دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 136

موضوع: صندلی داغ با حضور خانم shiny7

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    دریافت تشکر: 11,669
    قدرت امتیاز دهی
    29796
    Array
    shiny7's: جدید44

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ با حضور خانم shiny7

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها
    سلام
    چطوری مهشاد جان ؟!
    سلام عزیز دل و پای ثابت صندلی های داغ!!!! خوبی شما؟
    میخوام برم تو خط آب و هوا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بزن بریم!
    آب و هوا در چه حاله ؟!آب و هو هم خوبه سلام می رسونه!! حالا آب خوبه یا هوا ؟! هوا واسه نفس و آب واسه پاکی!هر دوشون خوبه!!چرا همیشه میپرسن آب و هوا چطوره ؟! چه ارتباطی بینشون وجود داره ؟!از تبخیر آب هوا بوجود میاد واسه همین می گن آب و هوا! چرا مثلاً نمیپرسن آب چطوره و یا هوا چطوره ؟! والله اینو دیگه باید از ایستگاه هواشناسی محل بپرسم!!اگه آب خوب باشه و هوا بد باشه چی باید جواب داد ؟! یا هوا خوب باشه آب بد باشه چی ؟!واقعا چی باید گفت؟؟؟؟
    آب و هوا شامل چی میشه ؟! شامل انواع وضعیت ها و شرایط اقلیمی و....من جغرافیم ضعیفه نخندی ها!!چرا تگرگی رو جزء اب و هوا محسوب نمیکنن ؟!چرا بابا تگرگی می گن دیگه!!!نشنیدی می گن ابری با احتمال بارش رگبار و ریزش تگرگ!!؟؟ و یا مثلاً نمیگن امروز آب و هوا شنی هست ؟!
    چرا دیگه حالا لفظ شنی هم نگن می گن غبار آلود و از این حرفا!و یا گرد و غباری هست ؟!میگن!!اخبار گوش نمیدی ها!!
    هوای گرم رو دوست داری یا هوای سرد با ذکر دلیل ؟!گرم واسه لب دریا و سرد واسه خاطر اینکه برفو دوست دارم! چرا بیشتر افراد هوای بارونی رو بیشتر از هوای برفی دوست دارن ؟!چی بگم؟شاید چون هوای برفی یکم درد سر داره....دیر آب میشه....از خونه بیرون اومدنو سخت می کنه...ولی من جفتشم دوست می دارم!! مگه هوای بارونی چی داره جز کلیه درد و سرماخوردگی و ... ؟!نه کی گفته؟؟ مگر نه تو هوای برفی اصلاً مریض نمیشیم ولی باز با این حال هوای بارونی ارجحیت داره ؟!من والله تو برفی مریض شدم تو بارونی نه!!
    تابستون گرم رو دوست داری یا زمستون سرد ؟!زمستون سرد!...تابستون گرم قط لب ساحلش خوبه! به نظرت اگه جای تابستون و زمستون عوض شه چی میشه ؟! اونوقت توت فرنگیو وسط زمستون می خوریم و تو تابستون عطسه و آبریزش بینی و پنیسیلین!!
    گرمایی هستی یا سرمایی ؟! والله یکی قبل شما پرسید گفتم بهش!این چه فرقی با خونگرم بودن یا خونسرد بودن داره ؟!گرمایی و سرمایی به طبع آدم بستگی داره ولی خون گرمی و خونسردی اصطلاحه واسه نوع رفتاری آدماست!
    بهترین آب و هوایی رو که تجربه کردی کی و کجا بوده ؟!کلاس پنجم بودم برف اومد یه متر چه کیفی می داد!!! چرا به نظرت بهترین بود ؟! چون کلیییییییی برف بازی کردم با بچه های همسایه...یه هفته هم مدرسمون تعطیل شد!!!!!!!!!شاید به این دلیل نبوده که مثلاً یکی از بهترین دوران زندگیت بوده ؟!
    دوران که نه ولی ساعاتی از بهترین ساعات زندگیم بوده...
    بدترین آب و هوایی رو که تجربه کردی کی و کجا بوده با ذکر دلیل ؟!
    مشهد آذر ماه 3-4 سال پیش تو یخ و سرما مسافرت بودیم تا صبح لرزیدیم!!!شیرازم باز 2سال پیش عید مسافرت بودیم فکر کنم هوا صفر درجه بود بس که یخ بود چشمام انقدری که یخ کرده بود رو هم نمی رفت که بخوابم!!!!
    در هر فصلی از سال مسافرت به کدوم شهرها بهترتره ؟! برای هر 4 تا فصل بگیا ؟!
    بهار و شیرازش!تابستونو و شمالش!پاییز و تبریزش!زمستون و تهرانش!
    نظرت رو در مورد همه آب و هواها بگو ؟! و اینکه به نظرت خوبن یا نه ؟!
    همشون خوبن ولی بارونی و رعد و برقی وحشی و برفی از همه بیشتر خوبن!!
    راستی به نظرت چرا آب و هواهای مختلف شکل می گیرند ؟! اگه شکل نمیگرفتن چی میشد ؟!
    به دلیل شرایطی که زمین در اون قرار میگیره آب و هواها شکل میگیره!اگه شکل نمی گرفت زمین یا عصر یخبندان می شد یا عصر آتش و جزغاله می شد!!کلا می پکید دیگه!!!
    دوست داری گرمترین جای دنیا رو تجربه کنی ؟! سردترین جای دنیا رو چی ؟! چرا ؟!
    گرم ترین فکر کنم آمازون باشه آره دوست دارم ولی سرد ترینو نــــــــــــــــــه!!!!!من مد می شم بابا!!!!!
    چی میشه که آدم سرما می خوره ؟!
    ویروس هایی که در هوای آلوده هستن وارد بدنش میشه و سیستم بدنی آدمو ضعیف می کنن...درست گفتم؟؟؟
    چرا میگن آدم سرما خورده ؟! مگه سرما خوردنیه ؟! با این حساب چرا آدم گرما نمی خوره ؟!
    اصطلاحه دیگه یعنی تنش سرما خورده(سرما دیده)چون ویروس های سرما خوردگیم فکر کنم تو هوای سرد بیشتر هستن علتش همینه!
    نه دیگه گرما رو زده میشه!می گن گرما زده شده!!

خوراکی های خنک تو گرما بهتر میچسبه یا گرما ؟! چرا ؟!م
    نظورت خوراکی های خنک تو سرما می چسبه یا گرما؟؟.....خنک تو گرما...آخه من همین چند وقت پیش تو سرما تو برفیخ در بهشت انار خوردم تا فردا صبحش داشتم از سرما لزگی می رقصیدم!!!!!
    قدم زدن تو چه آب و هوایی حال میده ؟! کوهنوردی چی ؟!
    قدم زدن تو بارون نم نم...دوویدن تو بارون وحشی تند!(اینو خودم اضافه کردم!!)...کوهنوردی تو هوای خنک دم صبح ساعت 6 تابستونی!
    تعریف کن : زندگی در یک روز برفی ؟!
    وجودم گرم...دماغم سرد...هوس یک گوله برفی بزرگ...و شیطنت...آهای دوستم سلام!!!...برمی گردد به سمت تو و....تاااااپ....گلوگه نقش بسته بر صورت دوست!!!!!
    زندگی در یک روز افتابی ؟! یه لیوان آب پرتقال دم ساحل کنار یار...
    زندگی در یک روز بارانی ؟! پر از طراوتم....روحم شاد...جسمم شاد...من دختر بارانم...دختر ماه باران زا....دختر بهار...
    زندگی در یک روز طوفانی ؟!
    در خانه کنار کودکم که گریه اش درآمده از این همه هیاهوی باد!
    چرا روز به روز هوا گرمتر میشه ؟!
    چون می خواد مارو واسه گرمای جهنم آماده کنه!!
    چرا الانه تو این آب و هوا دیگه کولر هم جواب نمیده ؟! مگه کولر هم جواب میده ؟!
    نه که نمی ده!!!سوالیه واسه خودمم!!!
    تا حالا سعی کردی با دستات برف رو آب کنی ؟!
    نه من برفو پخش می کنم تو هوا!!!دونه هاشو رو هوا میگیرم کریستالاشو نگاه می کنم....فقط چند لحظه لذت زیبایی و شکوه خلقت خدا و بعد...خدا میگه بسه دیگه کم نیگاش کن!!!و دانه برف آب شده!!!
    تو حالا شده تو بارون سر بخوری بیوفتی ؟! تو برف چی ؟! عکس العملت در این مواقع ؟!
    تو برف سر خوردم ولی نیوفتادم زمین...هیچی!چه عکس العملی باید داشته باشم؟می خندم!
    تو برف با تایر قدم زدی ؟!
    قدم کـــــــــــــــه.....آره اوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووو.......بووووخخ خخخ!!!تو دیوار!!!!!
    سرسره بازی تو برف تا به چه حد ؟!
    تا حدی که باغچه حیاط یه تله برف بود از بالاش با سینی سر میخوردیم میومدیم پایین!!!!!!
    آدم برفی یا برف بازی یا سرسره بازی با تایر ؟!
    همــــــــــــــــــــش!!!! !!!!
    ما بریم با سری جدید سرالات برمی گیردیم .
    قدمت سر چشم بابا!!!!
    - - - به روز رسانی شده - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها
    سلام
    چطوری مهشاد جان ؟!
    سلام عزیز دل و پای ثابت صندلی های داغ!!!! خوبی شما؟
    میخوام برم تو خط آب و هوا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بزن بریم!
    آب و هوا در چه حاله ؟!آب و هو هم خوبه سلام می رسونه!! حالا آب خوبه یا هوا ؟! هوا واسه نفس و آب واسه پاکی!هر دوشون خوبه!!چرا همیشه میپرسن آب و هوا چطوره ؟! چه ارتباطی بینشون وجود داره ؟!از تبخیر آب هوا بوجود میاد واسه همین می گن آب و هوا! چرا مثلاً نمیپرسن آب چطوره و یا هوا چطوره ؟! والله اینو دیگه باید از ایستگاه هواشناسی محل بپرسم!!اگه آب خوب باشه و هوا بد باشه چی باید جواب داد ؟! یا هوا خوب باشه آب بد باشه چی ؟!واقعا چی باید گفت؟؟؟؟
    آب و هوا شامل چی میشه ؟! شامل انواع وضعیت ها و شرایط اقلیمی و....من جغرافیم ضعیفه نخندی ها!!چرا تگرگی رو جزء اب و هوا محسوب نمیکنن ؟!چرا بابا تگرگی می گن دیگه!!!نشنیدی می گن ابری با احتمال بارش رگبار و ریزش تگرگ!!؟؟ و یا مثلاً نمیگن امروز آب و هوا شنی هست ؟!
