دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 110

موضوع: نقد عرف های من دراوردی جامعه ایران

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    دریافت تشکر: 9,716
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array
    sr hesabi's: جدید38

پیش فرض پاسخ : نقد عرف های من دراوردی جامعه ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط rayarasool نمایش پست ها
    با اجازه از آسد مرتضی عزیز
    خوب بگردید پیدا میشه

من همین الان تمام 10 ضفحه ی این پست رو خوندم .
    پست جالبیه اما به شرطی که عادلانه باشه .
    یه دوستی اعلام کرده بود که مردم مثله گله هستند . به نظرم این تعبیر قشنگی نیس من میگم مردم ایران همیشه تابع تغییرند و از تغییر استقبال میکنند اما در این میان هستند کسانی که روی این تغییرات و پیامد هاش هیچ فکری نمیکنند . یه اشتباهی که شده اینه که ماهیت موضوع درست مشخص نشده یکی میاد میگه اصل چادر ، اون یکی میگه رنگ چادر ، در این آخر هم که بانکداری اسلامی و ....

چون دوستمون گفتن از خودتون تحلیل بنویسید عرض میکنم و اینو هم بگم که تحلیل کردن خیلی هم سخت نیست کافیه مثله من از اول پست ها رو بخونیدو بیایید جلو.......
    یه چیز دیگه که دیدم اینه که بعضیا میگفتن رنگ چادر سیاه باشه دستو پاگیره که تکلیف حرفشون مشخصه.
    خدمت دوست عزیز mahdi42 هم عرض کنم که ظاهرا طرفدار های صحبت های شما(نمیدونم واژه ی درستی بود یا نه) دنبال مدرک و منبع میگردند کما اینکه شما برای بسیاری از حرفاتون مدرکی ندادید .اینکه مرجعیت رو بیان کردید فکر نمیکنید مشکل از تقلید باشه؟؟؟

با توجه به اینکه طبیعیه که نقدهایی هم به حرفهای من ممکنه وارد بشه و من شاید نباشم که جواب بدم یا بپذیرم از همین الان از تاخیر خودم در دیدن نظرات عذر خواهی میکنم .

در پایان میگم که این متن کپی نشده است و حاصل فکر نویسنده بوده است (All Rights Reserved )
    سلام

دوست عزیز اگر حرف اون دوست عزیز از زبان خودشون بود حداقل جواب سوال ها رو میدادند،و نه اینکه با یک زرنگی(که خودشون اینطوری فکر میکنند) از بحث طفره برند.
    اگر هرکدام از دوستان با اطمینان به سخنان خودشون بحث کنند،خیلی خوب می شد،
    ولی شاید به جرات میتونم بگم که خیلی ها حتی اون متنی رو که میزارند رو یکبار نخواندند.

یک نکته دیگه اینکه، میدونید چرا اینگونه بحث ها طرفداران زیادی دارند
    چون تا به حال این سوال و هزاران سوال دیگر را نتوانستند برای ما با دلایل محکم (نه با تفسیرات خود پسندانه) توجیح کنند.
    شاید ....

2. 3 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع