دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 83

موضوع: مقایسه قدرت نظامی ایران و رژیم اشغالگر قدس

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

پیش فرض پاسخ : مقایسه قدرت نظامی ایران و رژیم اشغالگر قدس

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
    سلام آقا
    به چه دلیل؟
    از آهن قراضه های شاه سابق میترسه که فرسوده شدن یا از شکم سیر ایرانیا؟

تجهیزات جنگی فوق پیشرفته...
    آره از اهن قراضه های شاه سابق میترسه - حتی اگه اونا نبودن - از یه گلوله 7.87میلیمتری ak42 میترسه
    همین الان تحقیق کردن تو خود امریکا اگر هر جنگی پیش بیاد 15درصد مردم(که شامل جوانان بالای 20 سال مرد میشوند) تا اخرین قطره خون جلوی هرتجاوزگری رو میگیرند و اماده ی هرنوع جنگ نابرابری هستند
    اینارو میتونین تو اینترنت هم پیدا کنید تحقیقات معتبر خودشونه
    تجهیزات جنگی فوق پیشرفته رو بزار دم کوزه ابش رو بخور - وقتی 5میلیون تا گوشت جلو توپ داری
    همینه - تازه این کیلوییش هست - در عمل خیلی کارا میشه کرد - حتی با دست خالی

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

2. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    انسانی
    ارسال تشکر
    766
    دریافت تشکر: 344
    قدرت امتیاز دهی
    438
    Array

مشکل اینه که بعضی از ما نمی خواد اعتماد به همت و نیرو و قوت داخل داشته باشه

ندارید که ندارید .. فرقی تو اوضاع نمی کنه

اون کسانی که مسئول هستند خودشون می دونن چی داریم و چقد توان داریم و معنای اراده و ایمان براشون روشنه

حالا چند نفر زیر آب خودمون و همه چیز رو بزنن یا نزنن فرقی نمی کنه فقط مایه تاسفه و اینکه ما شناختمون نسبت به نیروهای خودی بیشتر میشه

همین که الان آمریکا و اسرائیل جرات مطرح کردن جنگ رو ندارند خودش جواب کافی برای شما هست و توضیح دیگه ای نیاز نداره

تعجب تعجب از کسانی که فقط بلدن سر هر چیزی غر بزنن و آیه ناامیدی و یاس بخونن بعد اون کسانی که میرن جونشون و در راه ایمانشون و ارزشهاشون فدا میکنن کسان دیگری هستن..

بحث الکی نکنید
    آمده‌ام که سر نهم
    عشق تو را به سر برم..

4. 3 کاربر از پست مفید *مهدی* سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    دریافت تشکر: 3,904
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array
    maryam kia's: نیشخند

اقایون بحثی نداریما
    ولی یه چیزی بگم دیگه یکم جو تاپیک اروم بشه.ایران از لحاظه هر چی ضعیف باشه توان نداشته باشه ولی قدرتش بالاست واسه جنگ اگه نیست پس دیگه خوده امام زمان کشورو نگه داشته.
    والسلام
    <a href="http://typeiran.com/r/19340"> تایپایران - مرکز تخصصی تایپ </a>

6. 3 کاربر از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ب قیافم چی میخوره ؟
    ارسال تشکر
    2,281
    دریافت تشکر: 3,853
    قدرت امتیاز دهی
    3943
    Array
    v.m 2020's: جدید145

نقل قول نوشته اصلی توسط Joseph Goebbels نمایش پست ها

سپر دفاع ضد موشکی گنبد اهنین و یا هر سیستم دفاع ضد موشکی دیگه هم نمی تونه در یک زمان موشکهای زیادی رو دفع کنه ... نه تنها گنبد اهنین بلکه سامانه ضد موشکی المانها توی افغانستان هم ممکنه در برابر خطرات بزرگتر کم بیارند .... هیچ چیزی صد در صد نیست ... این یک اصل نظامیه
    ... بعدش توی جنگ ما با جنگ افزار کار داریم نه با ایمان ... شما با ایمان چی کار می تونی کنی ...؟میگی ایمان ... پس چرا فلسطین با سلاح ایمانشون توی این همه دهه نتونستند قدسشون رو ازاد کنند ؟ مگر اونها ایمان ندارند ...؟ مساله مهم جنگ افزاره ... توی سالهای 1994-1996 که 2 سال جنگی ویرانگر برای چچن و روسیه بود ، دو طرف با جنگ افزار با هم جنگیدند و نه با ایمان ... مگر چچنی های اون زمان ( با الانشون فرق می کنند ) دین نداشتند که بخواند با ایمانشون با روسیه بجنگندند ....
    یه سوال خداییش راستش رو بگو ... تو بدون هیچ جنگ افزاری و تنها با کمک ایمان چه طوری می خوای یه تانک ابرامز امریکایی رو نابود کنی ...؟

اگه همونیه که شما میگی درسته ، پس چه طوری ایمان فلسطینیها نتونست توی جنگ غزه جلوی بمب های فسفری اسراییل رو بگیره ...؟ یا مثلا کاری کنه که ایمان فلسطینی ها باعث پرتاب نشدن بمب فسفری شه ...؟ خوب شد نمردیم و کشف کردیم که ایمان هم سلاح ضد موشکیه ...

RPG ساده ...! یعنی یکی از بزرگترین و مخوف ترین تانکهای جهان با یه RPG منهدم شد .... ؟ فدای اطلاعات نظامیت ....

خداوند کتاب نظامی نفرستاد بلکه کتابی فرستاد برای هدایت انسانها ....
    استراتژی جنگی رو باید کسب کرد ...

واقعا هم می ترسه ... پس حالا متوجه شدم این همه اختلافات مذهبی توی لبنان کار اسراییل و امریکا از بابت ترس ایمان نبوده ...

اون که اره .. ولی در کنارش مساله غیرت نیز وجود داره ... وگرنه هنیه و مشعل هم ایمان دارند ... ولی بالا بردن پرچم مخالفان سوری توسط اونها یه چیز دیگه رو میگه ....

بله متوجه شدم ... فرقشون توی اینه که جک باعث خندیدن ادمها میشه ولی ایمان ( اون هم نه 100% ) باعث پیشرفت انسان در زندگی میشه ... ایمان به معنی باور هست ....
    ولی معنی باور پیروز شدن توی جنگ اون هم بدون جنگ افزار با کارایی بالا و صرفا جهت اینکه من ایمان دارم و سپس این ایمانم باعث ساقط شدن گنبد اهنین میشه از خود جوک هم جوکتره ...

سپر دفاع ضد موشکی گنبد اهنین و یا هر سیستم دفاع ضد موشکی دیگه هم نمی تونه در یک زمان موشکهای زیادی رو دفع کنه ... نه تنها گنبد اهنین بلکه سامانه ضد موشکی المانها توی افغانستان هم ممکنه در برابر خطرات بزرگتر کم بیارند .... هیچ چیزی صد در صد نیست ... این یک اصل نظامیه ... بعدش توی جنگ ما با جنگ افزار کار داریم نه با ایمان ... شما با ایمان چی کار می تونی کنی ...؟میگی ایمان ... پس چرا فلسطین با سلاح ایمانشون توی این همه دهه نتونستند قدسشون رو ازاد کنند ؟ مگر اونها ایمان ندارند ...؟ مساله مهم جنگ افزاره ... توی سالهای 1994-1996 که 2 سال جنگی ویرانگر برای چچن و روسیه بود ، دو طرف با جنگ افزار با هم جنگیدند و نه با ایمان ... مگر چچنی های اون زمان ( با الانشون فرق می کنند ) دین نداشتند که بخواند با ایمانشون با روسیه بجنگندند ....
    یه سوال خداییش راستش رو بگو ... تو بدون هیچ جنگ افزاری و تنها با کمک ایمان چه طوری می خوای یه تانک ابرامز امریکایی رو نابود کنی ...؟
    :

