دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: بدون شرح!!!؟

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    252
    دریافت تشکر: 1,122
    قدرت امتیاز دهی
    37
    Array

پیش فرض پاسخ : بدون شرح!!!؟

آقا من از همینجا کارشونو تایید میکنم!
    خو دبی هم بخشی از ایران بوده دیگه(البته تو کوروش اینا)!
    شربتي از لب لعلش نچشيديم و برفت
    روي مه پيكر او سير نديديم و برفت
    گويي از صحبت ما نيك به تنگ آمده بود
    بار بربست و به گردش نرسيديم و برفت

2. 2 کاربر از پست مفید SK8ER_GIRL سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه تهران
    ارسال تشکر
    2,641
    دریافت تشکر: 4,474
    قدرت امتیاز دهی
    54
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط diamonds55 نمایش پست ها
    فریبا جون من نمیخوام نظرات محترمانه شما رو نقض کنم ولی من یه خبرنگار سیاسی هستم که دقیقا میدونم چی دارم میگم به عنوان مثال میشه بگین این همه سرمایه های دوران هخامنشیان و این همه سکه های دوره آریاییها و چیزهای دیگه که اینجا جای گفتنش نیست کجا هستند تا حالا به موزه ها یه سری زدین تا ببیننین بجز یه چند تا دونه سنگ و کوزه و چرندیات بقیه ثروت ایران باستان کجا رفت ، نمی خوام بحثی باشه ولی اگر از مسائل مملکت همین ایرانی که شما دارین میگین توقع هست خبر داشتین متوجه منظور من می شدین اگر می دیدید که پروژه های نفتی عسلویه که 5 سال پیش باید تموم میشد و میدونستین که چرا نشد این حرف رو نمی زدین ، من دلم از این چیزها خونه اگر می دیدید طرحی که من خودم در سال 84 آخرهای ریاست جمهوری آقای خاتمی مطرح کردم و در این مملکت حتی پشیزی براش خورد نگردند و طرح من به اینگلیس فروخته شد و ثبت رکوردهای گینس شد به اسم یه اجنبی این حرفها رو نمیزدین و سنگ این ایران رو به سینه نمی زدین ، من خودم عاشق ایرانم و برای همین برگشتم اینجا تا به مردم هم وطنم خدمت کنم ولی بحث ما اشتباهات خودمون نیست چیزی که جیگر من رو میسوزونه ثروتها و سرمایه های ملی است ، نه به چاپ این کتاب کار دارم نه به نفس این کار من میگم اگر کسی دلش برای ایران و این سرزمین کهن می سوزه باید به اون خدمت کنه نه این که اون رو به تاراج و یغما بزاره اگر خواستین اسناد و تمام گزارشاتش رو مکتوب خودم مصاحبه ها رو گزارش کردم خدمت همه اونهایی که نمیدوند ارائه بدم
    هر کسی با من هم نظر لطفا بیاد نظر خودش رو ارائه کنه
    یعنی واقعا فکر میکنی اونایی که سرمایه ملیمونو حروم کشورای دیگه میکنن و به تاراج میبرن چیزی از ایران میدونن.به نظر من که اصلا ایرانی نیستند.من به تاریخ خیلی علاقه دارم و به موزه زیاد رفتم و کاملا حرفتو درک می کنم...آرامگاه کوروش کبیر در آستانه نابودیه ولی اونوقت ما میلیونها خرج میکنیم واسه فلان امامزاده دور افتاده...متاسفانه درد ما یکی،دوتا نیست

Jamais le soleil ne voit l'ombre . Léonard De Vinci

4. 3 کاربر از پست مفید امید عباسی سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    2,641
    قدرت امتیاز دهی
    54
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sk8er_girl نمایش پست ها
    آقا من از همینجا کارشونو تایید میکنم!
    خو دبی هم بخشی از ایران بوده دیگه(البته تو کوروش اینا)!
    منظورتون کوروش کبیر هست دیگه؟!!!

6. 4 کاربر از پست مفید امید عباسی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی مکانیک
    ارسال تشکر
    747
    دریافت تشکر: 1,448
    قدرت امتیاز دهی
    38
    Array

سلام شما ها چرا دارین دعوا میکنین من میدونم هر کسی برای خودش نظراتی داره که به خودش مربوط میشه نه به ما پس به نظرات دیگران هم احترام بگذاریم بهتره ولی خانوم sk8ter_girl راست میگن یه زمانی دبی هم جزو ایران بوده
    هر گونه مشکل در خصوص آیفون را یه من اطلاع دهید....
    توجه کنید که برنامه هایی که توسط من آپلود شده باشند دارای پسورد www.njavan.com میباشند...
    برای تشکر از پست ها فقط از دکمه ی تشکر استفاده کنید....

