دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: معلم

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    3,144
    دریافت تشکر: 2,553
    قدرت امتیاز دهی
    872
    Array

پیش فرض پاسخ : معلم

نامه پدر معلم شهید به وزیر آموزش و پرورش

دل نوشته پدر معلم شهید جواد نوروزی به وزیر آموزش وپرورش
    پدر مهربان مجموعه بزرگ آموزش وپرورش ایران ، من شما را نمی شناختم تا روزی که جواد من شربت شهادت نوشید .نمی دانم در آن گفتگوی تلفنی لحظات اولیه ، چه سری در کلامتان بود که اندوه از دست دادن فرزند را از دلم زدود ونجوای سحرآمیز آن پدر مهربان وتوصیف زیبایی که از جایگاه جواد من در بهشت فرمودید همواره آرامش بخش قلب زخم خورده من است .
    روزی که به خانه مان آمدی در چهره آرام وصبورتان همان را یافتم که در کلام دلنشین وآرامش بخشتان یافته بودم .شنیده بودم که تو خودت همدم وهمراه شهیدان بوده ای وهمواره در اندیشه آنهـــا وخانواده هایشان ، اما دست نوازشت بر سر طفل یک سال ونیمه جواد من ودر آغوش کشیدن او وآن نمازی که با خضوع در خانه محقر ما خواندی وآن اشک هایی که به همراه خانواده در فراغ جواد ودیگر معلمان ودانش آموزان شهید این دیار از صدق دل ریختی مرا به این یقین رساند که تو خودت بازمانده از خیل عظیم شهیدان هستی وآن روز ،من مشی زیبای شهیدان بزرگ انقلاب چون رجایی وباهنر را در خلق ومنش تو مشاهده کردم.
    وظیفه دارم از دستوراتی که برای حل مشکلات خانواده های معلمان شهید این استان دادید تشکر نمایم وبرای وجود عزیزتان ودوام توفیقاتتان در خدمت به مردم وفرهنگیان عزیز وخانواده های شهیدان دعا می کنم .
    ارادتمندتان
    محمد نوروزی پدر معلم شهید جواد نوروزی
    http://amijan.blogfa.com/post/641

2. کاربرانی که از پست مفید حسنعلی ابراهیمی سعید سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)