ستوتی: دوست دارم دوباره چیپ بزنم

کاپیتان فرانچسکو توتی معتقد است که رقابت بر سر کسب اسکودتو تا پایان فصل ادامه خواهد داشت و او از رم خواسته تا در نیم فصل دوم اشتباهات قبلی را تکرار نکند.
جالوروسی سال 2014 را با تساوی بدون گل برابر میلان به پایان برد و همین باعث شده تا فاصله اش با صدر جدول سری آ سه امتیاز شود.
ستاره با تجربه رم در مصاحبه با کوریره دلو اسپرت گفت: «دوست داشتیم 2014 را با یک پیروزی به پایان برسانیم، اما متاسفانه نتوانستیم. بازی برابر میلان مایه ناراحتی شد.»
«رقابت در لیگ تا پایان ادامه خواهد داشت و احتمال امتیاز گرفتن و از دست دادن امتیاز برابر هر حریفی وجود دارد.»
«اما ما باید مراقب باشیم تا در نیم فصل دوم مرتکب اشتباه نشویم. ما در بازی بعدی به مصاف اودینزه می رویم، تیمی منظم است که در میدانی دشوار با آن دیدار می کنیم.»
«داشتن شروعی پرقدرت در نیم فصل دوم لیگ مهم خواهد بود تا بتوانیم تا پایان رقابت کنیم.»
علیرغم حضور در رده دوم سری آ رم نتوانست به جمع 16 تیم برتر لیگ قهرمانان برسد، اما شماره 10 افسانه ای نگاهی مثبت به عملکرد تیمش دارد.
«این سالی مهم بود، برای من و رم. بازگشت به لیگ قهرمانان خیلی راضی کننده بود. به ما فرصت داد تا برابر بزرگترین باشگاه های اروپا قرار بگیریم.»
«سفرمان خیلی طول نکشید، اما به ما فرصت داد تا یکبار دیگر جو گروه برترین های اروپا را حس کنیم.»
«دو گلم، در منچستر و مسکو، حسی را به من هدیه کردند که مدتی طولانی دلتنگش بودم. آنها می توانستند به ما دو پیروزی بدهند، اما همه می دانیم که چه شد.»
«این فقط گام نخست برای رم بود. با برخورداری از آن تجربه ما به دنبال بهتر کار کردن در فصل بعد هستیم.»
«در همین حال به فکر صعود در لیگ اروپا هم هستیم. دوباره در هلند بازی می کنم، مقابل فاینورد.»
«در آن کشور یکی از بهترین مقاطع دوران بازی ام با آتزوری را رقم زدم، در آمستردام بود که پنالتی چپ معروف را زدم.»
«امیدوارم آن حرکت فنی را به زودی دوباره تکرار کنم، چون همیشه نقطه ضعفم بوده{علاقه ی زیادی به آن داشتم}، ولی مدتی می شود که انجامش ندادم.»

asroma27.c