دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: فروش سریع اختراع

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

پیش فرض پاسخ : فروش سریع اختراع

اي جانم
    خيانت فــقـر مي آورد

2. 3 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

نقل قول نوشته اصلی توسط think نمایش پست ها
    سلام من چند وقت پیش نمیدنم یه آجر خورد تو سرم یا سر من خورد به آجر خلاصه یه ایده از این آجر خوردنه اومد تو ذهن من . (البته جسارت نباشه من اصلا در اندازه یک میکرو مخترع نیستم چه برسه به مخترع) خلاصه من این ایده رو با یکی از دوستام در میون گذاشتم ، باهم که یه حساب سر انگشتی میکردیم (تمام مراحلی که شما گفتید رو منظورم هستش) به این نتیجه رسیدیم که زدیم رو دست هرچی آدم پولداره . آخه هرچی با انگشت و ماشین حساب ،حساب کردیم دیدیم که درامد روزانه این محصول آجر به 39000000 میلیون میرسه . (راستی نگفتم ایده در مورد چی هستش : حاصل این آجره شد تولید برق از یه جایی .که روزانه میتونه 300مگاوات تولید برق کنه.انوجوری که من از مصوبه های سازمان انرژی های نو ایران سانا فهمیدم ارزش هر کیلوات ساعت برق تولیدی به صورت پراکنده 130 تومن خریداری میشه.) البته میگم خودم بشخصه همش میگم مگه میشه کسی مغزش نرسیده باشه از این قسمت تولید برق کنه اما دوستام با استادام میگن نه هنوز کسی به این صورت از این قسمتی که تو تولید برق کردی نکردن. (درکل من گوشم بدهکار نیست هنوز باور ندارم که واقعا کارم درسته)
    اینارو گفتم تا برسونمش به اصل ماجرا : ماجرا از اونجایی شروع میشه که من این طرح رو همونجوری که شما رفتید بردم بنیاد ملی نخبگان (تمام محاسبات رو جوری انجام داده بودم که نشون هرکی میدادی میگفت نساخته قبول (البته دروغ نگم ،هیچی از بحث محاسبات رو من انجام ندادم همش رو دوستام زحمت کشیدن من فقط نظریه رو دادم و جلوی هرکی که میگه این روش درسته رو میگیرم و رد میکنم حرفشو. نمیتونم باور کنم.) (اظهار نامه هم گرفتم)) الان 2 هفته هستش که بنیاد داره به من میگه هنوز براتون از مشاورا وقت نگرفتیم . حالا من موندم با این ایده پاره آجری .
    الان از همه دوستان و شما میخوام که تجربیاتشون رو تو زمینه فروش در اختیار من بزارن و یه راهی رو به من نشون بدن تا از اون راه وارد بحث فروش بشم.
    خودم فکر میکنم اگه یجوری بشه مزایده برگزار کرد عالی میشه. حالا چه شرکتی حاضره مزایده رو برگزار کنه و یا اینکه این پاره آجری رو چه کسی لازم داره رو نمیدونم.
    توضیحات اضافه رو بدم: این روش تولید برق غیر معمولی هستش . یعنی از هیچ روش معمول تولید برق (آبی بادی زمین گرمایی و خورشیدی) استفاده نمیکنه . (خیلی ساده تر از این حرفاست)
    هزینه ساخت یکی از این دستگاه ها 5000 تومن خرج داره که از کنار هم قرار گرفتن تعداد زیادی از این دستگاه ها میشه توان تولیدی 300 مگاوات روزانه رو بدست آورد .
    درامد روزانه 39000000 تومن. البته کافیه تعداد دستگاه ها رو زیادتر کرد تا توان تولیدی بیشتر و درآمد هم بیشتر بشه . (بقول یکی از استادام که میگفت سهیل یه آجر خورده تو سرت این ایده رو دادی اگه یه تریلی آجر میومد روت چیکار میکردی منم میگم با ازرائیل بیعت میکردم.)
    هزینه ساخت تعدادی از این دستگاه ها که بتونه توان تولیدی 300 مگاوات رو تولید کنه دقیق دقیق دقیق 27 میلیون تومن در میاد.(همین قسمتاش هستن که برای من خیلی عجیبه و نمیتونم قبول کنم.)آخه یه نیروگاه آبی یک میلیارد دلار(تاکید میکنم دلار) میشه (البته درآمدشم روزانه یک میلیارد تومن هست)اما روش تولید برقی که بالا توضیحاتش رو دادم از همه لحاظ (هزینه ساخت میزان سوددهی حجم کاری و ...) از نیروگاه های بادی و خورشیدی بهتره.
    در مجموع این کلیات بود حالا از همه دوستان و شما میخوام که بهترین راه رو که سریعترین راه باشه مثلا یه شرکتی که حاضره مزایده برگزار کنه ، به من نشون بدین .
    (بقول شما برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا بر این باورند که یا راهی خواهم یافت و یا راهی خواهم ساخت. من که در کل یه انسان مینی بزرگ هم نیستم چه برسه بزرگ اما از شما دوستان بزرگ در خواست راهنمایی دارم)
    سلام
    دوست عزیز نمونه از این دستگاه که میگید دارید ؟

اگه در عمل هم کار میکنه ثبت اختراعش کردین ؟

اگه ثبتش کردین در پیام خصوصی توضیحات اولیه ای از این دستگاه به من بدید اگر واقعا چنین چیزی که میگید درست باشه می تونیم کمکتون کنیم.

موفق باشید

4. 4 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

سلام
    شما نمونه اونو درست کردین همون یک دونه رو ؟البته هزینه اون این طور گفتین حدود 5000 تومن هست.
    حتما درست کنید شاید در عمل با تمام محاسبات فرق کنه اما اگر درست باشه می تونید با سازمان ریاست جمهوری حمایت از پژوهشگران و همچنین سازمان انرژی های نو تماس بگیرین.
    اما همه این مستلزم نمونه هست که تست بشه و راستی می تونید مقالات در سطح بین اللملی در isi یا ieee بدین اگه اینا تایید کردن یعنی پول
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

6. 4 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

نقل قول نوشته اصلی توسط hossien نمایش پست ها
    اما همه این مستلزم نمونه هست که تست بشه و راستی می تونید مقالات در سطح بین اللملی در isi یا ieee بدین اگه اینا تایید کردن یعنی پول
    سلام رئيس جون

اين قسمت رو توضيح ميدي يكم...

ممنونم

8. 2 کاربر از پست مفید SaSaMc2 سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

سلام
    شما می تونید کاری که انجام می دین را به صورت مقاله دربیارین چون این کاری می کنید جدید هست پس اونو به مجلات خارجی که در سطح دنیا مطرح هستن می فرستین کارشناسان برجسته در زمینه های مختلف اونو می خونن و اگر مشکلی نداشته باشه در مجلات خودشون چاپ می کنن یا حتی اگر نکاتی که باعث تقویت کارتون بشه به شما پیشنهاد می دهند. با این کار اختراع یا کارتون دارای اعتبار جهانی میشه.اگر در مسایل برق و الکترونیک و کامپیوتر باشه ieee و در بقیه زمینه ها در مجلاتی که نمایه isi هستن ساپورت می کنه.
    فقط کافی به سایت برین و عضو بشین.
    البته این مجلات دارای رتبه بندی هستند و با کمی تدبیر می تونید مقاله خودتون را چاپ کنید و اعتبار جهانی برای اون درست کنید.
    اگر هم نمی تونین به مجلات خارجی بفرستین می تونید به مجلاتی که درای رتبه علمی پژوهشی هست بفرستین که با سرچ می تونین از نظر علمی اونو تایید کنید.

این سایت های مباحث فوق الذکر:

http://www.ieee.org/index.html
    http://www.sciencedirect.com/
    http://www.magiran.com/category.asp?cat=08
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

10. 6 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

ممنونم رئيس جون

رابطه ي مقاله با پول چيه؟

آيا اين درسته كه ميگن بايد يه نام سرشناس زير مقاله بياد تا تاييد بشه؟

12. کاربرانی که از پست مفید SaSaMc2 سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

شاید در ایران این طور باشه البته بعضی از مجلات و برخی از کنفرانس ها. اما مجلات خارجی این طوری نیست و به محتوای مطلب کار دارن و به روز و جدید بودن اون.ربط پول و مقاله این بود شما وقتی مقاله ای ثبت و چاپ می کنید اعتبار جهانی پیدا کرده و هزاران نفر از اون با خبر میشن و امکان سرمایه گذاری شما بالا می ره و طرح تان به پول نزدیک تر میشه و همچنین نظرات افرادی که در اون حوزه فعالیت می کنن هم می گیرین.هر چه رتبه مقاله و اون مجله بالا تر باشه اعداد نفرات بیشتری اونو می خونن و همچنین راحت تر می تونین در خارج یا داخل ثبت کنید.

14. 5 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)