نقل قول نوشته اصلی توسط h.mohammadi نمایش پست ها
دوستانه بهت پیشنهاد میکنم یه گوشه چشمی هم به رشته ی حقوق داشته باش حتما موفق میشی شک نکن
یا بیا یه سازمان حمایت از حقوق "نخبگان ساکت من بیدار "تاسیس کن اونم خوبه
فضای اینجا رو آلوده نکنین لطفا یه سوال ساده خیلی کش دار شد شما یا جزوه دسته ی اولی یا دوم اگه اولی بودی حرفی نبود ولی اگه جزوه گروه دومی که انگاری هستی بهت بر نخوره حقیقته
حالا گروه اول و دوم چیه باید بشینی دوباره از اول بخونی
اینجوری بهتره چون منم میتونم به کارای دیگه ام برسم
من جای تو بودم آدمها رو بخش بخش نمیکردم...تو راست میگی! مهندس کجا بود تو این مملکت آقای حقوقدان؟ باید آدمهایی مثل تو نفت استخراج کنن به نصف قیمت بفروشن پول بدن به مهندسای خارجی که خدماتی رو به 3 برابر قیمت برامون انجام بدن! آخه پسرم تو اصلا یه مهندس شرکت نفت از نزدیک دیدی که داری اظهار فضل میکنی؟ دلم میسوزه برای اون مهندس شرکت نفت که تا نصف شب مجبوره با دستهای روغنی توی انبارهای شرکت نفت بگرده دنبال قطعه توربین و کمپرسورهای زمان جنگ چون نمیتونه قطعه نو خریداری شه بخاطر تحریم. دلم میسوزه به اون مهندسایی که وقتی کارشناسای خود کارخونه سازنده قطعه میاد و میبینه قطعه دو برابر عمر تعریف شده از خود کارخونه سازنده بیشتر کار کرده و متعجب میشه. دلم میسوزه به حال پدرم که 30 سال به مملکتی خدمت کرده و جلوی وزیر نیروش ایستاده که من نیروگاه رو استارت نمیکنم باید واحدها طبق برنامه اورهال شن که تو توی زمستون 10 درجه زیر صفر برق داشته باشی. دلم میسوزه به اون کارگری که شرکت abb ازش تقدیر کرده بخاطر تعمیرات فوق العادش که یک نفری یه واحد نیروگاهی رو باز و بسته میکرد و بخاطر آزبست عایق حرارتی جونمرگ شد و سرطان ریه گرفت. دلم میسوزه به مهندسای کامپیوتری که با سرعت اینترنت مثلا پر سرعتی که یک بیستم سرعت اینترنت خونگی کشور همسایمون ترکیه رو دارن, اما خدماتی ارائه میده که توی خاورمیانه تکه. دلم به حال اون مخترعی میسوزه که لنگ 500 هزار تومن کمکه در عوض آقایی میره از رییس جمهور تقدیرنامه میگیره که موتور رادیال 4 سیلندری ثبت کرده که توی جنگ جهانی دوم روی هواپیماها کار میذاشتن اونم 24 سیلندر اونم دو ردیفه. دلم به حال اون مخترعی میسوزه که طرحشو میبره ایران خودرو بهش هر هر میخندن طرح رو ای میل میکنه به شرکت بنز و در جواب شرکت بنز ازش خواهش میکنه به تیم تحقیق و توسعه شرکت بیاد و کار کنه و اختراعش توی تمام ماشین هایی که استاندارد یورو 4 دارند اجباری شد! دلم میسوزه به جشنواره خوارزمی که طرح اولش میشه پرگار و نقاله. دلم میسوزه به هوای مملکتی که توهم توش با من نفس میکشی. لیاقت تو آدمهایی مثل خود تو هستند که برن به مهندسای آشغال چین پول بدن که لنت ترمزی بسازن که راحت تر بکشه ادمهارو. به محققینی پول بدن که تحقیق کنن چطور میشه ملامین رو وارد شیر خشک نوزادهای کشور خودشون بکنن تا از تست پروتئین سربلند بیرون بیاد!

حالا بهتره ساکت باشی تا حداقل نادونیت کمتر جلوه کنه.

از همه دوستان عذر میخوام اما خدایی تحمل آدمی که ادعا داره برام سخت شده این روزها.