8. کاربرانی که از پست مفید SaNbOy سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    2,641
    قدرت امتیاز دهی
    54
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
    سلام شما ها چرا دارین دعوا میکنین من میدونم هر کسی برای خودش نظراتی داره که به خودش مربوط میشه نه به ما پس به نظرات دیگران هم احترام بگذاریم بهتره ولی خانوم sk8ter_girl راست میگن یه زمانی دبی هم جزو ایران بوده
    دعوا نکردیم...همه با هم دوستیم...من معذرت میخوام

10. 2 کاربر از پست مفید امید عباسی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    برق و كنترل
    ارسال تشکر
    646
    دریافت تشکر: 2,611
    قدرت امتیاز دهی
    40
    Array

مسئله مديريت و مسئولان علمي و فرهنگي كشور هميشه بوده چه قبل از انقلاب چه بعد از انقلاب .. انسانهاي كوته فكر و كم بين و متعصب به دستورات و عملكردي كه من بالخره جز سودخواهي و خودخوهاي هيچ مرجعي براش پيدا نكردم باعث شده كه كشور ما با وجود اينهمه پتانسيل و استعداد انساني و مالي همچنان يك جهان سوم واقعي باشه .. در نهايت اينكه بعد از اينهمه پيشرفت شديم مصرف كننده سليقه و تكنولوژي چيني و كره اي .. و در كمال منت بهمون يه شت جنس (نه تكنولوژي ) چيني و كره اي ميدن و ما هم با كمال افتخار پول و ثروت كشورمون رو ميديم و ميخريم .. در حقيقت موش ازمايشگاهي پيشرفت بيگانه شديم .. دلايل هم واضح و روشنه .. نبود فرهنگ استقلال طلبي واقعي يعني مايه گذاشتن تمام اقشار يه مملكت از مسئول و نخبه و عام..ارزش نداشتن علم به معناي واقعي نه سوري .. نه ارزش گذاشتن به مدرك و كاغذ .. توجه نكردن به مسئله نخبگان و تحقيقات و فناوري و علم با عقب انديشي و تحجر و بي عقلي .. مديريت نادرست اموال و فرصت ها بدست انسانهاي نالايق .. و الي ماشالله..

امام علي (ع) ميفرمايد هرگاه كارهاي بزرگ را بدست ادمهاي كوچيك و كارهاي كوچك را انسانهاي بزرگ سپرديد منتظر بدترين وضع ممكن باشيد .. اولين قدم در رفع مشكل شناخت دقيق مشكل هستش .. مسئله ما ايا اسلام و دين و اعتقادات ه؟ ايا برداشت ما از دين غلط بوده ؟ عملكرد مديران كلان جامعه غلط بوده؟ مشكل برميگرده به خود مردم يا برميگرده به نظام اداره جامعه ؟

اونچيزكه اعتقاد بنده است و در موردش تحقيق كردم اينكه اين ركود و درجا زدن و خيلي خوش بين باشيم بگيم حركت لاكپشتي جامعه رو به جلو هيچ ربطي به اسلام و توجه ما به دين نداره .. جامعه با حضور اعتقادات و دين و خدا مشكلي براي پيش رفت و ترقي نداره و به نظر خودم اسلام كامل ترين موضع سياسي و اجتماعي هستش كه مطابق با روحيه جامعه و فرد به كمال جامعه و فرد كمك ميكنه .. اگه كسي دليل بر ردش داره ميتونه بيان كنه تا بحث كنيم

اما برداشت ما از دين و نوع رفتار و خارج شدن از تعادلي كه اسلام روي اون پافشاري داره مشكل ماست و برداشت هاي سليقه اي و شخصي وقتي در سطح مديريتي مطرح ميشن باعث بروز مشكل در سطح زير دست مديريتي شخص ميشه ...
    براي حل مسئله از خودمون بايد شروع كنيم كه در واقع از ماست كه برماست .. لااقل كسائيي كه قراره بر منابع و فرصتها و تصميمها مديرت كنند رو از كسائي انتخاب كنيم كه لايق و متخصص و متهعد باشند نه صرف ظواهر و .. مهمترين بحث براي رشد جامعه رسيدن جامعه ظاهر گرا به جامعه انديشه گرا و عملگرا به معناي واقعيست ..مسئله اينه كه چرا احاد مردم نسبت به امور و حوادثي كه تو جامعه ميگذره بيتفاوت شدن ..و عرق ملي نسبت به اعتلاي ايران به معناي كه قبلان بود چندان وجود نداره ؟ ؟
    نميخام بگم كه نااميد باشيم از اصلاح و ترقي بلكه برعكس اميدوار به اينده نه خوش بين و كوركورانه در رويا بلكه واقع بين و با اميد به اصلاح جامعه خودمون بپردازيم
    توکلت علی الحی الذی لا یموت

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    2,641
    قدرت امتیاز دهی
    54
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط amir نمایش پست ها
    مسئله مديريت و مسئولان علمي و فرهنگي كشور هميشه بوده چه قبل از انقلاب چه بعد از انقلاب .. انسانهاي كوته فكر و كم بين و متعصب به دستورات و عملكردي كه من بالخره جز سودخواهي و خودخوهاي هيچ مرجعي براش پيدا نكردم باعث شده كه كشور ما با وجود اينهمه پتانسيل و استعداد انساني و مالي همچنان يك جهان سوم واقعي باشه .. در نهايت اينكه بعد از اينهمه پيشرفت شديم مصرف كننده سليقه و تكنولوژي چيني و كره اي .. و در كمال منت بهمون يه شت جنس (نه تكنولوژي ) چيني و كره اي ميدن و ما هم با كمال افتخار پول و ثروت كشورمون رو ميديم و ميخريم .. در حقيقت موش ازمايشگاهي پيشرفت بيگانه شديم .. دلايل هم واضح و روشنه .. نبود فرهنگ استقلال طلبي واقعي يعني مايه گذاشتن تمام اقشار يه مملكت از مسئول و نخبه و عام..ارزش نداشتن علم به معناي واقعي نه سوري .. نه ارزش گذاشتن به مدرك و كاغذ .. توجه نكردن به مسئله نخبگان و تحقيقات و فناوري و علم با عقب انديشي و تحجر و بي عقلي .. مديريت نادرست اموال و فرصت ها بدست انسانهاي نالايق .. و الي ماشالله..

امام علي (ع) ميفرمايد هرگاه كارهاي بزرگ را بدست ادمهاي كوچيك و كارهاي كوچك را انسانهاي بزرگ سپرديد منتظر بدترين وضع ممكن باشيد .. اولين قدم در رفع مشكل شناخت دقيق مشكل هستش .. مسئله ما ايا اسلام و دين و اعتقادات ه؟ ايا برداشت ما از دين غلط بوده ؟ عملكرد مديران كلان جامعه غلط بوده؟ مشكل برميگرده به خود مردم يا برميگرده به نظام اداره جامعه ؟

اونچيزكه اعتقاد بنده است و در موردش تحقيق كردم اينكه اين ركود و درجا زدن و خيلي خوش بين باشيم بگيم حركت لاكپشتي جامعه رو به جلو هيچ ربطي به اسلام و توجه ما به دين نداره .. جامعه با حضور اعتقادات و دين و خدا مشكلي براي پيش رفت و ترقي نداره و به نظر خودم اسلام كامل ترين موضع سياسي و اجتماعي هستش كه مطابق با روحيه جامعه و فرد به كمال جامعه و فرد كمك ميكنه .. اگه كسي دليل بر ردش داره ميتونه بيان كنه تا بحث كنيم

اما برداشت ما از دين و نوع رفتار و خارج شدن از تعادلي كه اسلام روي اون پافشاري داره مشكل ماست و برداشت هاي سليقه اي و شخصي وقتي در سطح مديريتي مطرح ميشن باعث بروز مشكل در سطح زير دست مديريتي شخص ميشه ...
    براي حل مسئله از خودمون بايد شروع كنيم كه در واقع از ماست كه برماست .. لااقل كسائيي كه قراره بر منابع و فرصتها و تصميمها مديرت كنند رو از كسائي انتخاب كنيم كه لايق و متخصص و متهعد باشند نه صرف ظواهر و .. مهمترين بحث براي رشد جامعه رسيدن جامعه ظاهر گرا به جامعه انديشه گرا و عملگرا به معناي واقعيست ..مسئله اينه كه چرا احاد مردم نسبت به امور و حوادثي كه تو جامعه ميگذره بيتفاوت شدن ..و عرق ملي نسبت به اعتلاي ايران به معناي كه قبلان بود چندان وجود نداره ؟ ؟
    نميخام بگم كه نااميد باشيم از اصلاح و ترقي بلكه برعكس اميدوار به اينده نه خوش بين و كوركورانه در رويا بلكه واقع بين و با اميد به اصلاح جامعه خودمون بپردازيم
    این اجناس چینی و کره ای رو چه کسی وارد می کنه؟متاسفانه خیلی از کارخانه ها و کارگاههایی که با هزار زحمت و قرض باز شده بودند و برای جوونای ایرانی اشتغالزایی میکردن بخاطر سودجویی عده ای انگشت شمار که تشنه قدرت و ثروت بودند زمین خوردند و تا سالهای زیادی دیگه قادر به بلند شدن نیستند؟؟؟تا وقتی که عده ی کمی از افراد بخاطر سود و منافع خودشون جنس های چینی رو میریزن تو بازار و باعث بدبختی عده ی زیادی از مردم میشن و هیچکس هم بهشون هیچی نمیگه نباید انتظار پیشرفت داشت...
    ویرایش توسط امید عباسی : 30th January 2009 در ساعت 04:09 PM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)