دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: داشتن دوست دختر با درس خواندن هم خوانی دارد یا نه ؟

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    1,177
    دریافت تشکر: 1,246
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : داشتن دوست دختر با درس خواندن هم خوانی دارد یا نه ؟

با سلام

دوست عزیز قبل از هر چیز بگم که مسایل مذهبی همش به خودت برمیگرده که چقدر مذهبی هستی!

من زیاد آدم مذهبی نیستم پس اون قسمت ها رو به خودت واگذار میکنم...

به نظر من شما دنبال دختری به عنوان دوست هستید و نه دوست دختر!!!

متاسفانه اکثر دختر و پسرها در ایران تفاوت این دو رو نمیدونن ...

من خودم هیچ وقت دوست دختر نداشتم ولی با دخترای زیادی دوست هستم!

حالا تفاوت این دوتا چیه؟؟

شما وقتی دوست دختر میگیرید رابطه ی عاطفی باهاش برقرار میکنید و هدف نهایی هم در صورت نبود مشکل خاصی ازدواج هست...

ولی وقتی با دختری دوست میشین همون طور که با یه پسر دوست میشین هستش و تفاوتی نداره!
    یعنی هیچ رابطه ی عاطفی خاصی باهاش ندارین و فقط دوستین!

البته متاسفانه به خاطر شرایط خاص کشور ایران معمولا به جای این دو حالت یه حالت سوم به وجود اومده و اون اینه که دختر و پسر برای مدتی با هم دوست میشن ولی نه برای ازدواج!!!!

بلکه چون تنها راه ارتباطشون دوست دختر, دوست پسری هست این ارتباط صورت میگیره

و معمولا روابط عاطفی هم برقرار میشه و حتی در بعضی موارد کار به روابط کاملا صمیمانه (در حد روابط جنسی) هم میرسه ولی بعدش یکی از طرفین (در ۹۰ درصد موراد پسر) به صورت یک طرفه رابطه رو قطع میکنه و اصلا هم براش مهم نیست که طرف مقابل چه ضربه عاطفی میخوره ...

من به شما توصیه میکنم که به هیچ عنوان از این روند به شدت اشتباه پیروی نکنید و یکی از دو راه اصلی رو انتخاب کنین!

البته من همون طور که گفتم به نظرم شما دوست دختر نمیخواهید, چون قصد ازدواج ندارین و هدف های دیگه ای دارین و از طرفی هم برای رسیدن به اون هدف ها نیاز به آرامش و وقت آزاد دارین که باعث میشه شما نتونید برای دوست دخترتون وقت زیادی بزارین!!!

"یکی" از دلایلی که من هیچ وقت دوست دختر نگرفتم هم همین بوده!

ولی شما میتونید با دختران زیادی دوست باشید و لطمه ای هم نبینید, چون از طرفی اون صرفا دوست شماست و نیازی به توجه بیش از دوستان دیگتون نداره و از طرفی هم رابطه ی عاطفی نخواهید داشت که بخواد آینده شما رو تحت تاثیر قرار بده!

و اما باید توجه داشته باشید که حتما به طور کامل برای دختر هم مشخص کنید که شما در حد یه دوست از اون خوشتون میاد و این قضیه کاملا با دوست پسر بودن شما تفاوت داره!

البته من به هیچ عنوان نمیگم که تحت هر شرایط ازدواج نکنید و این کاملا به نظر خودتون بر میگرده و من با توجه به اولیت هایی که اعلام کرده بودین نظر دادم!

مثلا تو همین سایت دختر و پسرهای زیادی هستند که همه با هم دوستن ولی هیچ کدوم دوست دختر, دوست پسر هم نیستند...
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشی
    البته دختری که قراره با شما دوست بشه باید بتونه حضورا با شما رفت و آمد داشته باشه...

این که شما نیاز داشته باشین که با یه دختر ارتباط داشته باشین کاملا منطقیه ولی من براتون مشخص کردم که چه مسیری براتون بهتره!

امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم...
    ویرایش توسط Mr.Geo22 : 8th November 2011 در ساعت 11:49 PM

2. 7 کاربر از پست مفید Mr.Geo22 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    1,772
    دریافت تشکر: 1,457
    قدرت امتیاز دهی
    39
    Array
    Maani Parvaz's: جدید65

از تمامی دوستان بسیار متشکرم که در این زمینه مرا راهنمایی کردید.
    من با توجه به حرف های با ارزش تمامی دوستان برای خودم نتیجه گرفتم که درسهایم را بخونم, واقعا این مدت که تو فکر این مسئله بودم نمیدانستم به چه کسی بگم, اما با راهنمایی های با ارزش شما توانستم بهتر به این مسئله فکر کنم, واقعا آدم هایی که خوب درس میخوانند موفق تر هستند و شکی در این نیست!
    من برای خودم نتیجه گیری هایی کردم و به جواب مورد نیازم رسیدم. حالا دوستان برای تحصیلات باید برنامه ریزی کنم, 2 سال وقت دارم, برای اینکه موضوع تحصیلات با این موضوع دخیل نباشد میتونید به صورت پیغام خصوصی خوشحال میشم در زمینه تحصیلات راهنمایی فرمایید که کجا بحث را مطرح کنم یا اینکه سایت بخصوصی در زمینه مشاوره هست؟
    در آخر بازهم از تمامی دوستان ممنون, اگر دوستانی که دیر این مبحث را دیده اند یا میل دارند دوباره نظر بدهند, بازهم خوشحال میشم که نظرات خودشون را بنویسند.

4. 2 کاربر از پست مفید Maani Parvaz سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    صناعع
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

با سلام.من هم مشکل ایشون رو دارم و فکر می کنم که نیاز به یک دوست دختر دارم .البته من ترم آخری ام و واسه ادامه تحصیل برنامه ریزی کردم .همچنین قبلا هم با کسی نبودم و سرم تو لاک خودم بود
    به شدت می ترسم که مبادا مشکل من چیز دیگه ای باشه و من بخاطر نا آگاهی از خود دست به کاری بزنم که فرصت تحصیلی زندگیم از دست بدم .من می خوام درس بخونم ولی همتش ندارم هدفم از این دوست یابی به دست آوردن همت است البته باید بیان کنم که پاسخ همه دوستان خوندم وتا حدود بسیاری موافقم ولی من الان واسه از خواب بیدار شدن هم انگیزهای ندارم و تنها چیزی که احساس می کنم برام انگیزه می یاره یه دوست البته ی نفر که از جنس خودم باشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)