دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین *tara* و بلدرچین

12 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام. اگر هنوز می بینید، همچون گذشته منتظر نوشتن و پیشرفتتان هستم. کانال ایدۀ داستان عضو شوید تا داشته باشمتان. اگر سایت دوباره جان گرفت دوباره طوفانی بازخواهیم گشت.
    ideh_dastan@
    09100611152
  2. سلام عزیزم.
    گروه نویسندگان فعالیت دوباره ش رو شروع کرد.عذرمیخوام که یه مدتی فعال نبود.

تمرین جدید:
    مکان : ریل قطار
    یک پسر جوان که یک زنبیل دستش داره.
    عاشق راه رفتن روی ریل قطاره.
    هوای ابری ممکنه بارون بیاد.
    بچه هایی که به قطار سنگ میزنن.

موضوع مهم :آموزشی:اتاق تمرینات گروه داستان نویسی

منتظرت هستیم عزیزم
  3. گروه نویسندگان سایت شروع به فعالیت کرد.
    امروز را گرامی میداریم.
    آموزشی:اتاق تمرینات گروه داستان نویسی

4. مطالب اموزش داستان نویسی. در بخش ادبیات داستانی(اعضای گروه داستان نویسی حتما بخوانند)
  5. اگه کمکم کنید ممنون میشم
    از خدامم باشه
  6. دوست داری بهت تمرین بدم تا گروه راه بیوفته راهت بندازم؟علاقه داشته باشی خیلی راحت تر میتونی بنویسی.
  7. اینو یادت باشه هیچ کس نویسنده به دنیا نمیاد. هنرنویسندگی با یکمی استعداد راه میوفته و با تمرین رشد میکنه.ایکاش همه عین تو اعتماد میکردنو میومدن توی گروه ها
  8. سلام.
    گروه ها منظمن.ببین به تریتبه.عینه یه کارخونه ست،بخش بخشه و مدیرهای مخصوص.اول گروه ایده پردازان ایده میده.بحث میکنیم تا بهترین و قشنگ ترین ایده رو انتخاب کنیم بعد نویسنده ها برای نوشتن اننتخاب میشن درصورت تمایل و اختیار،بعد اینکه نوشتن برای من میفرستن.میخونم1بار بازنویسی میکنم بعد میدم به بخش ویرایش تا ویرایش کننو غلط هاشو بگیرن بعد اینکه تموم شد مرحله ویرایش میدن به من بازنویسی آخرو میکنم بعد میدم به گروه انتخاب نام داستان.بحث میکنیم نویسندگان داستان و من و گروه تا یه اسم خوب انتخاب کنیم بعد میزارم توی سایت های خوب و نویسنده های معروف و فیلمنامه نویسایی که میشناسم تا بخونن و نظر بدن بعدم تموم.به بهترین داستان همراه با طراحشو نویسندگانش یه جایزه ای میدیم.
    هدف اینه خوب بنویسیم.نوشتنو خوب یاد بگیریم.
    کلاس اموزشیه مخصوص نویسندگان هم داریم حالا کم کم اضافه میکنم.
    اگرعضو شی خلی بهترهومطمئن باش ضرر نمیکنی.قول میدم. هدف اینه که نوشتن بشه پناهگاهت تا وقتی که یه حادثه ای پیش اومد به نوشتن پناه ببری و باهاش اروم شی. نوشتن باید بره توی رگ های بدنت...
    بیای ضرر نمیکنی...
  9. سلام
    ممنون از دعوتتون
    میشه یه خورده در موردش توضیح بدین دقیقا میخواین چیکار کنین؟؟
    گروهی میخواین داستان بنویسین؟؟
    حتما نویسنده ها باید عضو شن؟؟
  10. گروه های داستان سایت،عضو میپذیرد.
    ( ادرس:بخش ادبیات ، بخش ادبیات داستانی...
    دفتر حضور غیاب نویسندگان سایت -- گروه ایده پردازان گروه داستان نویسی -- گروه ویرایش داستان -- گروه انتخاب اسامی شخصیت ها و نام داستان ها --
    * عضویت نویسندگان سایت در این گروه ها ویژه می باشد.*
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 12 تا 12