    چرا دیگه حالا لفظ شنی هم نگن می گن غبار آلود و از این حرفا!و یا گرد و غباری هست ؟!میگن!!اخبار گوش نمیدی ها!!
    هوای گرم رو دوست داری یا هوای سرد با ذکر دلیل ؟!گرم واسه لب دریا و سرد واسه خاطر اینکه برفو دوست دارم! چرا بیشتر افراد هوای بارونی رو بیشتر از هوای برفی دوست دارن ؟!چی بگم؟شاید چون هوای برفی یکم درد سر داره....دیر آب میشه....از خونه بیرون اومدنو سخت می کنه...ولی من جفتشم دوست می دارم!! مگه هوای بارونی چی داره جز کلیه درد و سرماخوردگی و ... ؟!نه کی گفته؟؟ مگر نه تو هوای برفی اصلاً مریض نمیشیم ولی باز با این حال هوای بارونی ارجحیت داره ؟!من والله تو برفی مریض شدم تو بارونی نه!!
    تابستون گرم رو دوست داری یا زمستون سرد ؟!زمستون سرد!...تابستون گرم قط لب ساحلش خوبه! به نظرت اگه جای تابستون و زمستون عوض شه چی میشه ؟! اونوقت توت فرنگیو وسط زمستون می خوریم و تو تابستون عطسه و آبریزش بینی و پنیسیلین!!
    گرمایی هستی یا سرمایی ؟! والله یکی قبل شما پرسید گفتم بهش!این چه فرقی با خونگرم بودن یا خونسرد بودن داره ؟!گرمایی و سرمایی به طبع آدم بستگی داره ولی خون گرمی و خونسردی اصطلاحه واسه نوع رفتاری آدماست!
    بهترین آب و هوایی رو که تجربه کردی کی و کجا بوده ؟!کلاس پنجم بودم برف اومد یه متر چه کیفی می داد!!! چرا به نظرت بهترین بود ؟! چون کلیییییییی برف بازی کردم با بچه های همسایه...یه هفته هم مدرسمون تعطیل شد!!!!!!!!!شاید به این دلیل نبوده که مثلاً یکی از بهترین دوران زندگیت بوده ؟!
    دوران که نه ولی ساعاتی از بهترین ساعات زندگیم بوده...
    بدترین آب و هوایی رو که تجربه کردی کی و کجا بوده با ذکر دلیل ؟!
    مشهد آذر ماه 3-4 سال پیش تو یخ و سرما مسافرت بودیم تا صبح لرزیدیم!!!شیرازم باز 2سال پیش عید مسافرت بودیم فکر کنم هوا صفر درجه بود بس که یخ بود چشمام انقدری که یخ کرده بود رو هم نمی رفت که بخوابم!!!!
    در هر فصلی از سال مسافرت به کدوم شهرها بهترتره ؟! برای هر 4 تا فصل بگیا ؟!
    بهار و شیرازش!تابستونو و شمالش!پاییز و تبریزش!زمستون و تهرانش!
    نظرت رو در مورد همه آب و هواها بگو ؟! و اینکه به نظرت خوبن یا نه ؟!
    همشون خوبن ولی بارونی و رعد و برقی وحشی و برفی از همه بیشتر خوبن!!
    راستی به نظرت چرا آب و هواهای مختلف شکل می گیرند ؟! اگه شکل نمیگرفتن چی میشد ؟!
    به دلیل شرایطی که زمین در اون قرار میگیره آب و هواها شکل میگیره!اگه شکل نمی گرفت زمین یا عصر یخبندان می شد یا عصر آتش و جزغاله می شد!!کلا می پکید دیگه!!!
    دوست داری گرمترین جای دنیا رو تجربه کنی ؟! سردترین جای دنیا رو چی ؟! چرا ؟!
    گرم ترین فکر کنم آمازون باشه آره دوست دارم ولی سرد ترینو نــــــــــــــــــه!!!!!من مد می شم بابا!!!!!
    چی میشه که آدم سرما می خوره ؟!
    ویروس هایی که در هوای آلوده هستن وارد بدنش میشه و سیستم بدنی آدمو ضعیف می کنن...درست گفتم؟؟؟
    چرا میگن آدم سرما خورده ؟! مگه سرما خوردنیه ؟! با این حساب چرا آدم گرما نمی خوره ؟!
    اصطلاحه دیگه یعنی تنش سرما خورده(سرما دیده)چون ویروس های سرما خوردگیم فکر کنم تو هوای سرد بیشتر هستن علتش همینه!
    نه دیگه گرما رو زده میشه!می گن گرما زده شده!!