گنبد اهنین در برابر 1 موشک اشتباه کار میکنه ، 2 موشک اشتباه کار میکنه ، 3 موشک اشتباه کار میکنه نه در برابر 33 روز موشک بارون لبنان
    اگه همونیه که شما میگی درسته ، پس چه طوری ایمان فلسطینیها نتونست توی جنگ غزه جلوی بمب های فسفری اسراییل رو بگیره ...؟ یا مثلا کاری کنه که ایمان فلسطینی ها باعث پرتاب نشدن بمب فسفری شه ...؟ خوب شد نمردیم و کشف کردیم که ایمان هم سلاح ضد موشکیه ...
    :
    سلاح ایمان رو شیعه های واقعی در دست دارند نه سنی ها . اگه سنی ها داشتن ، الان عربستان نوکر اسراییل نبود .
    RPG ساده ...!
    یعنی یکی از بزرگترین و مخوف ترین تانکهای جهان با یه RPG منهدم شد .... ؟
    فدای اطلاعات نظامیت ....
    :
    در این مورد با شما خیلی بحث نمیکنم چون این رو میدونم که اطلاعات نظامی شما خیلی کمتر از منه . من این حرف رو از خودم در نیاوردم که این رو میگی . من با کسی ارتباط دارم که اون ، با یک واسطه ، با سید حسن نصرالله ارتباط داره . به همین خاطر من دارم از زبان سید حسن نصرالله نقل قول میکنم . این اطلاعات شما هست که خییییییلی کمه . شما فوقش میری دو سایت یا دو تا شبکه ماهواره ای میبینی گوش میکنی اطلاعات جمع میکنی .غیر از اینه جواب من رو بده

خداوند کتاب نظامی نفرستاد بلکه کتابی فرستاد برای هدایت انسانها ....
    استراتژی جنگی رو باید کسب کرد ...
    :
    من نگفتم خدا کتاب نظامی فرستاد . گفتم خدا گفته : " پشتیبان همه مومنین هستم و چه پشتیبانی قویتر و بهتر از من "
    واقعا هم می ترسه ... پس حالا متوجه شدم این همه اختلافات مذهبی توی لبنان کار اسراییل و امریکا از بابت ترس ایمان نبوده ...

:
    ی بار از رو جملت بخون ، اگه چیزی فهمیدی ب منم بگو

جسمش زیر خاک قبرستان
    روحش در اوج اسمان
    صدایش در گوشمان
    و
    .
    .
    .
    یادش همیشه در قلبمان

8. 2 کاربر از پست مفید v.m 2020 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

نقل قول نوشته اصلی توسط v.m 2020 نمایش پست ها
    در این مورد با شما خیلی بحث نمیکنم چون این رو میدونم که اطلاعات نظامی شما خیلی کمتر از منه . من این حرف رو از خودم در نیاوردم که این رو میگی . من با کسی ارتباط دارم که اون ، با یک واسطه ، با سید حسن نصرالله ارتباط داره . به همین خاطر من دارم از زبان سید حسن نصرالله نقل قول میکنم . این اطلاعات شما هست که خییییییلی کمه . شما فوقش میری دو سایت یا دو تا شبکه ماهواره ای میبینی گوش میکنی اطلاعات جمع میکنی .غیر از اینه جواب من رو بده
    من نگفتم خدا کتاب نظامی فرستاد . گفتم خدا گفته : " پشتیبان همه مومنین هستم و چه پشتیبانی قویتر و بهتر از من "
    درود
    هی نمیخوام درین بحث ها شرکت کنم
    مجبور میشم برای نشان دادن حقیقت توضیحاتی بدم

عزیز من سید حسن نصر اله کیه که شما از زبان ایشون نقل قول میکنید
    شما یه روحانی که هیچ تخصصی در اصول نظامی نداره رو با سرتیپ محمدی فر مقایسه میکنی؟

نکته دوم
    خدا پشتیبان مردمیه که از گشنگی شب و روز ندارن؟
    یا با 4تا تانک چیفتن مدل عهد پارینه سنگی که توان روشن شدن هم ندارن ؟

لطفا دیگه ادامه ندید
    تاپیک داره احساسی و آمریکا را زیر پا می گذاریم و تحریم ها را دور میزنیم و تحریم ها فرصتند و آمریکا هیچ غلطتی نمیتواند بکند و ... میشه

اصلا قرار نیست بین ایران و اسرائیل جنگ بشه
    اگرم بشه
    مطمئن باش همگی از کشور دفاع میکنیم
    ولی اصلا در دکترین نظامی ایران (مراحل دافوس آجا در دانشگاه جنگ) اصلی به نام حمله به کشور ثانوی وجود نداره

دکترین نظامی اسرائیل هم بر پایه ی دفاع از حاکمیت و امنیت اسرائیل تصویب شده
    و اصلا بحثی تحت عنوان جنگ وجود خارجی نداره

10. 3 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط v.m 2020 نمایش پست ها
    پس با این توصیفتون ... برسر هرچی جماعت امریکایی کنم که نخواستند برند با rpg ساده تانک های ابرقدرت حریف رو منهدم کنند یه راست رفتند سراغ جاولین ....

لازم نیست با شما صحبت کنم ... بنده اگه می خواستم ماهواره گوش کن باشم که اینجا نبودم ...

شما با یه رابط با سید حسن نصرا... ارتباط دارین و اون هم به شما گفت با یه rpg ساده مرکاوا منهدم شد ...

منم باور کردم ...

این جناب سنیور نصر ا... چه مقدار اطلاعات نظامی دارند ... ؟ می تونند یه راکت معمولی بسازند ...؟

مرد حسابی یارو توی پیشرفته ترین ازمایشگاهی ناسا داره ربات کاوشگر می سازه ، اینقدر روی ورودی و خروجی هوا حساسند تا ذرات گرد و غبار وارد ازمایشگاه نشه تا از کیفیت ساخت کاوشگر کم کنه ... بعد تو میگی با یه rpg ساده مرکاوا زدند ....

برو این قصه ها رو برای کسی تعریف کن که هنوز فرق فشنگ و گلوله توپ رو نمی دونه .... نه برای من که اگه یه نفر حرف بزنه قصه ناتمومش رو می خونم ....

12. کاربرانی که از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 62
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam kia نمایش پست ها
    شرمنده یه سوال داشتم.شما خودتون نظامی هستید؟
    خیر

14. کاربرانی که از پست مفید Shahin Heydari سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 62
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

شرمنده یه سوال داشتم.شما خودتون نظامی هستید؟
    خیر

تقریبا یکساله پیش.به نظرتون پیشرفتی داشتن؟بیشتر شده؟
    معلومه که پیشرفت کرده

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    دریافت تشکر: 3,904
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array
    maryam kia's: نیشخند

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin Heydari نمایش پست ها

معلومه که پیشرفت کرده
    شما از کجا میدونید؟
    <a href="http://typeiran.com/r/19340"> تایپایران - مرکز تخصصی تایپ </a>

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ب قیافم چی میخوره ؟
    ارسال تشکر
    2,281
    دریافت تشکر: 3,853
    قدرت امتیاز دهی
    3943
    Array
    v.m 2020's: جدید145

اونایی که میگن سلاح ایمان وجود نداره ، نه به خدا اعتقاد قلبی دارن نه به قرآن
    ( قصد هیچگونه بی احترامی ندارم به هیچکی )

" لطفا ، خواهشا این پست رو حذف نکنین "

جسمش زیر خاک قبرستان
    روحش در اوج اسمان
    صدایش در گوشمان
    و
    .
    .
    .
    یادش همیشه در قلبمان

صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)