دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56

موضوع: تولید برق از اکسیژن بدون نیاز به هیچ سوختی

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    15
    دریافت تشکر: 95
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

پیش فرض پاسخ : تولید برق از اکسیژن بدون نیاز به هیچ سوختی

اینم ویدیو دستگاهی که به تازگی آزمایش کرده ایم. این ویدیو بر روی سایت آپارات قرار داده شده است
    http://www.aparat.com/v/16dd8c942ad6...681b3f5c413926

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    الکتروتکنیک
    ارسال تشکر
    12
    دریافت تشکر: 16
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghanibros نمایش پست ها
    اینم ویدیو دستگاهی که به تازگی آزمایش کرده ایم. این ویدیو بر روی سایت آپارات قرار داده شده است
    http://www.aparat.com/v/16dd8c942ad630be7e5a12b681b3f5c413926
    با سلام من ویدیو که گذاشته بودین رو دیدم اما چیزی ازش نفهمیدم شما دستگاهتون کردین زیر خاک بعد 11.9v برق تولید کرد ولی شما گفتین با استفاده از اکسیژن چرا کردینش زیر خاک؟
    زیر باران باید رفت................

http://tasvirezendegi.blogfa.com

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    15
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط 0212121 نمایش پست ها
    با سلام من ویدیو که گذاشته بودین رو دیدم اما چیزی ازش نفهمیدم شما دستگاهتون کردین زیر خاک بعد 11.9v برق تولید کرد ولی شما گفتین با استفاده از اکسیژن چرا کردینش زیر خاک؟
    با سلام سوالی خوبی پرسیدید
    من برای شما یک مثال می زنم به طور مثال صفحات خورشیدی از نور خورشید برق تولید می کنند ولی درون اون صفحات ماده وجود دارد که سیلیکون و...........
    حال این خاک ماده اصلی ما می باشد ما می توانستیم این خاک را نشان ندهیم ولی برای دیگران سوال پیش می آمد که دستگاه شما چه طور با اکسیژن برق تولید می کند
    ما برای اینکه دوستان بهتر متوجه شوند که کار دستگاه به چه صورت است ما آمدیم ماده اصلی دستگاه را آشکار گذاشتیم .
    کار این دستگاه هم اینطور است که اکسیژن با خاک ترکیب می شود و برق تولید می کند ولی نیازی به تعویض خاک یا مخلوط کردن سوخت با خاک ندارد

با تشکر از سوال خوب تان

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

سلام تاپیکتون رو خوندم و میخوام یه سوال از تون بکنم:
    شما فکر کردید چون خاک بینهایت زیاده دیگه تا ابد برق خواهیم داشت؟ نه!
    چون مثل اینکه نمی دونین که در الکتروشیمی ما از تبادل یون ها بین الکترود ها برق تولید میکنیم و در این فرایند الکترود ها به تدریج از بین میروند بله! اینجاست که کار شما به مشکل برمیخورد!
    امیدوارم نگویید که میخواهید از الکترود های خنثی مثل پلاتین استفاده کنید چون در ان حالت دیگر برقی تولید نخواهد شد...

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    15
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.s نمایش پست ها
    سلام تاپیکتون رو خوندم و میخوام یه سوال از تون بکنم:
    شما فکر کردید چون خاک بینهایت زیاده دیگه تا ابد برق خواهیم داشت؟ نه!
    چون مثل اینکه نمی دونین که در الکتروشیمی ما از تبادل یون ها بین الکترود ها برق تولید میکنیم و در این فرایند الکترود ها به تدریج از بین میروند بله! اینجاست که کار شما به مشکل برمیخورد!
    امیدوارم نگویید که میخواهید از الکترود های خنثی مثل پلاتین استفاده کنید چون در ان حالت دیگر برقی تولید نخواهد شد...
    جالبه خودتان سوال می کنید خودتان هم جواب می دهید. من متسفانه پاسخ شما را نمی توانم بدهم چون یکمی این مرحله که بخواهم برای شما توضیح بدهم محرمانه می باشد ولی این را می توانم بگویم که خاک 2 درصد هم کار در این دستگاه را انجام نمی دهد. و هدف اصلی ما تولید برق با اکسیژن است نه خاک
    ان شا الله در چند روز آینده بیشتر در این مورد خواهم نوشت

6. کاربرانی که از پست مفید dehghanibros سپاس کرده اند.

