دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 65 , از مجموع 65

موضوع: کلیه کتاب های معماری

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض پاسخ : معرفی کتاب های معماری

دانلود کتاب چشم اندازه های پارک شهری

شهرنشینی در سرتاسر دنیا در سطوح بی‌سابقه‌ای درحال وقوع است. پارک‌های شهری یک محیط طبیعی باارزش در شهرهای ما به‌شمار می‌آیند. با این شرایط، ما به طراحی خوب آنها برای اصلاح زندگی و تقاضاهای توسعه حال حاضر نیاز داریم درحالیکه تقاضاهای نسل‌ها و چشم‌اندازهای آینده ما را نیز در نظر داشته باشد. همچنین به یک نگاه جامع بر ساخت اکوسیستم‌های سالم و شهرهای موفق میلیونی و چگونگی همزیستی این دو در قرن بیست‌و‌یک نیاز داریم..

Urban Park Landscapes

نویسنده:
    Sophia Song

انتشارات:
    Design Media Publishing Ltd

ISBN 10:
    9881506980

ISBN 13:

9789881506986

کتاب “فضاهای سبز پارک شهری” شامل چشم‌انداز‌های فوق‌العاده بسیاری از پارک‌های شهری جهان می‌باشد. این کتاب ازطریق ارائه جامعی از تصاویر، توضیحات روشن طراحی‌های فنی و توصیفات دقیق می‌تواند ابزاری کاربردی و الهام‌بخش برای طراحان باشد.

پسورد فایل: www.booktolearn.com

من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

ساختمان سبز؛ کتاب راهنما برای معماری پایدار

مهم‌ترین رسیدگی برای ساختمان‌هایی با انرژی کارآمد توجه به نیازمندی‌های اولیه انرژی آنها در کل چرخه عمرشان می‌باشد.
    چطور درباره این موضوع تصمیم بگیریم؟ چه عوامل یکپارچه‌ای بر عملکرد یک ساختمان سالم و پایدار تاثیرگذارهستند؟ درحالیکه دانستن این موضوعات ممکن است برای مشتریان و معماران مهم باشد اما اغلب بسیار شفاف ارائه نمی‌شوند.
    کتاب “ساختمان سبز″ برای کمک به این کمبود با روشن ساختن معیارهای هدف و گسترش افق‌های فکری وقتی به سمت ساختمان‌های زیست محیطی حرکت می‌کند، نوشته شده است…

نویسنده:

Michael Bauer

انتشارات:
    Springer

ISBN 10:
    3642006345

ISBN 13:
    9783642006340

این کتاب همچنین به‌عنوان یک هندبوک و یک مرجع برای مشتریان، معماران، برنامه‌ریزان و اپراتورهای ساختمان خدمت می‌کند و با اطلاعاتی مناسب درباره طراحی ساختمان‌های سبز، ساخت‌ و ساز و بهره‌ وری به آنها ارائه می‌شود و بررسی می‌کند که چطور می‌شود چنین اقداماتی را با کارآمدترین انرژی و اقتصادی‌ترین روش انجام داد.
    همچنین بازخورد و اسنادی درباره ساختمان‌های برجسته مانند ساختمان Dockland در هامبورگ یا ساختمان Landesbank Baden-Wuerttemberg در اشتوتگارت ارائه می‌شود.

پسورد فایل:
    www.booktolearn.com

دانلود کتاب

دانلود کتاب (لینک کمکی)

(لوکوربوزیه)

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

کتاب تصویری “تمرین حرفه‌ای طراحی‌های کار معماری” یک طیف کامل از مهارت‌ها، مفاهیم، اصول و کاربردهای مورد نیاز برای خلق مجموعه‌ای کامل از طراحی‌های کار معماری ارائه می‌دهد.
    ویرایش سوم کتاب بر اهمیت برقراری ارتباط مفاهیم طراحی عمومی از طریق طراحی‌های کار خاص، تاکید می‌کند.
    فصل‌های کتاب بطور منطقی براساس مراحل توسعه کار، ادامه می‌یابد که از محل و برنامه‌های بنیادی آغاز می‌شود و تا ارتفاعات، بخش‌های ساختمان و دیگر طراحی‌ها پیش می‌رود.

Working Drawings

نویسنده:
    Osamu A. Wakita

انتشارات:
    Wiley

ISBN 10:
    0471395404

ISBN 13:
    9780471395409

پسورد فایل: www.booktolearn.com

(لوکوربوزیه)

مدیر تالار معماری
    رشته تحصیلی
    معماری
    اکانت شخصی
    معمارحانیه
    ارسال تشکر
    1,919
    دریافت تشکر: 838
    قدرت امتیاز دهی
    1714
    Array
    مدیر تالار معماری's: لبخند

دوستان. گاهی وقتا پیش میاد که در درس درک وبیان ممکنه بگن. که با استفاده از خط یا نقطه یک بنا تاریخی بکشید بیارید. و ممکنه شما ندونید منظور استاد چی بود و برای این کار من به شما یک پیشنها دارم . کتابی که خودم هم ازش استفاده کردم. به درد شما میخوره. وفکر کنم کتابی باشه. که بیشتر دوستان از وجودش با خبر نباشن. یا زیاد در شهر های مختلف وجود نداشته باشه. که خوشبختانه من هم به طور اتفاقی اون رو دیدم وخریدم.
    از چند صفحه کتاب هم عکس گرفتم. که دقیق تر بدونید موضوع کتاب چیه.

معماری یک ورزش در مسافت طولانی است.

شما فکرتان را بر روی آن می­گذارید و ۳۰ سال با آن همراه می­شوید، تا اینکه کم­کم در این رشته راه می­افتید.تام مین

5. 3 کاربر از پست مفید مدیر تالار معماری سپاس کرده اند .

مدیر تالار معماری
    رشته تحصیلی
    معماری
    اکانت شخصی
    معمارحانیه
    ارسال تشکر
    1,919
    دریافت تشکر: 838
    قدرت امتیاز دهی
    1714
    Array
    مدیر تالار معماری's: لبخند

دوستان. این کتاب خانوم fateme46 در سایت قرار دادن ولی چون باید در این تایپک قرار میدادن. من انتقال دادم اینجا. باز م ممنون از ایشون

سال 2002 |736 صفحه | ISBN: 9780471395409 | 48 MB |

معرفی: کتاب تصویری “تمرین حرفه‌ای طراحی‌های کار معماری” یک طیف کامل از مهارت‌ها، مفاهیم، اصول و کاربردهای مورد نیاز برای خلق مجموعه‌ای کامل از طراحی‌های کار معماری ارائه می‌دهد.
    ویرایش سوم کتاب بر اهمیت برقراری ارتباط مفاهیم طراحی عمومی از طریق طراحی‌های کار خاص، تاکید می‌کند.
    فصل‌های کتاب بطور منطقی براساس مراحل توسعه کار، ادامه می‌یابد که از محل و برنامه‌های بنیادی آغاز می‌شود و تا ارتفاعات، بخش‌های ساختمان و دیگر طراحی‌ها پیش می‌رود.

سال 2010 | 184 صفحه | ISBN: 9782940411221 | 13,9 MB |

دانلود کتاب

معرفی: کتاب “مبانی طراحی داخلی؛ طراحی جزئی” یک راهنمای جامع برای خلق فضا‌های جزئی موفق در یک محیط به‌شمارمی‌آید.
    طراحی جزئی بنابر ماهیت خود مکانی بالا و پیشرفته در زمینه طراحی داخلی را به خود اختصاص داده است.
    این کتاب درباره فضاهای جزئی یک محیط به بحث می‌پردازد، و روش‌هایی برای تغییر آن فضا و اشیای موجود در آن برای خلق یک فضای داخلی تجاری و جذاب معرفی می‌کند.
    کتاب “طراحی جزئی” کاملا تصویری است و حاوی مثال‌های مدرن و بررسی‌های موردی می‌باشد.

ویرایش توسط مدیر تالار معماری : 24th July 2013 در ساعت 05:00 PM
    معماری یک ورزش در مسافت طولانی است.

شما فکرتان را بر روی آن می­گذارید و ۳۰ سال با آن همراه می­شوید، تا اینکه کم­کم در این رشته راه می­افتید.تام مین

7. 2 کاربر از پست مفید مدیر تالار معماری سپاس کرده اند .

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع