دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید

رأی دهندگان
7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • حزب نازی ، حزبی نژادپرست بوده و رهبر آن یک دیکتاتور به تمام معنا بود.

4 57.14%
  • حزب نازی از موفق ترین حزب ها در اروپا بود و تاثیرات مثبت زیادی در دنیا در تمامی ابعاد داشته است.

3 42.86%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: ๑۩۞۩๑دومین میزگرد تالار صنایع نظامی و هوانوردی๑۩۞۩๑

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    ارسال تشکر
    367
    دریافت تشکر: 5,490
    قدرت امتیاز دهی
    91
    Array
    Isengard's: جدید151

Lightbulb ๑۩۞۩๑دومین میزگرد تالار صنایع نظامی و هوانوردی๑۩۞۩๑

با عرض سلام و دعای خیر

دومین میزگرد تالار صنایع نظامی و هوانوردی را آغاز می کنیم
    اول از شروع بحث دعوت میکنم تا عزیزان حتما به مطالبی که از جستار میزگردها نقل قول شده عنایتی داشته باشند و هم راستا با آن حرکت کنند تا بعدا شرمنده دوستان نشویم.

همان طور که می دانید لازمه هر بحث سالم ، آرامش فکر افراد است پس از شما به عنوان فردی که در این بحث ها شرکت می کنید انتظار می رود که این شرایط را برای دوستان خود فراهم کنید.
    پس دوست گلم در هنگام بحث پیرامون موضوعی سعی کنیم در داخل موازین تالار رفتار کنیم ، از بحثهای حاشیه ای جدا پرهیز کنیم ، اصل احترام و رعایت ادب فراموش نشود. دوست عزیز امکان دارد در خلال این بحثهای فردی مطلبی بگوید که از نظر شما ، نظر یک فرد مبتدی باشد در این گونه موارد هیچ گاه سعی نکنید که شخصیت طرف مقابل را تخریب کنید ، بلکه با آرامش با طرف مقابل بحث کنید ، زیرا نظر هر فرد محترم است و احترام به آن احترام به خود می باشد.

مدتی بود در فکر این بودم که درباره ابعاد یک حزب که همه شما نام آن را شنیده اید بحث و تبادل نظر شود. این حزب که در اروپا قدرت گرفت یکی از معدود حزب هایی بود که به دلیل نبوغ رهبرش بسیار سریع پیشرفت کرد و قدرت گرفت و اثرات بسیاری در روابط حاکم بر دنیا بر جای گذاشت ، این تاثیرات بسیار گسترده بود ، هم زمینه سیاسی و نظامی و هم علمی را شامل می شد و می شود.
    فکر کنم تا الان به موضوع میزگرد پی برده اید اگر نه پس من عنوان را بیان میکنم تا با آن آشنا شوید.
    موضوع میزگرد بحث پیرامون رایش سوم ( حزب نازی ) است. گفتگو تمام ابعاد رایش را شامل میشود.
    فقط در آخر یک بار دیگر هم تاکید میکنم به جهت داشتن فضایی سالم ، حتما در راستای قوانین میزگردها حرکت کنید.

میزگرد تا مدتی باز خواهد بود ( البته با توجه به میزان استقبال این مدت اعلام می شود ) و پس از آن یک جمع بندی از نظرات خواهیم داشت سپس میزگرد خاتمه پیدا خواهد کرد و بعد از آن حتما از دادن پست خودداری کنید.
    منتظر نظر دوستان هستیم.

والسلام....

2. 14 کاربر از پست مفید Isengard سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)