دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 54 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 538

موضوع: (✿◕‿◕-)اجتماع دختران دوستدار حجاب(✿◕‿◕-)

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    9,787
    دریافت تشکر: 5,088
    قدرت امتیاز دهی
    16341
    Array

پیش فرض پاسخ : پاتوق دختران خوشتیپ چادری

نقل قول نوشته اصلی توسط Sa.n نمایش پست ها
    سلام بر تمامی دوستان عزیز
    دوستان گرامی فرمایشات شما کاملا متین
    من هم صد درصد با چادر موافقم و قبول دارم که پوشش برازنده ای هست
    اما این روتوجه داشته باشید که ما نباید بیایم بگیم که هر کسی چادری نیست از دین دوره و خیلی از این حرف ها که خودتون خبر دارید
    شاید اون شخص ترجیه داده باشه که از مانتو استفاده کنه برای پوشش
    به همین خاطر بهتره که نگیم فلانی مانتوایه ؟ پس حتما از خدا دوره ! از دین دوره و خیلی حرف های بی ربط دیگه
    چون این یک انتخابه در زندگی هر شخص که دوست داره چی بپوشه و خود شخص دخیله در اون
    و یک چیز دیگه ای هم هست اون هم اینه که ما نباید معیار رو بر اساس چادری بودن بزاریم که هر کسی چادری بود خانومه ، با کمالاته ، متینه یک بانویی که مانتو می پوشه هم می تونه این خصوصیات رو داشته باشه
    ممنون از دوستان عزیزم
    سلام عزیزم
    من هم با شما موافق ام
    ​​​

2. 7 کاربر از پست مفید aty.a سپاس کرده اند .

همکار تالار صنایع دستی
    رشته تحصیلی
    فوق دیپلم فرش وتابلو فرش
    ارسال تشکر
    1,152
    دریافت تشکر: 3,505
    قدرت امتیاز دهی
    10081
    Array
    Tadaei's: جدید47

نقل قول نوشته اصلی توسط Sa.n نمایش پست ها
    سلام بر تمامی دوستان عزیز
    دوستان گرامی فرمایشات شما کاملا متین
    من هم صد درصد با چادر موافقم و قبول دارم که پوشش برازنده ای هست
    اما این روتوجه داشته باشید که ما نباید بیایم بگیم که هر کسی چادری نیست از دین دوره و خیلی از این حرف ها که خودتون خبر دارید
    شاید اون شخص ترجیه داده باشه که از مانتو استفاده کنه برای پوشش
    به همین خاطر بهتره که نگیم فلانی مانتوایه ؟ پس حتما از خدا دوره ! از دین دوره و خیلی حرف های بی ربط دیگه
    چون این یک انتخابه در زندگی هر شخص که دوست داره چی بپوشه و خود شخص دخیله در اون
    و یک چیز دیگه ای هم هست اون هم اینه که ما نباید معیار رو بر اساس چادری بودن بزاریم که هر کسی چادری بود خانومه ، با کمالاته ، متینه یک بانویی که مانتو می پوشه هم می تونه این خصوصیات رو داشته باشه
    ممنون از دوستان عزیزم

سلام مجدد دوست عزیز

چادر حجاب برتر.

4. 3 کاربر از پست مفید Tadaei سپاس کرده اند .

همکار تالار صنایع دستی
    رشته تحصیلی
    فوق دیپلم فرش وتابلو فرش
    ارسال تشکر
    1,152
    قدرت امتیاز دهی
    10081
    Array

روانشناسی چادر
    علم روانشناسی می گوید : سیاه به معنی نه بوده و نقطه ی مقابل بله یعنی سفید است با این نگاه باید گفت:

آن کس که در مقابل نامحرم سیاه می پوشد در واقع می خواهد به او نه بگوید. و آن کس که رنگ سفید، رنگارنگ و جذاب می پوشد راه نگاه ها را به سوی خود باز می گذارد و در واقع خواسته یا ناخواسته خود را در معرض نگاه های هرزه و آلوده قرار می دهد. در واقع وسیله آلودگی و انحراف خود و جامعه را فراهم می کند.

ماکس لوشر متخصص در روانشناسی رنگ ها معتقد است: «سفید به صفحه ی خالی می ماند که داستان را باید روی آن نوشت، ولی سیاه نقطه ی پایانی است که در فراسوی آن هیچ چیز وجود ندارد». بنابراین زنی که در برابر نامحرم و در بیرون از خانه لباس سفید و رنگارنگ نمی پوشد، حداکثر ایمنی را برای خود ایجاد کرده است و نشان می دهد که اینجا نقطه ی پایان نگاه های نامحرمان است و در فراسوی این پوشش جایی برای نفوذ نگاه ها و نیت های ناپاک نیست.

6. 5 کاربر از پست مفید Tadaei سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ژنتیک مولکولی
    ارسال تشکر
    4,332
    دریافت تشکر: 2,765
    قدرت امتیاز دهی
    3819
    Array
    k.ahmadi's: جدید104

سلا بر همه دوستان عزیز و خوشحالم از آشناییتون

منم یه دختر چادریم و خیلی دوسش دارم چون خودم انتخابش کردم و به ارزشش پی بردم.

8. 7 کاربر از پست مفید k.ahmadi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی معماری
    ارسال تشکر
    1,867
    دریافت تشکر: 1,051
    قدرت امتیاز دهی
    2165
    Array
    anael's: جدید19

سلام به تمامی دوستان
    و ممنون از ایجاد این تاپ

من یک دختر چادری هستم و به این حجاب افتخار میکنم
    راستش در دوران کوردکی که پدر مادرم کم کم از من میخواستن که چادر بزارم هر چه قدر برای من توضیح میدادن نمیتونستم معنای چادر رو درک کنم.
    چادرم رو سرم میکردم ولی برای من یک علامت سوال بزرگ بود
    گهگاه که خیلی خسته میشدم و غر میزدم همون جا توی خیابون میگفتن که خب اگه نمیخوای چادرت رو بردار ولی تا این کارو میکردم یه حس بدی داشتم، احساس میکردم که انگار یک چیزی کم دارم، و اونجا دوباره بودن چادرم روی سرم رو میخواستم
    دوران دبستانم تموم شد و شد راهنمایی. حالا ازم خواسته بودن که در راه رفت و آمد مدرسه هم چادر داشته باشم ولی باز نمیتونستم درک کنم که منی که دارم با سرویس میرم و میام و فرم ساده ی مدرسه دارم چرا باید این کارو بکنم، چون هنوز نمیتونستم درک کنم! خیلی وقتا میشد که چادرم رو دستم میگرفتم و میرفتم می اومدم، والدین هم خبر داشتن از این موضوع و راجع بهش برام توضیح میدادن و با هم گفتگو داشتیم منم خیلی فکر میکردم ولی خوب دیگه....
    سوم راهنمایی بود که دیگه قبول کردم، کم کم داشتم درکش میکردم، میفهمیدم که اینطوری برای خودم بهتره و...
    شد دبیرستان، دبیرستانی که من میرفتم چادر اجباری بود، اولا با میخودم میگفتم که خوب نباید بچه هارو با زور چادر سر کرد ( چون خودم هم به زور این کارو نکرده بودم و با دلیل و منطق جلو رفته بودم) ولی بعدا دیدم که خوب اونطوری ها هم که من فکر میکردم نبوده. البته بچه ها هم در کل بچه های خیلی خوبی بودن برای همین در طول اون 4 سال من رفتار بد و زننده ای از کادر مدسه ندیدم!
    خلاصه توی همین دوران بود که من چادرو رسما پذیرفته بودم و نسبت بهش تعصب پیدا کرده بودم و این تعصب تا همین الان ادامه داره
    برای همین هم نسبت به رفتار بعضی از خانوم ها در قبال چادر حساسم و ناراحتم میکنه
    بیشترینش توی حرمه
    وقتی میرم حرم خوب این مسلم هستش هستن کسانی که به خاطر وارد شدن به حرم چادر میزارن و در اصل چادری نیستن، که خوب اینم به خاطر احترام و حرمت گذاشتن در مقابل امام رضا ست.
    اما نمیدونم چرا واقعا چرا به محض اینکه به اندازه ی یک قدم از ورودی حرم خارج میشن این چادرو از سر برمیدارن. یعنی واقعا انقدر براشون سخته که لا اقل به اندازه 5 دقیقه بیشتر نمیتونن تحمل کنن. آخه عزیز من شما که به خاطر حرمتداری تا اینجا اومدی خوب یک دیگه هم صبر کن دیگه!!! یعنی از اون خط به بعد دیگه حرم نیست؟ امام رضا نیست؟ حرمت نیست؟
    (البته سؤتفاهم نشه، بعضی از دوستان حرمت داری میکنن. من مخاظبم کسانی بودن که تا میان بیرون دیگه انگار همه چیز تموم شده که البته باز هم قصد توهین نیست و بد برداشت نشه، یک صحبت دوستانه بود)

ممنون از همگی
    ویرایش توسط anael : 17th August 2013 در ساعت 10:47 AM
    هیتلربه ناپلئون می گوید:مابرای شرافت می جنگیم وشمابرای پول می جنگید،
    ناپلئون میگوید:انسانهابرای آنچه که ندارن می جنگند.

10. 4 کاربر از پست مفید anael سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    دریافت تشکر: 11,371
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

سلام دوستان ، دقیقاً باید در این تاپیک چه ګفتګویی داشته باشیم ؟

12. 2 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    9,787
    قدرت امتیاز دهی
    16341
    Array

عجب قدرتی دارد این حجاب!
    چراجنایت کارانی که هزاران بمب اتمی تهیه کرده اند و می توانند باآنها دهها بار کل کره زمین رازیر ورو کنند ،از یک پارچه یک متری می ترسند؟

​​​

14. 6 کاربر از پست مفید aty.a سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    9,787
    قدرت امتیاز دهی
    16341
    Array

وقتی حجاب جهانی می شود

دختران در ترکیه در فشار برای برداشتن حجاب می گریند.

