دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تراکتورسازی با شکست فولاد فینالیست شد

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض تراکتورسازی با شکست فولاد فینالیست شد

تراکتورسازی با شکست فولاد فینالیست شد

تیم فوتبال تراکتورسازی با پیروزی مقابل فولاد خوزستان به مرحله فینال جام حذفی رسید.

به گزارش فارس، تراکتورسازی و فولاد خوزستان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران از ساعت 14 و 30 دقیقه در ورزشگاه یادگار امام به مصاف یکدیگر رفتند. تراکتورسازی با نتیجه یک بر صفر مقابل حریف خود به پیروزی رسید.

این دیدار در نیمه اول با وجود برتری نسبی تراکتورسازی دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

در نیمه دوم بازهم توپ و میدان در دست تراکتورسازی بود و این تیم عملکرد بهتری نسبت به حریف خود ارائه داد. تراکتورسازی موقعیت‌های زیادی به دست آورد که یکی بعد از دیگری آنها را از دست داد.

در نهایت ارسال دقیق علی کریمی روی یک ضربه خطا با ضربه سر سعید دقیقی در دقیقه 76 به گل تبدیل شد تا تراکتورسای از حریف خود پیش بیفتد.

تراکتورسازی با این پیروزی به فینال رسید و منتظر مشخص شدن حریف خود در دیدار استقلال و مس کرمان است که از ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

بعد از انتخاب تونی اولیویرا به عنوان سرمربی جدید تراکتورسازی این تیم در اولین بازی خود به پیروزی رسید.

قرمزپوشان تبریزی با شکست نفت مسجدسلیمان و راه آهن به این مرحله رسیده بودند.

این بازی در سرمای 8 درجه زیر صفر برگزار شد و تراکتورسازی با این برد حال و هوای این شهر را گرم کرد.

قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی بود. وی به مهدی بدرلو از فولاد و حامد لک از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد.

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض پاسخ : تراکتورسازی با شکست فولاد فینالیست شد

فرکي: ما به خودمان باختيم

سرمربي تيم فولاد گفت: ايرادي ندارد که کي روش صحبت از کريمي و بازگشت او به تيم ملي کند؛ ولي مي توانست فردا اين حرف را بزند.

حسين فرکي در نشست خبري پس از بازي تيمش مقابل تراکتورسازي درباره اين ديدار عنوان کرد:اين برد را به هواداران تراکتورسازي تبريک مي گوييم.تيم ما امروز سنگين بود.در نهايت ما شکست خورديم.تراکتورسازي در اين مسابقه يک فرصت داشت و آن هم روي ضربه ايستگاهي بود که به گل رسيد.امروز نه به زمين باختيم و نه به هوا و بچه ها کيفيت خوبي نداشتند.

به گزارش اوج، وي ادامه داد:ما در اين بازي کيفيت خوبي نداشتيم.هر چند مي توانستيم در روزي که عملکرد خيلي خوبي نداشتيم بازنده نشويم.البته فکر مي کنم توپي که گل شد آفسايد بود اما اگر جز اين بوده باشد به تراکتورسازي بابت اين برد تبريک مي گويم.اگر آفسايد نبوده باشد هم تبريک مي گويم.

سرمربي فولاد افزود:ما چيز زيادي براي گفتن نداريم.پرونده جام حذفي را بستيم.اميدمان از امروز به ليگ است و سعي مي کنيم از اين بازي تجربه خوبي کسب کنيم.

وي درباره جو ورزشگاه گفت:ديروز هم گفتم هواداران تراکتور به تيم شان عشق مي ورزند و اميدوارم اين تيم موفق باشد.

فرکي درباره برنامه هايش براي اين بازي اظهار داشت:براي اين مسابقه تمام چيزهايي که فکر مي کرديم اتفاق مي افتد را بررسي کرده بوديم.مشکل امروز ما خودمان بوديم.تلاش بچه هاي ما در اين بازي نسبت به حريف کمتر بود.سعي مي کنيم در اولين بازي در ليگ برتر برنده شويم.اميدوارم در اين مسابقات به صدرنشيني مان ادامه بدهيم.

وي درباره درگيري ها ميان باشگاهها و سرمربي تيم ملي گفت:در وضعيت فعلي هر کسي مي خواهد يک جوري خودش را از بار مسوليتي که دارد رها کند.آن چيزي که در حال حاضر اتفاقات مي افتد و در آينده هم خواهد بود همه را متضرر مي کند.هم تيم ملي در اين شرايط ضرر مي کند و هم 16 تيم حاضر در ليگ برتر.وقتي همه ضرر مي کنند پاسخ اين پرسش مشخص است.وقتي مي خواهيم کاري انجام بدهيم بايد قبل از آن فکر کنيم.در کشور ما بالعکس است و اين مساله تفاوت ما با ساير دنياست.در شرايط فعلي با اين تفکر همه به شکلي ضرر مي کنند.وقتي شفاف سازي نيست و کسي مسوليت کارش را قبول نمي کند مشخص نيست بايد حق را به چه کسي داد.

وي درباره اينکه گفته بود تراکتورسازي در اين بازي موقعيت گل نداشت بيان کرد:من گفتم تراکتورسازي از روي يک ضربه تراکتورسازي هم موقعيت گل داشت.حالا اگر بگويم که 6،7 موقعيت داشت بازي عوض نمي شود.تراکتورسازي برد و مبارکش باشد.

فرکي تاکيد کرد:تيم ما به طور کلي خوب نبود.شايد بهترين بازيکن ما سوشا مکاني باشد.اگر مي خواستم تعويض کنم بايد 5 تا 6 بازيکن را عوض مي کردم.ما اگر مثل بازي هاي قبلي مان بوديم برنده مي شديم.اين مسابقه يک گل داشت و آن هم براي تراکتورسازي بود.

وي درباره اظهارنظر کي روش مبني بر بازگشت علي کريمي به تيم ملي گفت:علي کريمي با انگيزه اي که کي روش ديروز به او داد به ضرر ما شد.البته يک بازيکن يک تيم نيست ولي به کي روش که به او ارادت دارم و برايش آرزوي موفقيت مي کنم نبايد قبل از اين بازي کلامي را بيان مي کرد که باعث شود کريمي اينطور بازي کند.کريمي امروز يکي از روزهاي خيلي خوبش را سپري کرد.ايرادي ندارد که کي روش صحبت از کريمي و بازگشت او به تيم ملي کند ولي مي توانست فردا اين حرف را بزند.امروز کريمي بازيکن ديگري بود.من انتظارم از يک مربي حرفه اي در فوتبال اين است که زمانهاي مناسبي را براي صحبت انتخاب کند.گلايه اي هم از کي روش ندارم ولي کاش اين اتفاق قبل از بازي ما نمي افتاد.به هر حال کريمي روز خوبي داشت و اميدوارم او براي فوتبالمان مثمرثمر باشم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)