دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گوشی موبایلی روی سایلنت است و در خانه گم شده؟!

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    13,668
    دریافت تشکر: 24,625
    قدرت امتیاز دهی
    300
    Array

پیش فرض گوشی موبایلی روی سایلنت است و در خانه گم شده؟!

چگونه گوشی موبایلی را که روی سایلنت گذاشته‌ایم و

در خانه گم شده، پیدا کنیم؟!

یک پزشک-این دردسری که خود من چند بار با آن مواجه شده‌ام! من عادت دارم که گوشی موبایل را همیشه روی سایلنت بگذارم. شاید عادت بدی باشد، اما از دید من خوب نیست که هر کسی هر وقت خواست، وسط کار آدم وارد شود. معمولا عادت دارم هر نیم ساعت نگاهی به صفحه موبایل بیندازم و اگر لازم بود، پاسخ پیامکی با صوتی بدهم!
    بعد از مدتی جستجو این صفحه را پیدا کردم، نویسنده مقاله مطلبی در مورد پیدا کردن گوشی، وقتی روی سایلنت قرار داده شد نوشته است. او پیشنهاد کرده که همیشه برای چنین واقعه‌ای باید آماده بود و از اطلاعات ضروری پشتیبان گرفت.
    راه‌حل‌های دیگر او، پیدا کردن گوشی با GPS با کمک سرویس‌دهنده تلفن، استفاده از اپلیکیشن‌های هوشمند و حتی فلزیاب بود!
    راستش من سه چهار باری گوشی خودم را گم کردم در حالی که می‌دانستم حتما در خانه است! راه حل‌هایی که در آن مواقع به نظرم رسیدند، اینها بودند:
    - همه لامپ‌های اتاق را خاموش کردم و با گوشی ثابت، به موبایلم زنگ زدم، بلکه روشن شدن صفحه نمایش را ببینم.
    - هدفون وایرلسی دارم، روشنش کردم و در حالی که مرتب زنگ می‌زدم، هدفون را در گوشه کنار اتاق چرخاندم. این کار را می‌شود با یک رادیوی کوچک هم انجام داد.
    در سه مورد از چهار مورد، گوشی با این روش‌های پیدا شد و در مورد چهارم هم بعد از چند ساعت، یادم آمد که گوشی را کجا گذاشته‌ام.
    راه حل های دیگر :
    اگر گوشیتون اندروییدی هست می تونید از برنامه Wheres My Droid یا برنامه های مشابه دیگه استفاده کنید. برای آیفون هم حتما برنامه مشابهی هست.
    با استفاده از این برنامه شما می تونید در صورت گم شدن گوشی کلمه خاصی رو اس ام اس کنید و گوشی حتی اگر سایلنت هم باشد باز زنگ می زند. همچنین این برنامه با دریافت کلمه خاصی می تواند موقعیت گوشی را با استفاده از جی پی اس بدست آورده و برای شما ارسال کند.
    پیشنهاد :
    اگر از کسانی هستی که گوشی با سیستم عامل اندروید استفاده می کنیم برا امنیت بیشتر برنامه NetQin Anti-Virus نصب کنید
    با نصب این نرم افزار هم یه آنتی ویروس روی گوشی تون دارین هم میتونین سیستم ضد سرقت برنامه رو فعال کنین که ۲ تا کار مفید براتون انجام میده …
    ۱٫ موقعی که گوشی تون سرقت میشه با یه سیستم کدینگ ساده و ارسال اس ام اس گوشی تون رو قفل کنین، کاری کنین گوشی تون آژیر بکشه، مکان گوشی تون رو با استفاده از جی پی اس مشخص کنین و حتی فایل های شخصی روی گوشی تون مثل کانتکت ها، عکس و فیلم و چیزای دیگه رو پاک کنین و از همه مهم تر اینکه با دادن یک شمارۀ تلفن به برنامه وقتی سارق سیم کارت گوشی رو عوض کنه از شمارۀ جدید به این شماره اس ام اسی ارسال میشه که نشون میده الان چه شماره ای روی گوشی تون فعاله.
    . وقتی کد آلارم رو برای گوشی تون میفرستین ۲ تا اتفاق میوفته. یکی اینکه گوشی قفل میشه و فقط با دادن رمزی که از قبل مشخص کردین باز میشه و دوم اینکه گوشی شروع میکنه به آژیر کشیدن و صداش هم انقدر هست که بتونین جاش رو پیدا کنین. خوبی ش هم اینه که فرقی نمیکنه گوشی سایلنت باشه یا نه.

2. 5 کاربر از پست مفید Rez@ee سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)