[QUOTE=ahmad0012;233527]با سلام مدت يك ماه است كه سرفه ميكنم وخلط نيز دارم دوبارنيز به دكتر مراجعه كرده ام وتاحالا 20عدد قرص سفيكسيم 400هر 12 ساعت يك عدد ويك عدد سفتراكس تزريق كردم و2 عدد سفتراكسون ولي خوب نشدجديدا سرما خوردم وابريزش بيني ومقداري تب وعرق نيز مي كنم اينبار به يك دكتر ديگر مراجعه كردم برايم قرص ازيروسين 6عددوقرص كواموكسي كلاو 20عدد 625ميلي گرمي ويك عدد شربت كوفكس تجويز نموده وفشارم نيز گرفت 8بود دوتا سوال داشتم چرا اين سرفه وخلط سينه بهبود نمي يابدوايا به ديگران نيز سرايت ميكند وسوال بعدي من قبلا سوزش معده داشتم وشبها باسوزش معده ام بيدار مي شدم وقبلا به دكتر مراجعه كردم وبرايم دارو تجويز نمود وحال خوب شدم ولي ميترسم با خوردن اين داروها كه تازه دكتر تجويز نموده سوزش معده ام دوباره بر گردد وبعد من قلبم درد ميكند بعضي وقتها البته به دكتر مراجعه نكردم ايا اين داروها براي قلب ضرر دارد با تشكرو قرص كواموكسي كلاو راگفته بعد از غذا بخورم درحالي هر 8ساعت بخواهم بخورم يكش مي افتد نصف شب ونصف شب نيز معده ام خالي است چكار كنم[/QUOTE]
اين داروها را نيز مصرف كردم بعد از تمام شدن داروها چند روز خوب شد ولي باز سرفه داره شروع مي شه با خلط به متخصص داخلي مراجعه كردم گفته يا برونشيت است يا از سينوزيت است وبرام قرص سفيكسيم 400 10 عدد قرص cetirizin20عدد وامپول سفتر ياكسون 2عددو30 عدد قرص جوشان خلط اور تجويز نموده ايا برونشيت گرفتم ايا درمان دارد واگرفشارخونم پايين باشد امپول سفتر ياكسون ضرر ندارد وقلبم نيز درد ميكند ولي فعلا به دكتر مراجعه نكردم ايا اين امپول براي قلب ضرر ندارد