در فرانسه هم دختران محجبه از دانشگاه اخراج میشوند!

دختران محجبه فرانسوی

واقعا می شود بدون چادر هم حجاب کامل داشت

​​​

16. 7 کاربر از پست مفید aty.a سپاس کرده اند .

همکار تالار صنایع دستی
    رشته تحصیلی
    فوق دیپلم فرش وتابلو فرش
    ارسال تشکر
    1,152
    قدرت امتیاز دهی
    10081
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط k.ahmadi نمایش پست ها
    سلا بر همه دوستان عزیز و خوشحالم از آشناییتون

منم یه دختر چادریم و خیلی دوسش دارم چون خودم انتخابش کردم و به ارزشش پی بردم.

سلاممممممم دوست عزیز خوش اومدین.

منم از آشنایی باشما دوست عزیز خرسندم

شاد باشی

18. 2 کاربر از پست مفید Tadaei سپاس کرده اند .

همکار تالار صنایع دستی
    رشته تحصیلی
    فوق دیپلم فرش وتابلو فرش
    ارسال تشکر
    1,152
    قدرت امتیاز دهی
    10081
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط anael نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان
    و ممنون از ایجاد این تاپ

من یک دختر چادری هستم و به این حجاب افتخار میکنم
    راستش در دوران کوردکی که پدر مادرم کم کم از من میخواستن که چادر بزارم هر چه قدر برای من توضیح میدادن نمیتونستم معنای چادر رو درک کنم.
    چادرم رو سرم میکردم ولی برای من یک علامت سوال بزرگ بود
    گهگاه که خیلی خسته میشدم و غر میزدم همون جا توی خیابون میگفتن که خب اگه نمیخوای چادرت رو بردار ولی تا این کارو میکردم یه حس بدی داشتم، احساس میکردم که انگار یک چیزی کم دارم، و اونجا دوباره بودن چادرم روی سرم رو میخواستم
    دوران دبستانم تموم شد و شد راهنمایی. حالا ازم خواسته بودن که در راه رفت و آمد مدرسه هم چادر داشته باشم ولی باز نمیتونستم درک کنم که منی که دارم با سرویس میرم و میام و فرم ساده ی مدرسه دارم چرا باید این کارو بکنم، چون هنوز نمیتونستم درک کنم! خیلی وقتا میشد که چادرم رو دستم میگرفتم و میرفتم می اومدم، والدین هم خبر داشتن از این موضوع و راجع بهش برام توضیح میدادن و با هم گفتگو داشتیم منم خیلی فکر میکردم ولی خوب دیگه....
    سوم راهنمایی بود که دیگه قبول کردم، کم کم داشتم درکش میکردم، میفهمیدم که اینطوری برای خودم بهتره و...
    شد دبیرستان، دبیرستانی که من میرفتم چادر اجباری بود، اولا با میخودم میگفتم که خوب نباید بچه هارو با زور چادر سر کرد ( چون خودم هم به زور این کارو نکرده بودم و با دلیل و منطق جلو رفته بودم) ولی بعدا دیدم که خوب اونطوری ها هم که من فکر میکردم نبوده. البته بچه ها هم در کل بچه های خیلی خوبی بودن برای همین در طول اون 4 سال من رفتار بد و زننده ای از کادر مدسه ندیدم!
    خلاصه توی همین دوران بود که من چادرو رسما پذیرفته بودم و نسبت بهش تعصب پیدا کرده بودم و این تعصب تا همین الان ادامه داره
    برای همین هم نسبت به رفتار بعضی از خانوم ها در قبال چادر حساسم و ناراحتم میکنه
    بیشترینش توی حرمه
    وقتی میرم حرم خوب این مسلم هستش هستن کسانی که به خاطر وارد شدن به حرم چادر میزارن و در اصل چادری نیستن، که خوب اینم به خاطر احترام و حرمت گذاشتن در مقابل امام رضا ست.
    اما نمیدونم چرا واقعا چرا به محض اینکه به اندازه ی یک قدم از ورودی حرم خارج میشن این چادرو از سر برمیدارن. یعنی واقعا انقدر براشون سخته که لا اقل به اندازه 5 دقیقه بیشتر نمیتونن تحمل کنن. آخه عزیز من شما که به خاطر حرمتداری تا اینجا اومدی خوب یک دیگه هم صبر کن دیگه!!! یعنی از اون خط به بعد دیگه حرم نیست؟ امام رضا نیست؟ حرمت نیست؟
    (البته سؤتفاهم نشه، بعضی از دوستان حرمت داری میکنن. من مخاظبم کسانی بودن که تا میان بیرون دیگه انگار همه چیز تموم شده که البته باز هم قصد توهین نیست و بد برداشت نشه، یک صحبت دوستانه بود)

ممنون از همگی

سلام دوست عزیزخوش اومدین

ان شالله بتونیم درکنارهم خاطرات و یا هرحرفی که درمورد حجاب و چادر هست

حرف بزنیم.ممنون ازحضور گرمتون موفق باشید

20. 4 کاربر از پست مفید Tadaei سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 54 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)