خبرگزاري فارس: قهرمان جام جهاني تايلند در وزن اول گفت: براي حضور در اردوهاي المپيك اعلام آمادگي كردم؛ اما مورد موافقت قرار نگرفت.

فيض ا.. نفجم روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار فارس افزود: در اردويي كه تيم ملي در شمال برگزار كرد، در تمرين حاضر شدم؛ حتي آمادگي خود را براي حضور اعلام كردم؛ اما با آن موافقت نشد.
وي ادامه داد: كادر فني معتقد بود آمادگي لازم را ندارم. به هر حال، هرچه صلاح باشد، انجام مي شود و از اين بابت ناراحت نيستم.
نايب قهرمان جهان در خصوص عملكرد تكواندوكاران ايران در المپيك تاكيد كرد: حق بهزاد خداداد بود كه راهي اين مسابقات شود. درست است آسيب ديده بود؛ ولي در بدترين شرايط هم مي توانست براي ايران مدال آور باشد.
نفجم با اشاره به اينكه المپيك جاي مجرب هاست، اظهار داشت: خداداد مي توانست حداقل مدال برنز را به دست آورد. نادريان يك مبارز خوب براي اين ميدان بزرگ نبود. جايگاه تكواندو ايران شكست بدين شكل نيست. در سال هاي گذشته اگر شكستي هم بدست آمده، مقابل حريفان بسيار قدرتمند بوده است.
وي افزود: ساعي بنيه قهرماني را دارد. او از خيلي چيزها گذشت تا به اين مهم دست يابد. در تكواندو كمتر كسي را مثل او پيدا مي كنيد. هر مدال تكواندو در المپيك موجب مي شود تعداد بيشتري جذب اين رشته شوند. به خاطر مدال هادي ساعي به شاگردان بنده در باشگاه اضافه شده است.
نفجم درباره بازگشت به تيم ملي تكواندو گفت: بعد از يك سال دوري از مبارزه، تصميم دارم در ليگ خود را محك بزنم. اگر بدنم جواب داد، به اردوهاي تيم ملي نيز خواهم رفت. البته آسيب ديدگي پايم كاملاً بهبود پيدا كرده است. امسال با مس كرمان قرارداد دارم.
انتهاي پيام/