دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: ماجرای عکس های فیس بوکی

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    12
    دریافت تشکر: 9
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : ماجرای عکس های فیس بوکی

1سوال؟اگه فیس بوک بده سایت هایی مثل همبنجا یا خیلی از سایت های ایرانی هم که هستن و مثل فیس بوکن چرا بد نیستن؟!تو این سایتها هم امکان عکس گذاشتن هستو خیلی ها هم میذارن!حتی سایت ایرانیه فیس نما که من دیدم هیچ فرقی با فیس بوک نداره!!!!

2. کاربرانی که از پست مفید shima.power سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    ارسال تشکر
    44
    دریافت تشکر: 24
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سخنی که با تو دارم به نسیم صبح گفتم دگری نمی شناسم ، تو ببر که آشنایی

تو به سیمای شخص می نگری ، ما در آثار صُنع حیرانیم. فکر نکنم عکس یک شخص معیار کاملی برای آسیب شناسی رفتاری باشد. من خیلی از دختران را دیده ام که حجاب اسلامی ندارند ولی بی حیا نیستند. بعضی از دختران را دیده ام که حجاب اسلامی دارند ولی بی حیا هستند. البته منظورم این نیست که حجاب فقط مربوط به دختران است. به قول مولانا: ما برون را ننگریم و قال را ، ما درون را بنگریم و حال را. در کتابخانه ای یک کتاب نهج البلاغه دیدم و شروع کردم به خواندن. موضوع حجاب را بعنوان پوشاننده حقیقت عنوان کرده بود. چند سال بعد چندین کتاب نهج البلاغه خریدم ولی اصلأ چیزی در این مورد نوشته نشده بود. ولی من هنوز به هیچ چیز این موضوع شک نکردم که ممکن است هدفی در کار باشد. کتاب است. نوشته یک انسان. سطح فکری جامعه قابل قبول نیست و دلایل آن بسیار است که نمی توان در مجالی اندک به آن پرداخت. همیشه سعی میکنم نسبت به جوانان و بخصوص دختران شکیبا باشم چون می دانم تحت تاثیر مشکلات زیادی قرار دارند. متشکرم

4. 2 کاربر از پست مفید Mehrak7 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    999
    دریافت تشکر: 474
    قدرت امتیاز دهی
    49
    Array

من شاهد بودم خانمی که حجاب شدیدی داشت .منظور مانتو .مقنعه .وچادر بعداز این که رژیم گرفته بود وبه خیال خودش خوش تیپ شده بود در مراسم دعا روسری پوشیده بود وچادر رو کنار گذاشته بود وبی دلیل وفقط به قصد ابراز اندام مدام در رفت و آمد بود البته مجلس زنانه بود .منطور اینکه همه نیاز دارند دیده شوند بخصوص این موضوع در بین خانمها بیشتره وبه دلیل محدودیتی که وجود داره وهم اینکه همه اعتقاد محکمی به حجاب ندارد وبدلیل معذوریت های اجتماعی .فامیلی مجبور به رعایت حجابند به محض وجود فضا خود اصلیشون رو نشون میدن .این به نظر من تحت تاثیر محیط فیس بوک یا هر جای دیگه نیست .شما نمی تونید آدم معتقدی رو پیدا کنید که با تغییر محیط رفتارش عوض بشه .کسی که تغییر میکنه یعنی اینکه اونی که نشون میداده نبوده وبه قول معروف آبشو نمیدیده .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    1
    دریافت تشکر: 5
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

خیلی حرفاتونو قبول ندارم منم تو فیس بوک حساب کاربری دارم ولی خوب عکس نذاشتم با اسم خودمم نرفتم ولی جای بدی برای ارتباط با دوستامون نیست دلیل اینکه با اسم خودم نرفتم هم به خاطر اینه که شاید دوستام نظرای سیاسی و اعتقادی ای داشته باشن که بعدا به حساب منم بذارن و برای آیندم بد بشه ولی خوب در کل مثل خوده اینترنت هم خوبی داره هم بدی بستگی به شخصیت خودمون داره

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

چون فیسبوک فیلتره پس من نمیرم تو فیسبوک!
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrak7 نمایش پست ها
    سخنی که با تو دارم به نسیم صبح گفتم دگری نمی شناسم ، تو ببر که آشنایی

تو به سیمای شخص می نگری ، ما در آثار صُنع حیرانیم. فکر نکنم عکس یک شخص معیار کاملی برای آسیب شناسی رفتاری باشد. من خیلی از دختران را دیده ام که حجاب اسلامی ندارند ولی بی حیا نیستند. بعضی از دختران را دیده ام که حجاب اسلامی دارند ولی بی حیا هستند. البته منظورم این نیست که حجاب فقط مربوط به دختران است. به قول مولانا: ما برون را ننگریم و قال را ، ما درون را بنگریم و حال را. در کتابخانه ای یک کتاب نهج البلاغه دیدم و شروع کردم به خواندن. موضوع حجاب را بعنوان پوشاننده حقیقت عنوان کرده بود. چند سال بعد چندین کتاب نهج البلاغه خریدم ولی اصلأ چیزی در این مورد نوشته نشده بود. ولی من هنوز به هیچ چیز این موضوع شک نکردم که ممکن است هدفی در کار باشد. کتاب است. نوشته یک انسان. سطح فکری جامعه قابل قبول نیست و دلایل آن بسیار است که نمی توان در مجالی اندک به آن پرداخت. همیشه سعی میکنم نسبت به جوانان و بخصوص دختران شکیبا باشم چون می دانم تحت تاثیر مشکلات زیادی قرار دارند. متشکرم
    حیا یعنی چی؟
    باطن یعنی چی؟
    به نظر من باطن همون شخصیت انسانه و شخصیت انسان همون کاریه که انجام میده - حیا با حجاب به هم مربوطند و کسانی که با حجاب هستند با حیا هستند در زمینه ی عرضه کردن خودشون به دیگران ولی اینکه در هر زمینه ای با حیا باشند چیز دیگه ایه
    اینکه حجاب رو رعایت بکنند یا نکنند تعیین کننده ی 1 ملاکه و اینکه ادمای خوب یا بدی باشند در هر شرایط و زمینه ای 1 چیز دیگس
    وقتی این موضوعات رو باهم قاطی کنیم میشه اینکه میگیم ما دلمون پاکه و بقیه ی چیزا مهم نیست
    خب اصل قضیه اینه که دل پاک یا ناپاک همون کاراییه که انجام میدیم و دل پاک و باطن کاراییه که انجام میدیم و ظاهر ما چیزیه که سعی میکنیم به دیگران نشون بدیم
    نه چیزی که ازمون میبینند
    چیزی که من نوعی میخوام به دیگران نشون بدم اینه که میگم دلم پاکه
    و چیزی که دیگران میبینند(درک میکنند) باطن منه یعنی کارهایی که انجام میدم - که میتونه شامل همه ی خصایص خوب یا بد من باشه

برای همه میگم نه فقط شما که ازتون نقل قول کردم
    سعی کنید دیدتونو دقیقتر کنید و واضح ببینین
    میدونی تو نظر من چه روزی خوبه؟
    اون روزی که عینکو برداری ببینی نوره!

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)