دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین hossien و پدرام++

13 پیغام بازدید کنندگان

1. سپاس
  2. سلام
    برای آلمان و انگلستان که باید با استاد هماهنگ کنید و تا بتونید برید کانادا را نمی دونم اما اقا مهدی یا دی جی مهدی اطلاعات بیشتری داره
  3. سلام حسین جان. یکی از بچه ها یک سوالی داشت خاستم جوابشو از شما بپرسم

چجوری میتونم سریع یک ویرای تخصیلی المان یا انگلیس یا کانادا بگیرم ارزون لفطا . تابستونم برم
  4. سلام
    نرم افزار سیمولینک متلب این توانایی را داره.
    برای سازه ها را هم می تونید از بچه های عمران بپرسید.
  5. سلام حسین جان
    یه سوال: نرم افزاری رو میشناسی که بتونیم سازه ای رو توش شبیه سازی کنیم و مورد آزمایش قرار بدیم. یعنی مثلا از یه ارتفاعی رها بشه و ببینیم چقدر آسیب میبینه.
  6. اگر داره فلش درست می کنه می تونه فیلم را اینزرت کنه اگر فرمت فیلمش را نمیشناسه به نظرم فیلم را تبدیل به عکس متحرک gif بعد داخل فلش وارد کنه مثل یک عکس.
  7. سلام حسین جان خوبی؟
    یکی از بچه ها یه سوالی داشت گفتم متن سوالشو بگم انشاا... به جواب برسه"
    دوستان،من برای پروژم نیاز دارم یه فیلم رو به فایل فلشی که در حال ساختشم اضافه کنم.ولی نمیدونم چطور باید اینکارو انجام داد.اگر بتونید کمکم کنید ممنون میشم."
  8. سلام سال نو مبارک. امیدوارم بهترین سال رو داشته باشی
  9. رونق عهـــد شبابست دگــر بوستان را / میرسد مـــژده گل بلبل خوش الحان را
    ای صبا گر به جوانان چمـن بـاز رسی / خدمت ما برسان سرو گل ریحـــان را

انشاالله سال خیلی خوبی داشته باشی و به آرزوهای خوبت برسی
  10. سلام
    کتاب ما کلیات را گفته فرمول نویسی ، نمودار و ....
  11. تشکر از لطفت .
    پس اگر وقت داشتی به سوالاتی که بچه ها پرسیدن وو کسی نتونست جواب بده پاسخ بده.
    خودت بهتر واردی متلب برای هر درسی یه جور کدایی داره. مطلب شما بیشتر روی کدوم درس تمرکز کرده. مثلا کنترل خطی ، مخابرات، پردازش تصویر....
  12. سلام حسین آقا
    یه گروه زدیم خوشحال میشیم شما هم عضو شید و از تجربیات شما هم بچه ها استفاده کنند. تشکر
    http://www.njavan.com/forum/group.php?groupid=832
  13. لحظه ی سال تحویل امسال ساعت 20 و 27 دقیقه و 7 ثانیه است . امیدوارم سال بیستی داشته باشین به همراه خانواده ی محترمتون.
    خواستم اولین نفری باشم که تبریک میگم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 13 تا 13