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghanibros نمایش پست ها
    جالبه خودتان سوال می کنید خودتان هم جواب می دهید. من متسفانه پاسخ شما را نمی توانم بدهم چون یکمی این مرحله که بخواهم برای شما توضیح بدهم محرمانه می باشد ولی این را می توانم بگویم که خاک 2 درصد هم کار در این دستگاه را انجام نمی دهد. و هدف اصلی ما تولید برق با اکسیژن است نه خاک
    ان شا الله در چند روز آینده بیشتر در این مورد خواهم نوشت
    سلام پیش از اینکه این بحث را ادامه بدیم میخواستم بدونم که رشته تحصیلی شما چیست؟
    می دانم که یک مخترع واقعی محدود به تحصیلات نیست و هر وقت که بخواهد می تواند اطلاعات کاملی را در مورد طرحش جمع اوری و ارائه دهد.
    ولی این اطلاعات اول می بایست برای خود مخترع قابل فهم باشد تا بتواند درصورت نیاز با کمی تغییرات ان را ضمیمه طرحش کند بگذریم...
    من پیشنهاد می کنم که دوستان عزیز قبل از این که طرح این دوست عزیزمون رو دنبال کنند اطلاعاتی در مورد باتری های هوازی که به فیوسل ها معروفند کسب کنند شاید سوء تفاهم ها برطرف بشند...

8. 2 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    15
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

من یک چیزی کلی را باید بگم . من و دوستانم چند سال هست در حال کار یا بهتر بگم تحقیق بر روی یک دستگاه کاملی هستیم که بتوانیم با آن برق تولید کنیم.
    و چند چیز برای ما مهم است 1. سبز بودن 2. هزینه 3. کارایی
    و در این چند سال دستگاه های را ساخته ایم که آزمایش کرده ایم و به نتیجه نرسیده ایم. بعضی اوقات هم در بین تحقیقاتمان کار هایی کرده ایم که خودمان هم واقعا می گم نمی دانیم چه طوری این دستگاه دارد کار می کند. خلاصه در مورد این دستگاه که از اکسیژن برق تولید می کند به این دلیل اطلاعات بیشتری نمی دهیم چون جاهایی برای خودمان گنگ است . یا جایی می خواهیم تغیراتی بدهیم تا به نتیجه بهتری برسیم به خاطر همین من فقط اطلاعات خیلی خیلی جزیی را می دهم تا روزی که خودمان به یک نتیجه مطلوب برسیم.

شاید بگید خب چرا هنوز به نتیجه نرسیده اید چرا در اینجا مطرح می کنید من به این خاطر اینجا مطرح می کنم که کسی شاید در همین رابطه بتواند برای بهبود کار ما به ما کمک کند

ولی متسفانه همه به دنبال این هستند که کار شما بیهوده است اصلا نمیشه و از اینطور حرفها
    دوستان من کاری ندارم قبلا این دستگاه ساخته شده یا نمی دانم کار من بیهوده است یا اصلا از خاک نمیشه و از این حرف ها روی من تاثیری ندارد من دارم کارم را انجام می دهم و در حال حاضر هم به نتایجی خوبی رسیده ام.

و دیگر اینکه ما هر لحظه به دنبال روش جدیدی هستیم برای تولید برق به طور مثال ما دیروز موفق شدیم اولین آزمایش مون رو روی دستگاه انجام بدهیم که از صدا برق تولید می کند

با تشکر از دوستان

10. کاربرانی که از پست مفید dehghanibros سپاس کرده اند.

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

سلام عزیزم دوست دارم بزاری بهت بگم که چرا روی این مساله حساس شدم.
    از زمانی که یک استاد دانشگاه با بی رحمی تمام ایده منو برای تولید انرژی از هیچ زیر سوال برد عقیده منو بکلی عوض کرد.
    من هم عاشق این کار بودم حتی ایده ای دارم ولی علم امروز اونو زیر سوال میبره!
    ایده من فشرده کردن فضا برای افزایش سطح قابل دسترسی در موتور های با سیکل رفت و برگشتی بود...
    از لحاظ تئوری بنظر شدنیه حتی مدلی دارم که این نظریه رو اثبات میکنه ولی با قوانین ترمودینامیک زیر سوال میره.
    حرف من اینه که اون وقت و انرژی که روی ساخت این دستگاها می گذارید رو اگر روی تولید انرژی به وسیله باد های خورشیدی بزارید طی چند ماه حتی میتونید یک ماهواره به فضا بفرستید و انرژی مورد نیاز کل ایران را تا 7 نسل اینده تضمین کنید مگر انرژی های ظاهری چه فرقی با انرژی های غیر ظاهری دارند که به دنبالشون نمیرید.
    خود من انشالا اگر خدا بخواد تا اخر تیر ماه اختراعی رو راجع به نسل جدیدی از مبدل های انرژی باد به الکتریسیته ثبت میکنم که سرمایه گذاری روی انرژی های نو را متحول میکنه راست میگم به خدا!

بازم میگم حتی اگر کل انرژی تون روی این دستگاها بزارید به خدا هیچ ارزشی ندارد... مگر با اثبات قانون پایستگی انرژِی در طرحتون!
    باتشکر از اون استاد دانشگاه که زد تو سرم!!!

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    15
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

این نظر شماست که با یک حرف استاد عوض شده اید. ولی من تا وقتی که خودم نتیجه نرسم اون وقته که می گم نمیشه یا میشه خیلی از مخترعین جهان وقتی می خواستن اختراع کنند خیلی ها اطرافیان می گفتند نمیشه بدرد نمی خوره ولی اون اختراع شو می کرد و بعد از چندین سوال می فهمیدن اون چه اختراع بزرگی کرده

حرف من اینه تا خودتون به نتیجه چه مثبت چه منفی نرسیده اید به حرف کسی توجه نکنید. شاید بگید وقت تلف کردن ولی نه شما وقتی در حال تحقیق و کار کردن هستید شاید به یک نکته یا یک چیزی رو بر بخورید که الان نه ولی شاید در جای دیگری اختراع دیگری بتوانید از ان استفاده کنید

من به شخصه تحقیق و کار نمی کنم که بعد از چند ماه یک دستگاه بسازم که حتما کار کنه دستگاهی می سازم کار کرد که بیشتر آزمایش می کنیم که بتوانیم بهبودش بدهیم کار هم نکرد این یک تجربه برای من می شود و یک چیزایی هم یادگرفتم و در کار بعدیم از آن استفاده می کنم

دوست عزیز موفق باشی از پیشنهاد هم ممنون ولی من دنبال یک چیز جدید هستیم دنبال انرژی خورشیدی یا باد نیستم چون در اروپا 1000 تا موسس هست با سرمایه ها بزرگ که بر روی این نوع انرژی ها کار می کنند ولی ما سرمایه آن چنانی نداریم پس دنبال یک چیز جدید هستم و ارزان

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    15
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

من یک چیز رو فرا موش کردم به دوست عزیز بگم اون اینکه من 6 ماه پیش سلول خورشیدی ساختم اندازه اون 1 سانتیمتر در 1 سانتیمتر یعنی به اندازه یک نوک انگشت یک انسان بود که می توانست 12 ولت برق تولید کند و حتی یک صحفه مثل صحفه دیگر که باید حتما رنگ خاصی داشته باشد نبود و شما با هر رنگی دوست داشتید می توانستید استفاده کنید

ولی کسی از من حمایتی نکرد سلول خورشیدی رو بردم به سازمان انرژی ها نو گفتند ما نمی تونیم - دانشگاه گفتند این هزینه زیاد داره

هیچی به هیچی

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)