دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اریکسن: امیدوارم رم قهرمان شود

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

پیش فرض اریکسن: امیدوارم رم قهرمان شود

اسون گوران اریکسن، سرمربی سابق رم و لاتزیو، نظرش را در مورد شرایط فعلی فوتبال ایتالیا بیان کرده است.
    مربی سوئدی، که یکی از موفق ترین مربیان خارجی تاریخ فوتبال ایتالیا محسوب می شود و با رم، سمپدوریا و لاتزیو به افتخارات زیادی دست پیدا کرده، اخیرا هدایت تیم چینی گوانژو آر اند اف را به عهده گرفته است.
    «۴ ژوئن قراردادی را با تیم چینی گوانژو امضا کردم، فوتبال آنها پیشرفت جالب توجهی داشته است. آنها تشنه پیروزی هستند و بازیکنان خارجی شاخصی را هم به خدمت می گیرند.»
    در سال ۱۹۸۴ به ایتالیا رفتید و در رم جای لیدهولم را گرفتید – کسی که قهرمان ایتالیا شده بود و تیم را به فینال جام باشگاه های اروپا رساند. چه خاطره ای دارید؟
    «در سه فصلی که با جالوروسی بودم نمی شود بازگشت مقابل یوونتوس را فراموش کرد. ولی آن مسابقه با لچه را هم که سقوط کرده بودند فراموش نمی کنم{جایی که رم شکست خورد و اسکودتو را از دست داد}. آن شکست باعث شد که خیلی ناامید شوم. البته از اینکه کوپا ایتالیا را بردیم خیلی خوشحال شدم.»
    هنوز فوتبال ایتالیا را دنبال می کنید؟
    «بله، هر وقت که بتوانم بازیهای لیگ ایتالیا را می بینم. امسال سطح رقابت خیلی بالاست. رم شروعی عالی داشته و در تعقیب یوونتوسی است که به نظر شکست ناپذیر می رسد.»
    چه کسی قهرمان می شود؟
    «رم عالی بازی می کند، مربی خوبی هم دارد. مطمئنا یوونتوس شانس بیشتری دارد، اما امیدوارم رم قهرمان شود.»
    نظرتان در مورد بازیکنانی که گارسیا دارد؟
    «در مورد توانایی های توتی و دروسی نمی شود بحث کرد. به خوبی ژروینیو را می شناسم، چون در ساحل عاج مربی او بودم. یادم می آید که هر روز ۵۰۰ دراز نشست می رفت! او بازیکن بسیار خوبی است و شخصیت خوبی هم دارد.»
    نظرتان در مورد بازی رم-سمپدوریا؟
    «به نظرم رم شانس بیشتری دارد چون قوی تر هستند و پس از کنار رفتن از کوپا ایتالیا می خواهند واکنش نشان بدهند.»
    مربی سمپدوریا را هم به خوبی می شناسید…
    «بله، سالهاست که میهاییلوویچ را می شناسم. شروع بدی داشتند، ولی با حضور مربی شرایط بهتر شده است. باید به سینیشا آفرین گفت.»

2. کاربرانی که از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع