دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از 1 تا 10 چه نمره ای به خودتون میدین؟(صادق باشید)

رأی دهندگان
43. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

1 2.33%
  • 3

0 0%
  • 4

3 6.98%
  • 5

4 9.30%
  • 6

6 13.95%
  • 7

7 16.28%
  • 8

12 27.91%
  • 9

5 11.63%
  • 10

5 11.63%
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: در کل چقدر به عقل خود تکیه دارید؟

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    289
    دریافت تشکر: 242
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : در کل چقدر به عقل خود تکیه دارید؟

سلام به نظرمن افرادمختلف تصمیمات منطقی وعاقلانه روبراساس تفکرات خودشون واخلاقیات خودشون دسته بندی میکنندوطبقش عمل میکنن قصدتوهین به هیچ کس روندارم ولی شایدخیلی ازکسانیکه عدد10روانتخاب کردن منطقشون وچیزی که بهش به عنوان یه کارعاقلانه عمل میکنن(البته به نظرخودشون)باچیزی که بایدمتفاوت وشایدخلاف آن باشدکارتون کارجالبی بودامابه کارروانشناسانه ودقیق تری احتیاج داشت.اگه درمجلات دقت کردین برای تست ویژگیهای مختلف درافرادسوالاتی رودراون زمینه مطرح میکنن که کاملابااون مرتبطه وبعدبراساس قراردادی که گذاشتن بامخاطب امتیازگذاری میکنن واتفاقانتایج خوبی میگیرن.امااینجافقط یک سوال شدکهممکنه پاسخش براساس یک جمع بندی سریع وغیردقیق باشه.پس بایداین موضوع رودرزمینه های مختلف مطرح میکردیدتانتیجه ی بهترونزدیکتری داشته باشه.به امیددقت بیشتر....

2. کاربرانی که از پست مفید ppm سپاس کرده اند.

همکار تالار شیمی عمومی
    رشته تحصیلی
    ♥♥♥♥
    ارسال تشکر
    5,978
    دریافت تشکر: 4,121
    قدرت امتیاز دهی
    9174
    Array
    1=1+1's: جدید40

من بیشتر رو حساب تحقیقات و منابع حرف میزنم

چون اطلاعات خودم کمه

در حدی نیستم بتونم به علمم تکیه کنم

4. 2 کاربر از پست مفید 1=1+1 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    دریافت تشکر: 3,904
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array
    maryam kia's: نیشخند

من شماره7انتخاب کردم.حالا نمیدونم فلسفش چیه
    در کل من یه ادمه محکم شایدم یه ذره مغرورم حرفامو بدونه رودربایستی میزنم.نظرمو خیلی راحت میگم.از چیزی نمیترسم
    علم زیادیم ندارم ک بهش بنازم.بعضی اوقات به دنباله منبع میرم ولی نه همیشه.یه جورایی50/50ست.
    شخصیتم واقعا همینه.شاید بد باشه شاید خوب
    ولی برای گفتن نظرم واهمه ای ندارم.برای همینه توی همه ی کنفرانسا از من استفاده میشد
    خلاصه شرمنده من اینجوریم
    <a href="http://typeiran.com/r/19340"> تایپایران - مرکز تخصصی تایپ </a>

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    59
    دریافت تشکر: 139
    قدرت امتیاز دهی
    27
    Array
    armin_gera's: بی حوصله

سلام به همگی
    آقا سوالت یه کم پارادکس داره
    من خودم 7.5 مد نظرم بود که 7 رو تو گزینه ها انتخاب کردم
    چون منطق همون اتکا و نقل قول به منابع دیکست وقتی شما منبعی رو مطالعه میکنید و اون رو قبول میکنید مطالب و قواعد اون منبع میشه بخشی از منطق شما, اصلا اون منبع هم حاصل و قسمتی از منطق نویسنده هست
    اصلا منطق چی هست؟قواعد و چارچوب هایی که ما از بدو تولد در ارتباط با محیط و... کسبش میکنیم به این میگن منطق
    مثلا شما از کجا میدونید 2*2میشه 4 ؟ درسته این یه عبارت ساده ی منظقی هست ولی از کجا میگیم اصلا ما تا قبل از 7 سالگی چیزی به اسم 2 و 4 تو منطقمون نبود!
    بهتر بود سوال اینطوری مطرح میشد که وقتی به مساله ای بر میخورید ترجیح میدید خودتون حلش کنید و روش کار کنید و تا یه جایی برسونید یا میرید دنبال راه کار های اراعه شده؟(که البته این سوال هم اون بار معنایی نظرسنجی رو نمیده)
    یا این سوال رو من خودم خیلی به کار میبرم, ترجیح میدید یه چیزی رو بسازید یا از بازار برید بخریدش؟
    من شخصا از گروه اولم و اکثر چیزایی که میخوام داشته باشم رو میسازم مثلا همین الان هم دارم ساب ووفر و یه امپلی پرقدرت میسازم که هرکی خواست ادرس تاپیکشو تقدیم کنم (البته بیشتر به خاطر بودجه هست همین سابو تجهیزاتش امادش 400 ولی بخوای خودت بسازی با 100 میشه تمومش کرد )

به نظر من منطق یه موتور هست و نقل قول و... به منزله ی بنزین این محرکه هست
    حالا بعضیا موتورشون 8 سیلند با 700 اسب هست و بنزینشون همچین بدک نیست بعضی ها هم موتورشون 4 سیلندر 110 اسبی(206 تیپ 5 ) هست با بنزین با اکتان خیلی بالا !!

"افرادی که در میان این دو قرار دارند رو میشه به فرشتگان و منجی ها تشبیه کرد و افراد واقعی که دنیا رو تکان خواهند داد همین افراد اند. "

به نظر من کسایی که دنیارو تغییر میدن کسایی هستن که موتور 8 سیلند 700 اسبی دارن و بهترین بنزین ها در اختیارشون قرار میگیره
    به آسمان که مینگرم گذشته را میبینم
    armin_gera

7. کاربرانی که از پست مفید armin_gera سپاس کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع