دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین javadbabaei و ژن

14 پیغام بازدید کنندگان

1. مهر دل ما تقدیم شما عمری که شود به کام تقدیم شما پیدا نشد آن هدیه که در شان شماست یک باغ گل سلام تقدیم شما
  2. نام علی : عدالت -- راه علی : سعادت -- عشق علی : شهادت -- ذكر علی : عبادت -- عیدعلی : مبارك

3. خاک عرفات را
    آب زمزم را
    کوه حرا را
    جرات ابراهیم را
    طاقت اسماعیل را
    وصال معشوق را
    صاحب کعبه نصیبت بکند عید سعید قربان جشن تقرب عاشقان حق مبارک.

4. سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه من با یک مشکلی مواجه شدم نمی تونم عکس هایی که تو لب تاب خودم رو دارم برا دوستام تو سایت بفرستم فقط از عکس های خود سایت می تونم استفاده کنم چیکار باید بکنم ؟
  5. Thank you very much
  6. پس به این انجمن خوش اومدید
  7. سلام باشه منم دیگه خودمونی می شم
    شما که خودتون یپا دکترید من باید از اطلاعات شما استفاده کنم.
    بچه های اینجا واقعا گلند دیگه این سایت کاملا وقت بیکاری و تنهاییهامو پر کرده.
  8. ادب خوبه ولی رسمی بودن مال 10 ثانیه اول آشنایی هستش بقیه دیگه خودمونیه(البته برای من از ثانیه اول شروع میشه) اینجا هم اینقدر بچه ها خوب و دوست داشتی هستند که تازه وارد و غریبه براشون معنی نداره حالا باهاشون آشنا میشید .
    ایشالا سعادت استفاده از توانایی و علم شما در این انجمن داشته باشم.
  9. اختیار دارین منم زیاد ادم رسمی نیستم ولی خوب چون تازه اومدم هنوز خودمونی نشدم .
    درمورد ژنتیک هم هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم متاسفانه وقت اینترنت من خیلی کم هستش برای همین زیاد نمی تونم بیام .
  10. دوست که با دوستش کیلیشه ای صحبت نمیکنه
    خب برای شروع تمرین های ژنتیک من رو شما حل کنید.منم هرچی عکس باکتری ، ویروس، انگل و... خواستید در خدمتم

ببخشیدا اگه اینجور صحبت می کنم( طنز خونم بالاست باید انسولین جدیت بزنم)
    امیدوارم شما هم طنز پذیر باشید خانم دکتر
  11. سلام مرسی از لطفتون.
  12. سلام به دوست جدید خودم
    ایشالا کرماتید موفقعیت و شادی با هم پیوند بخورند کرموزوم زندگیت رو تشکیل بدند.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 14 تا 14