نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبی نمایش پست ها
ایشون با اجازه ی زنش رفته یه زنه دیگه گرفته....

من به این تیکه از حرفتون ابدا اعتقادی ندارم
اجااااازه!!!!!
اون بیچاره اگه قبول نمیکرده که طلاقش میدادن خب!!!!مجبوری گفته اوکی.چون توی روستا طلاق خیلی بده
خوبه شما آقایون از اسلام همینشو یاد گرفتید
خودِ حضرت علی علیه السلام که زبانزد عدالت بود میگفت اگررررر دقت کنید!!!!اگر تونستید عدالت رو برقرار کنید برید مجددا ازدواج کنید. ولی خودشون بعد از شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها ازدواج کردن.....شماها که از ایشون بالاتر نیستید که مدعی برقراری عدالتید
بقیه ی امامان بزرگوار هم طبق مصلحت چند ازدواج داشتند مث امام حسین علیه السلام که قرار بود واقعه ی کربلا پیش بیاد و ایشون باید یه کسی رو برای خودشون داشته باشن که ازشون دفاع کنه!!!!
والا که بقیه رهاشون کردن و رفتن و علی اکبر و .....سایر بستگان خودش موندن تا دفاع کنن پس هرکی باهاشون موند از فرزندان و اعضای خانواده ش بودن
حالا میخام شما یه مثال بیارید که ائمه بی دلیل چند همسره بودن!!!!
اگه بتونید من همینجا ازتون تشکر میکنم!!!!
پیامبر اکرم(ص) هم تا جاییکه من تحقیق کردم(چون میخاستم بعدا جواب مردهای مثل شما رو بدم!)بیشتر همسراشون 90 به بالا سن داشتن و هدف پیامبر تحت تکفل گرفتن اونا بوده چون توی اون زمان یه مرد حق اینو نداشته که به یه زن غریبه خرجی بده!!!!
یا اینکه ایجاد صلح از دلایل دیگه ی ازدواج بوده که برای جلوگیری از خون و خونریزی سران قبایل از بین خودشون یکیو انتخاب میکردن تا بانی صلح بشه
الان میخام بدونم شما آقایون از ازدواج مجدد قصدتون خرجی دادن به یه زن یا ایجاد صلحه؟؟؟؟؟؟
همش هوای نفسه که متاسفانه زودگذره و هیچ کدومتون هم قادر به برقراری عدالت بین زنها نیستید