خوراکی های خنک تو گرما بهتر میچسبه یا گرما ؟! چرا ؟!م
    نظورت خوراکی های خنک تو سرما می چسبه یا گرما؟؟.....خنک تو گرما...آخه من همین چند وقت پیش تو سرما تو برفیخ در بهشت انار خوردم تا فردا صبحش داشتم از سرما لزگی می رقصیدم!!!!!
    قدم زدن تو چه آب و هوایی حال میده ؟! کوهنوردی چی ؟!
    قدم زدن تو بارون نم نم...دوویدن تو بارون وحشی تند!(اینو خودم اضافه کردم!!)...کوهنوردی تو هوای خنک دم صبح ساعت 6 تابستونی!
    تعریف کن : زندگی در یک روز برفی ؟!
    وجودم گرم...دماغم سرد...هوس یک گوله برفی بزرگ...و شیطنت...آهای دوستم سلام!!!...برمی گردد به سمت تو و....تاااااپ....گلوگه نقش بسته بر صورت دوست!!!!!
    زندگی در یک روز افتابی ؟! یه لیوان آب پرتقال دم ساحل کنار یار...
    زندگی در یک روز بارانی ؟! پر از طراوتم....روحم شاد...جسمم شاد...من دختر بارانم...دختر ماه باران زا....دختر بهار...
    زندگی در یک روز طوفانی ؟!
    در خانه کنار کودکم که گریه اش درآمده از این همه هیاهوی باد!
    چرا روز به روز هوا گرمتر میشه ؟!
    چون می خواد مارو واسه گرمای جهنم آماده کنه!!
    چرا الانه تو این آب و هوا دیگه کولر هم جواب نمیده ؟! مگه کولر هم جواب میده ؟!
    نه که نمی ده!!!سوالیه واسه خودمم!!!
    تا حالا سعی کردی با دستات برف رو آب کنی ؟!
    نه من برفو پخش می کنم تو هوا!!!دونه هاشو رو هوا میگیرم کریستالاشو نگاه می کنم....فقط چند لحظه لذت زیبایی و شکوه خلقت خدا و بعد...خدا میگه بسه دیگه کم نیگاش کن!!!و دانه برف آب شده!!!
    تو حالا شده تو بارون سر بخوری بیوفتی ؟! تو برف چی ؟! عکس العملت در این مواقع ؟!
    تو برف سر خوردم ولی نیوفتادم زمین...هیچی!چه عکس العملی باید داشته باشم؟می خندم!
    تو برف با تایر قدم زدی ؟!
    قدم کـــــــــــــــه.....آره اوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووو.......بووووخخ خخخ!!!تو دیوار!!!!!
    سرسره بازی تو برف تا به چه حد ؟!
    تا حدی که باغچه حیاط یه تله برف بود از بالاش با سینی سر میخوردیم میومدیم پایین!!!!!!
    آدم برفی یا برف بازی یا سرسره بازی با تایر ؟!
    همــــــــــــــــــــش!!!! !!!!
    ما بریم با سری جدید سرالات برمی گیردیم .
    قدمت سر چشم بابا!!!!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

2. 5 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)