دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

موضوع: هم جنس گرايي در سينما

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

پیش فرض پاسخ : هم جنس گرايي در سينما

سلام

من تا حدودی مطالب رو خوندم

یادمه چند سال پیش درموردش زیادی خونده بودم که الان شاید 10 درصدش یادم باشه که خب بر اساس همون میگم امیدوارم تا حدی قابل قبول باشه

کاری به این ندارم که همجنس گرایی اختلاله یا نه یا دیگه نیست.....در اینکه راحت میشه یه چیز خوب رو بد کرد و یه چیز بد رو خوب کرد شکی نیست.....در اینکه سیاست در این کار دخیل هست هم من بهش معتقدم که خب ممکنه همه موافق نباشن.....سیاست در این دنیا حتی روی نفس کشیدن هم اثر میذاره پس تغییر یه نظر خیلی سخت نیست

کلا انسان ها در دسته بندی میشه گفت سه دسته هستن ( همجنس باز - دگر جنس باز - دو جنس باز)

در بین همه دو جنس بازها بیشترین درصد رو دارن .... اکثر افرادی هم که همجنس گرا هستن از این دسته هستن( دسته دو جنس باز) که خودشون راهشون رو انتخاب میکنن

در کل شخصی که مطلقا همجنس گرا باشه و توانایی تغییر نداشته باشه کمه .....اما اینکه چطور آمارشون رو به افزایشه دلایل متفاوتی داره که من چندتاییش رو میگم

مثلا مردی از بچگی به هر دلیلی خیری از زن جماعت ندیده(البته کلی میگم و این یه مثاله) خب ترجیح میده با یه همجنس خودش ارتباط داشته باشه (حالا چه زن و چه مرد فرقی نمیکنه)

یا زنی مثلا در بچگی بهش تجاوز شده و در بزرگسالی دلش نمیخواد به سمت مردی بره

یا کسی یکی از افراد همجنس خودش رو خیلی دوست داره و خودش این ترجیح رو میده که به این سمت گرایش پیدا کنه

یا کسی فکر میکنه برای تنوع این روابط رو هم داشته باشه

البته مسئله مد رو هم در نظر داشته باشید....شاید موافق نباشید اما من شدیدا موافق این موضوعم که برای یکسری افراد اونقدر که مد و مدگرایی مهمه نفس کشیدنشون مهم نیست .... مد شده همجنس گرایی و خب میرن سراغ این موضوع

یا مثلا دو تا پیرزن در فلان سن تنها هستن و با هم دوستن به هر دلیلی تصمیم میگیرن این مسیر رو پیش بگیرن و خب ازدواج میکنن و این میشه موضوع خبرگزاری ها

مثلا همون بریتنی که در متن ذکر شده تا اونجایی که من میدونم بچه داره و این نشون میده در اصل یه دو جنس گراست که گرایش همجنس گراییش رو هم تقویت میکنه

من فکر میکنم همجنس گرایی الان چیزی نیست که به خودی خود بعنوان اختلال در نظر گرفته بشه چون بیشتر به نظر میاد مثل مسیری میمونه که خیلیا دلشون میخواد اون رو طی کنن یا به دلایل منطقی خودشون بیشتر میپسندن....اونایی که بخوایم اسم اختلال روشون بذاریم تعدادشون کمتر از چیزیه که بخوان انجمن تشکیل بدن و پرچم درست کنن و تبلیغ کنن و ...
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

2. کاربرانی که از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)