دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین rare24 و M@hdi42

13 پیغام بازدید کنندگان

1. این تصویر کوچک شده است. برای مشاهده در ابعاد بزرگتر اینجا کلیک کنید
  2. سلام،وقت بخیر
    ممنون از لطفتون
  3. نوش جونت. گوشت شه تنت******** عصر بخیر.
  4. بزرگوارین،خیلی ممنون
    پس امیدوارم دلخوریتونو کنار بذارین
  5. شرمنده میکنید منو به خدا .اینهمه من نیستم

تقدیم شما:

6. چی بگم! خب هرچی باشه شما جنس خودتونو بهتر از ما میشناسین،بعضیا شاید هنوز فکرای بچه گانه ی شاهزاد واسب سفید رو دارن!!!پس قبول این حرفا براشون یه کمی سخته،اما درهرصورت شما کناره گیری نکنین،این لطفتونو ازمن وامثال من دریغ نکنین،ممنون میشم
  7. نه ممنونم. خواهش میکنم. شما بزرگوارین. اره برای کسی که روحیه حق پذیری داشته باشه خوبه.

ما که پسر هستیم داریم داد میزنیم این مسئله هست دختره باید خودش بفهمه قضیه چیه به خدا. خودتمیدونی گفتن این چیزا شاید به ضرر خود ما باشه ولی خب داریم میگیم.
  8. خواهش میکنم،امتیاز حقتون بود،خب برای بعضیا شاید فقط درحد حرف بمونه ولی برای بعضیا هم راهکاره وبدرد بخور،خواهشا ناراحت نشین،شما بزرگواری میکنین
  9. ممنون از امتیازتون . به خدا به خواطر بعضیاشون ضرر چسمی دیدم تو همین سایت. ولی خسته شدم به خدا. بذار هر کاری دلشون میخواد بکنن . عیبی نداره
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 13 تا 13