دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: کمک برای ساخت نمونه اختراع...

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی کاربردی
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 13
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : کمک برای ساخت نمونه اختراع...

سلام
    من هم چند سال پیش رفتم تو نمایشگاه سالن اختراعات ژنو شرکت کردم
    حواست باشه بعد از شرکت کردن تو این نمایشگاه اتفاق خاصی تو ایران برات نمیوفته!چون وزارت علوم این نمایشگاه رو قبول نداره
    با این که این نمایشگاه بزرگترین گردهم آیی مخترعان دنیاست
    سعی کن فوت کوزه گری اختراعت فاش نشه
    و اختراعت رو با خودت یا بوسیله فدراسیون همون چند روز قبل از شروع نمایشگاه ببر سوئیس
    اگر دانشگاه آزادی هستی بررسی کن که بعضی سالها دانشگاه آزاد مدرک ژنو رو قبول نمی کنه
    ببین از نظر اعتبار امسال چی می گن
    به هر حال چون ما عضو کنوانسیون pct نیستیم اختراعاتمون که تو ایران ثبت می کنیم فقط یه سال تو خارج از ایران حفاظت می شن و بعد اونا حق افشای عمومیش رو دارن مگر اینکه اختراعتو تو آلمان یا سوئیس یا آمریکا ثبت کنی تا تو اون کشورها محافظت بشن و این خودش یه عالمه در حد حد اقل14میلیون هزینه می بره
    پس اگه می تونی اختراعت رو تو ایران بفروشی یا تولید کنی قید هیاهوی شرکت تو نمایشگاه سالن اختراعات ژنو رو بزن
    اگه هو خواستی بری حواست باشه هزینه اضافی ندی مثه هزینه مترجم و اینجور چیزا چون اونجا اصلا مترجم نخواهی داشت!
    اگه رفتی راستی اکیپی با هم برین سوئیس رو بگردین
    چون انفرادی گرون می شه خیلی
    می تونین از مترو یا public transportation مخصوص توریست ها استفاده کنین که کارت گردش داخل شهر رو می تونی تو دفتر توریسم ژنو تهیه کنی
    بهت پیشنهاد می کنم حتما لوزان و مونترو رو ببینی،مونترو زیباترین غروب های دنیا رو داره
    در نهایت یه کتاب فرانسه در سفر هم داشته باش چون اکثر مردم جنوب سوئیس فقط فرانسه بلدن
    تو ژنو دوتا رستوران ایرانی هست
    خیام و گلستان، اگه ایرانی باشی تخفیف مخصوص می دن بهت و می تونی شامتو با نون بربری بخوری!
    در پناه خدا موفق و سربلند باشی

2. 5 کاربر از پست مفید mehrnaz inventor سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

پیش فرض پاسخ : کمک برای ساخت نمونه اختراع...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz inventor نمایش پست ها
    سلام
    من هم چند سال پیش رفتم تو نمایشگاه سالن اختراعات ژنو شرکت کردم
    حواست باشه بعد از شرکت کردن تو این نمایشگاه اتفاق خاصی تو ایران برات نمیوفته!چون وزارت علوم این نمایشگاه رو قبول نداره
    با این که این نمایشگاه بزرگترین گردهم آیی مخترعان دنیاست
    سعی کن فوت کوزه گری اختراعت فاش نشه
    و اختراعت رو با خودت یا بوسیله فدراسیون همون چند روز قبل از شروع نمایشگاه ببر سوئیس
    اگر دانشگاه آزادی هستی بررسی کن که بعضی سالها دانشگاه آزاد مدرک ژنو رو قبول نمی کنه
    ببین از نظر اعتبار امسال چی می گن
    به هر حال چون ما عضو کنوانسیون pct نیستیم اختراعاتمون که تو ایران ثبت می کنیم فقط یه سال تو خارج از ایران حفاظت می شن و بعد اونا حق افشای عمومیش رو دارن مگر اینکه اختراعتو تو آلمان یا سوئیس یا آمریکا ثبت کنی تا تو اون کشورها محافظت بشن و این خودش یه عالمه در حد حد اقل14میلیون هزینه می بره
    پس اگه می تونی اختراعت رو تو ایران بفروشی یا تولید کنی قید هیاهوی شرکت تو نمایشگاه سالن اختراعات ژنو رو بزن
    اگه هو خواستی بری حواست باشه هزینه اضافی ندی مثه هزینه مترجم و اینجور چیزا چون اونجا اصلا مترجم نخواهی داشت!
    اگه رفتی راستی اکیپی با هم برین سوئیس رو بگردین
    چون انفرادی گرون می شه خیلی
    می تونین از مترو یا public transportation مخصوص توریست ها استفاده کنین که کارت گردش داخل شهر رو می تونی تو دفتر توریسم ژنو تهیه کنی
    بهت پیشنهاد می کنم حتما لوزان و مونترو رو ببینی،مونترو زیباترین غروب های دنیا رو داره
    در نهایت یه کتاب فرانسه در سفر هم داشته باش چون اکثر مردم جنوب سوئیس فقط فرانسه بلدن
    تو ژنو دوتا رستوران ایرانی هست
    خیام و گلستان، اگه ایرانی باشی تخفیف مخصوص می دن بهت و می تونی شامتو با نون بربری بخوری!
    در پناه خدا موفق و سربلند باشی
    سلام خیلی به این سایت خوش اومدید!
    مرسی بابت توضیحات تون خیلی جالب اند!
    جوابم رو میدم ببخشید الان یکم سرم شلوغه!

4. کاربرانی که از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع