دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دايي: در داربي به مساوي فکر نمي‌کنيم

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دوم دبيرستان
    ارسال تشکر
    1,901
    دریافت تشکر: 1,570
    قدرت امتیاز دهی
    8149
    Array
    ! (l- l l \-/ \/\/'s: جدید15

پیش فرض دايي: در داربي به مساوي فکر نمي‌کنيم

دايي: در داربي به مساوي فکر نمي‌کنيم

سرمربي پرسپوليس مي‌گويد تيمش مي‌خواهد برابر حريف ديرينه بهترين نمايش را ارائه کند.

علي دايي در نشست خبري پيش از بازي تيمش برابر استقلال در روز جمعه درباره‌ي اين ديدار گفت: مطمئنا همه مي‌دانيد که اين بازي چقدر حساس است. سعي مي‌کنيم فردا بازي خوبي را به نمايش بگذاريم و تمام اميدمان اين است که بازي خوبي را ارايه دهيم. ما مي‌خواهيم فردا يکي از بهترين بازي‌هايمان را انجام دهيم و نمايشي خوب داشته باشيم. مي‌خواهيم بهترين بازي‌مان را جلوي استقلال به نمايش بگذاريم.

به گزارش ايسنا،وي افزود: نمي‌خواهم از استقلال تعريف کنم اما نتايج خوب آنها در سال‌هاي اخير گواه چيزهاي زيادي است. کار سختي داريم و نبايد اشتباه کنيم. با اين حال همه تلاشمان را مي‌کنيم تا پيروز ميدان باشيم. در اين بازي حق اشتباه نداريم و به مساوي فکر نمي‌کنيم؛ چرا که سه امتياز ما را به ادامه ليگ اميدوار مي‌کند.

دايي اظهار کرد: اميد عاليشاه محروم و علي عسگر مصدوم هستند و به اين ديدار نخواهند رسيد.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا شما ترجيح مي‌دهيد در اين ديدار بازنده نباشيد، بيان کرد: من سعي مي‌کنم تيمم را به گونه اي بچينم که به پيروزي فکر کند. البته بايد قبول کنيد تيمي که در داربي بازنده مي‌شود تا مدت‌ها فشار بر رويش وجود دارد اما ما براي برد به ميدان مي‌رويم و به اين امر خيلي اميدواريم.

او در پاسخ به سوالي درباره رده‌بندي جهاني استقلال و پرسپوليس گفت: من به اين مسائل فکر نکرده‌ام و به آنها گوش هم نمي‌کنم. کار خودم را مي‌کنم و دوست دارم در حال و ‌آينده زندگي کنم. ما مي‌خواهيم بازي‌هايمان را ببريم و اين صحبت‌ها اهميتي ندارد.

دايي در پاسخ به سوالي درباره خلعتبري افزود: هنوز کارت بازي خلعتبري صادر نشده ولي اميدواريم صادر شود.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا قبول دارد تجربه بازيکنان استقلال نسبت به پرسپوليسي‌ها بيشتر است، گفت: براي کارشناسان احترام قائلم اما ما بازيکنان باتجربه هم زياد داريم که در دقايق حساس مي‌توانند به ما کمک کنند و کارشان را به خوبي انجام دهند. از روز اول جوانان به من کمک کردند و اگر الان نتايج خوبي گرفتيم همين جوانان آن را به دست آوردند. به هر حال بزرگان تيم هم به آنها کمک مي‌کنند.

وي در پاسخ به اين سوال که نظرش راجع به موفقيت‌هاي قلعه‌نويي در داربي تهران و تاکتيک تيمش در روز جمعه اظهار کرد: ما از تجربه‌ها درس مي‌گيريم. ما در حال زندگي مي‌کنيم و به گذشته توجه نداريم.اگر بدانم که استراتژي قلعه‌نويي براي بازي فردا چيست حتما راحت‌تر به ميدان مي‌روم اما ما فقط مي‌خواهيم بازي خوب و منطقي ارايه دهيم و به زمان حال مي‌انديشيم.

او درباره آي‌تي‌سي خلعتبري تصريح کرد: از اين ماجرا هيچ اطلاعي ندارم اما دوست دارم خلعتبري هرچه سريعتر به تيم برسد و در بازي‌هاي آينده به ما کمک کند. خلعتبري مي‌تواند به اهداف آينده ما کمک کند و اميدوارم هرچه سريع تر مشکلش حل شود.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا تيمش توان پيروزي برابر استقلال را دارد يا نه، گفت: قلعه‌نويي مربي بزرگي است. او سال‌هاست در کار مربيگري است و از دوستان من حساب مي‌شود. ما به دنبال شکستن رکورد قلعه‌نويي نيستيم بلکه به دنبال ارايه يک بازي زيبا و پيروزي هستيم. من يک آرامش بزرگ را از وقتي به پرسپوليس آمدم از دست دادم. در راه آهن حواشي و جنجال وجود نداشت اما چون مي‌خواستم به پرسپوليس کمک کنم به اين‌جا آمدم. مي‌خواهم هواداران خوشحال شوند و فردا سربلند بيرون آيند. شايد پيروزي ما در بازي بعد تا حدي در اين ديدار موثر باشد اما مطمئن باشيد بازيکنان ما با انگيزه‌هاي زيادي حاضر مي‌شوند. ما همه چيز را فراموش مي‌کنيم و در ميدان حاضر مي‌شويم. با اين صحبت که چون آنها باخته‌اند، انگيزه ندارند موافق نيستم. . انگيزه دو تيم براي اين ديدار بالاست. بايد ديد که روز جمعه چه اتفاقي مي‌افتد، هرچند که ما با تمام توانمان به ميدان مي‌رويم.

دايي در پاسخ به سوالي درباره قضاوت فغاني در داربي 77 گفت: نظري ندارم و تنها براي او آرزوي موفقيت مي‌کنم. وظيفه‌ي همه‌ي ما اين است که به داور کمک کنيم تا او بتواند به خوبي کارش را انجام دهد. اميدوارم فردا داوري بدون اشتباهي از فغاني را ببينيم. اميدوارم داوران فردا بازي خوبي را قضاوت کنند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پايان با تمجيد از هوادران پرسپوليس افزود:‌هوادار کسي است که از دقيقه يک تا 90 تيم خوشدش را تشويق کند و فراموش نکنيد حمايت هواداران از ما مي‌تواند به ما کمک کند تا با انگيزه‌ي بيشتري کار کنيم. اميدوارم فردا شاهد يک بازي خوب باشيم و هواداران تنها تيم هاي خود را تشويق کنند.
    everything is calm

2. 2 کاربر از پست مفید ! (l- l l \-/ \/\/ سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)