دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: با وضعیت من چی پیشنهاد می کنید؟

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    .......
    ارسال تشکر
    1,619
    دریافت تشکر: 486
    قدرت امتیاز دهی
    1958
    Array

Question با وضعیت من چی پیشنهاد می کنید؟

سلام
    من دارم روی یه پروژه کار میکنم که مخصوص افراد دیابتی هاست در واقع با اتمام این پروژه و ساخت این دستگاه کمک بزرگی به کسانی که دیابت دارن میشه و خیلی از بیماری هایی که برای افراد دیابتی به وجود میاد حل میشه.
    این پروژه رو زیر نظر رئیس انجمن دیابت ایران ( دکتر رجب) دارم به پایان میرسونم. اینو برای این گفتم که بدونید که پروژه مورد تایید انجمن دیابت ایران هستش که یعنی دستگاهی که ساخته خواهد شد به راحتی به فروش میرسه چون انجمن دیابت ایران از افراد دیابتی می خواد که برای جلوگیری از بیماری هایی که بعدا ممکنه براشون به وجود بیاد باید این دستگاه رو بخرند.
    همینطور خود دکتر رجب گفتند که نتنها در ایران بلکه تو اونجایی که خودشون اطلاع دارند تو کل دنیا هنوز این دستگاه ساخته نشده!
    خود دستگاه تقریبا میشه داخل کشور قطعاتش رو خرید و تولید کرد.
    فکر نمیکنم دیگه از لحاظ اقتصادی مشکلی داشته باشه. تا اونجایی که دکتر رجب برای من توضیح دادند تقریبا 1 میلیون نفر نیاز 100% به این دستگاه دارند که همین تعداد سودی بیش از 7 میلیارد تومن داره.(سود خالص یعنی با کسر هزینه تولید و فروش)

این پروژه 100% جواب میده جوری که رئیس انجمن دیابت ایران از اول پروژه تمایل شدید به اتمام و ساخت این دستگاه داشتند و زمانی که این دستگاه ساخته بشه تایید این دستگاه رو به صورت کتبی و رسما اعلام می کنند.

این کل قضیه بود اما حالا مشکلی که من دارم:

خود دستگاه تقریبا 2 تا 3 روز دیگه ساخته میشه و منم می خوام تا قبل از عید این دستگاه رو بفروشم چون خیلی خیلی مشکل مالی پیدا کردم
    الان می خوام که یه سرمایه دار پیدا کنم که بیاد روی این دستگاه سرمایه گذاری کنه ( هیچ ریسکی برای شخص سرمایه گذار وجود نداره ) با خود دکتر رجب این مشکلم رو مطرح نکردم چون یه جورایی نمیتونم به خودم این اجازه رو بدم که مشکلم رو مطرح کنم.

حالا به نظر شما من باید چیکار کنم؟

2. 4 کاربر از پست مفید right.kimber سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

پیش فرض پاسخ : با وضعیت من چی پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط right.kimber نمایش پست ها
    سلام
    من دارم روی یه پروژه کار میکنم که مخصوص افراد دیابتی هاست در واقع با اتمام این پروژه و ساخت این دستگاه کمک بزرگی به کسانی که دیابت دارن میشه و خیلی از بیماری هایی که برای افراد دیابتی به وجود میاد حل میشه.
    این پروژه رو زیر نظر رئیس انجمن دیابت ایران ( دکتر رجب) دارم به پایان میرسونم. اینو برای این گفتم که بدونید که پروژه مورد تایید انجمن دیابت ایران هستش که یعنی دستگاهی که ساخته خواهد شد به راحتی به فروش میرسه چون انجمن دیابت ایران از افراد دیابتی می خواد که برای جلوگیری از بیماری هایی که بعدا ممکنه براشون به وجود بیاد باید این دستگاه رو بخرند.
    همینطور خود دکتر رجب گفتند که نتنها در ایران بلکه تو اونجایی که خودشون اطلاع دارند تو کل دنیا هنوز این دستگاه ساخته نشده!
    فکر نمیکنم دیگه از لحاظ اقتصادی مشکلی داشته باشه. تا اونجایی که دکتر رجب برای من توضیح دادند تقریبا 1 میلیون نفر نیاز 100% به این دستگاه دارند که همین تعداد سودی بیش از 7 میلیارد تومن داره.(سود خالص یعنی با کسر هزینه تولید و فروش)

این پروژه 100% جواب میده جوری که رئیس انجمن دیابت ایران از اول پروژه تمایل شدید به اتمام و ساخت این دستگاه داشتند و زمانی که این دستگاه ساخته بشه تایید این دستگاه رو به صورت کتبی و رسما اعلام می کنند.

خود دستگاه تقریبا 2 تا 3 روز دیگه ساخته میشه و منم می خوام تا قبل از عید این دستگاه رو بفروشم چون خیلی خیلی مشکل مالی پیدا کردم
    الان می خوام که یه سرمایه دار پیدا کنم که بیاد روی این دستگاه سرمایه گذاری کنه ( هیچ ریسکی برای شخص سرمایه گذار وجود نداره ) با خود دکتر رجب این مشکلم رو مطرح نکردم چون یه جورایی نمیتونم به خودم این اجازه رو بدم که مشکلم رو مطرح کنم.

سلام خیلی خو اومدید
    فروش که نه ولی واسه تولید انبوه می تونین یه طرح توجیهی و امکان سنجی براش درست کنین و بعد با جلب نظر سرمایه گذاران به تولید انبوهش بپردازید.
    البته یه تاییدیه از وزارت علوم پزشکی لازم دارید که ثابت بشه برای مریض ها خطر ناک نیست.
    کلا تجاری سازی وسایل پزشکی یکم سخته ولی ناممکن نیست.
    پیشنهادم هم اینه که اول تاییدیه رو بگیرید و بعد طرح توجیهی بنویسید چون موانع بسیاری رو از سر راهتون برمی داره.
    در کل برای تجاری سازی یک اختراع فرصت های زیادی وجود داره ولی اینکه چقدر ازشون خبر داشته باشید و بیوفتید دنبالش دست خودتونه.
    کلا راهی رو انتخاب کنین که کمترین مراحل اداری رو داشته باشه و مراحل اداری رو هم خودتون پیگیری کنین تا سریع تر کارتون راه بیوفته!(نوبت واسه ادم های بی کاره)
    من یه تحقیق میکنم ببینم میشه از کارگزاری های بورس وام گرفت یا نه؟
    ممنون

4. کاربرانی که از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    .......
    ارسال تشکر
    1,619
    دریافت تشکر: 486
    قدرت امتیاز دهی
    1958
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مخفی نمایش پست ها
    سلام خیلی خو اومدید
    فروش که نه ولی واسه تولید انبوه می تونین یه طرح توجیهی و امکان سنجی براش درست کنین و بعد با جلب نظر سرمایه گذاران به تولید انبوهش بپردازید.
    البته یه تاییدیه از وزارت علوم پزشکی لازم دارید که ثابت بشه برای مریض ها خطر ناک نیست.
    کلا تجاری سازی وسایل پزشکی یکم سخته ولی ناممکن نیست.
    پیشنهادم هم اینه که اول تاییدیه رو بگیرید و بعد طرح توجیهی بنویسید چون موانع بسیاری رو از سر راهتون برمی داره.
    در کل برای تجاری سازی یک اختراع فرصت های زیادی وجود داره ولی اینکه چقدر ازشون خبر داشته باشید و بیوفتید دنبالش دست خودتونه.
    کلا راهی رو انتخاب کنین که کمترین مراحل اداری رو داشته باشه و مراحل اداری رو هم خودتون پیگیری کنین تا سریع تر کارتون راه بیوفته!(نوبت واسه ادم های بی کاره)
    من یه تحقیق میکنم ببینم میشه از کارگزاری های بورس وام گرفت یا نه؟
    ممنون
    آقا ممنون که توضیح دادید
    همونطور که گفتم من دارم زیر نظر دکتر رجب رئیس انجمن دیابت ایران این کار رو انجام میدم و برای تایید گرفتن دستگاه هایی که برای افراد دیابتی ساخته میشه باید ایشون تاییدش رو بدن که من بالا هم توضیح دادم که از اول تا الان ایشون تمایل شدید به ساخت دستگاه و اتمام اون داشتند پس تایید گرفتن اصلا مشکلی نیست چون استاد مشاور اصلی پروژه خود ایشون هستند.
    من میخوام که تا قبل از عید یک سرمایه دار پیدا کنم و حداقل مشکل مالیم رو تا قبل از عید حل کنم .
    اما مشکل اینجاست که تو این وقت کم چجوری و باید از کجا شروع کنم؟؟
    خود شخص سرمایه گذار رو دعوت میکنم انجمن دیابت ایران که با خود آقای دکتر صحبت کنند تا مطمئن بشن که دارن روی یک کار مطمئن سرمایه گذاری میکنن (دیگه اطمینان از این بیشتر مگه هست؟؟)

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

آقا ممنون که توضیح دادید
    همونطور که گفتم من دارم زیر نظر دکتر رجب رئیس انجمن دیابت ایران این کار رو انجام میدم و برای تایید گرفتن دستگاه هایی که برای افراد دیابتی ساخته میشه باید ایشون تاییدش رو بدن که من بالا هم توضیح دادم که از اول تا الان ایشون تمایل شدید به ساخت دستگاه و اتمام اون داشتند پس تایید گرفتن اصلا مشکلی نیست چون استاد مشاور اصلی پروژه خود ایشون هستند.
    من میخوام که تا قبل از عید یک سرمایه دار پیدا کنم و حداقل مشکل مالیم رو تا قبل از عید حل کنم .
    اما مشکل اینجاست که تو این وقت کم چجوری و باید از کجا شروع کنم؟؟
    خود شخص سرمایه گذار رو دعوت میکنم انجمن دیابت ایران که با خود آقای دکتر صحبت کنند تا مطمئن بشن که دارن روی یک کار مطمئن سرمایه گذاری میکنن (دیگه اطمینان از این بیشتر مگه هست؟؟)
    خیلی خوبه پس شما دیگه طرح توجیهی لازمه رو برای تجاری سازی محصول تون بنویسید(شرکت هایی هم هستند که این کارو انجام بدن)
    راستی اینم بگم که نمیتونین تا قبل از عید کار زیادی انجام بدید.
    سعی کنین پیدا کردن سرمایه گذار رو بسپاربد به کسی که نفوذ داشته باشه.
    مثلا رییس دانشگاه یا اساتید خودتون.
    یه سوال کسی هست که طرح شو اونجا تجاری سازی کرده باشه؟(اینو استادت هم بپرس مهمه)
    در کل فرصتی که داری اینه که با پارتی بازی پیدا کردن سرمایه گزار رو بسپاری به افرادی که اشنا دارند چون میخوای سرمایه گزار شخصی پیدا کنی.
    سعی هم کن یه طرح توجیهی خوب جور کنی که سرمایه گزار ها ترسی نداشته باشند.
    از فرصت هات استفاده کن.
    موفق باشی

7. 2 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

سلام

سلام
    به این راحتی ها و به این سرعت نمیشه سرمایه گذار پیدا کرد ..!

تا سرمایه گذار پیدا بشه و توجیه بشه که طرح به نفعش هست حداقل چند ماه زمان می بره .!

بعدشم این طرح توسط شما و تیم شما قابل اجرا هست و خودتون هم باید در طرح باشید.

در هر صورت به نظر من یا صبر کنید یا با همون آقای دکتر رجب صحبت کنید.

موفق باشید

9. 3 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)