دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 574

موضوع: درمانگاه عمومی نخبگان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    رشته تحصیلی
    Daroosazi
    ارسال تشکر
    3,087
    دریافت تشکر: 4,777
    قدرت امتیاز دهی
    166
    Array

پیش فرض پاسخ : درمانگاه عمومی نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad0012 نمایش پست ها
    با سلام من براي درمان سينوزيت بعد ازگرفتن عكس راديولژي ساده ازصورت جواب عكس اين است Mucousal thickening سینوسهای ماگزیلری و فرونتال دو طرف سپتوم در نتیجه inflammation جلب توجه می نماید.
    انحراف سپتوم بینی قابل رویت است.
    تورم کورنه ها مشهود است.
    گفت سينوزيت داري تو عكس مقداري انحراف دارم ولي دكتر گفته بسيار ناچيز است وعمل احتياج ندارد به يك پزشك طب سنتي مراجعه كردم برايم 2 شيشيه انفيه وروغن سياه دانه واسطوخودوس تجويز نمود سوال من اين بود بعد از استفاده از انفيه دچار ابريزش ومقداري سوزش در دماغ مي شوم وبايد چند بار مفين كنم تا ترشحات بيني ام خارج شود 15 بار فين كنم انهم با فشار زياد مي خواستم بدانم ايا فين كردن با فشار زياد به بيني يا مغز اسيب نمي رساند وبعد از مصرف انفيه عطسه شديد مي كنم ضرري ندارد با تشكر
    سلام دوست عزیز...
    ار ارتباط با مشکلتون درمان گیاهی سینوزیت میتونه موثر باشه ولی زمانی که درست و با دوز های صحیح مصرف بشه
    عطسه نشانه ی خوبیه و نشونه ی خروج ترشحات میتونه باشه و جای نگرانی نداره ولی اگه این عطسه بهتون زیاد فشار میاره به گونه ای که آزار دهنده و دردناک باشه توصیه میکنم حتما با پزشک معالجتون صحبت کنین ...
    من توصیه های درمانی واسه شما دارم :
    1 - شستن بینی با آب نمک خیلی میتونه کمک کنه
    2- شستن بینی با نرمال سالین
    3- استفاده از داروهای لیز کننده ی موکوس مثل برموهگزین و استیل سیستئین
    4- استفاده از ضد احتقان های دکونژستانت به شکل اسپری یا قطره مثه نفازولین
    5- مصرف قطره های بینی گلوکورتیکوئیدی موضعی
    6- در ارتباط با درمان آنتی بیوتیکی ، خط اول درمان کوآموکسی کلاو هستش هر 8 ساعت 625 میلی گرم که اگه قبلا دارو مصرف کردین و جواب نگرفتین همراه اون میتونین از فلوذوکینولون های استنشاقی مثه لوفلوکسیاین مصرف کنین ( دقت کنین مصرق همه اینها تحت نظر دکتر باید باشه نه خودسرانه )
    سینوزیت شما نوع حاد یا مزمن؟
    فشار یا دردی در بینی حس میکنین؟درد و فشار زیاد؟
    حس بویایی دارین؟
    دقت کنین خیلی باید در ارتباط با درمان سینوزیت جدی باشین چون در صورت درمان به موقع و درست سینوزیت حاد تبدیل به سینوزیت مزمن میشه و به جراحی هم کشیده میشه ... در ارتباط با داروهای گیاهی من نمیتونم نظری با قاطعیت بدم و توصیه میکنم حتما با پزشک معالجتون مشورت کنین...
    ویرایش توسط Mina_Mehr : 5th June 2012 در ساعت 01:07 PM

2. 2 کاربر از پست مفید Mina_Mehr سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع