دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین ستاره 15 و بلدرچین

23 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. سلام. اگر هنوز می بینید، همچون گذشته منتظر نوشتن و پیشرفتتان هستم. کانال ایدۀ داستان عضو شوید تا داشته باشمتان. اگر سایت دوباره جان گرفت دوباره طوفانی بازخواهیم گشت.
    ideh_dastan@
  2. سلام دوستم. عکستو عوض کردی. وای نمی خوام سریع همونو بذار. این چیه قبول ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! !!!اعتراض دارم
  3. اجی خسته شدم.این همه فعالیت حتی یک ذره توجه هم نیست و نمیشه.اصلا انگار مدیر نداره.بخاطر چندتا پییشنهاد و انتقاد برای بهترشدن بخش ادبیات به مدیر ادبیات گفتم اما اخطار گرفتم...
    انگار نباشم بهتره...
  4. دلیلمو برای بخش محترم ادبیات گفتم دیگه اجی
  5. سلام

6. یلدات مبارک عزیزم

7. سلام اجی یلدات مبارک باشه.خوبی؟
  8. سلام دوستم
  9. سلام.تا8خواب بود!!!!
    خسته بودما تنبل نیستم تازه دیشب هم تا ساعت 2 داشتم مینوشتم هه.خوشحالم بهم پیام میدی یه حس شادی و خوشحالی میاری با خودت واقعا مرسی عزیزم
  10. سلام دوستم. نیستی فعال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ کجایییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  11. توی ادبیات باید تلاش کنی تا به موفقیت برسی.اره فقط ایده ی کلش شد.14 صفحه با سخت گیری شدید نوشتم صبحش داشت چشمم میترکید .14ساعت چیزی نیست دربرابر نوشتن یک داستان.داستان عین شعر فرارره،میپره زود باید زود بگیریش و بنویسی.
    مرسی که فعالیت هام به چشمت اومده و یک نفر تشویقم میکنه.مررررررررررررررسی
  12. سلام دوستم. کجایی فعال؟ 14 ساعت یه بند!!!!!!! ممنون از زحماتت. ولی مراقب سلامتیت هم باش! خوشحالم که در وطنم آدمای کوشایی مثل تو زندگی میکنن. مایه ی مباهات هستی
  13. honariranzamin.LoxBlog.Com
  14. veyq.ir

این سایت هم پره داستان و رمانو شعر و............ است
  15. golneveshteha.blogfa.com

اینجا پره داستان قشنگه و خوندنیه.هرداستانو خوندنی چندمین چشماتو ببند و بهش فکرکن.اینجوری بهتره داستانو ادم میفهمه
  16. سلام دوستم. فعلا برای فرستادن پیام مشکل داره انگاری! نمیرسه! بعدا برات می نویسم! وقت بخیر
  17. سلام روز بخیر. شاد باشی دوست من! خوشحال میشم رمان تاریخی که نوشتی رو بخونم. ممکنه آدرس وبلاگت رو داشته باشم؟
  18. سلام. باشه چشم. کمی با نوع پیام گذاشتنو مطلب گذاشتن مشکل دارم هنوز . بخاطر همون گیج میزنم. روندش رو نمیدونم. بهرحال ممنونم. یه خورده هم کارام زیاده راه میافتم . وقت بخیر شاد باشی
  19. نمیدونم شاید از یک سری قوانین جدا هستش!
    توی جمع ها باش،توی داستان ها شرکت کن یک داستان ممکنه صد صفحه باشه ولی بدرد نخوره اما یک داستان ممکنه 5خط باشه و بهترین داستان همیشه به کیفیت نگاه کن نه کمیت.اینا اولین چیزهایی بود که یاد گرفتم.
    ایشالا جور شه و بتونم نمایشنامه تاریخیمو امروز شروع کنم میخوای داستانشو بفرستم؟ناقصه اما میشه خوند یعنی تهش مونده که تمومش کنم.
    بچه ها جدی نمیگیرن اصلا.کلی توی دفتر اعلام حضور نویسندگان سایت اعلام حضور کردن اما فقط چند نفر نوشتن...
  20. سلام خوبم . امیدوارم تو هم خوب باشی. بیشتر متناتو درباره داستان میخونم . ممنون از زحماتت. راستی میدونی چرا نوشته من درباره شاه ادوارد تو صفحه اصلی نوشته نمیشه؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 20 تا 23
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین