخش رو سرو سامان بديم.وبخشهاي كه مدير وهمكار ندارن رو براشون مدير وهمكار قرار دهيم
  14. بازم خدا رو شکر حالتون خوب الان
    من جای شما بودم اینکه چرا امیر عزیز فراموش کرده براتون مرخصی بگیره بهشون گوشزد میکردم و جویای علت می شدم ....
    خب الان برنامه شما چی هست
  15. سلام باستان شناس عزيز خوبي؟تسليت ميگم درگذشت مادر بزرگ عزيزتون.ايشالا غم آخرتون باشه شرمنده كه من زودتر نتونستم خدمت برسم.خدا روشكر يه كم بهترم.تواين مدت خيلي به من سخت گذشت..بهدمن به امير اون روز كه ميخواستم برم بيمارستان گفتم چه اتفاقي برام افتاده. و گفتم برام مرخصي رد كنه كوتاهي از ايشون بود ميتونيد ازشون سوال كنيد.خدايش اون روز سايت برام سخت باز ميشد و شرايطم هم بد بود فقط تنوستم به امير جان اطلاع بدم.ممنون كه به ياد من بوديد.سلامتيم مدعيون دعاهاي شما دوستان هستم.التماس دعا
  16. به به
    جناب اقا مهدی
    خدا رو شکر ان هستید یعنی اینکه خوبید جای شکر هست سلامتی رو پیدا کردید از خانم طلیعه طلا مطلع شدیم بیمارید امیدوارم سلامتی حاصل شده باشد ...
    ولی بد نبود ی مرخصی میگرفتید تا دوستان نگران غیبت طولامی مدت شما نباشن و جای هر گلایه هم بر خودتون می بستید!
    به هر حال بازم خوشحالم سلامت هستید
  17. سلام اقا مهدی
    امیدوارم حالتون بهتر شده باشه و سلامت باشید
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 20