. .

شما اینجا هستید

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: shoma5. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1156 از /home/javan/domains/nokhbegan.co/public_html/includes/bootstrap.inc).

آدرس یاب صوتی روی موبایل شما

PDF version
کل آرا: 1780
آدرس یاب صوتی روی موبایل شما
آدرس یاب صوتی هوشمند یا VoiMap برنامه ای است که با هدف رهیابی و مقصد یابی سریع در حین رانندگی، طراحی شده که این هفته در کافه بازار قرار گرفته است.

 

این برنامه چند تفاوت اساسی با برنامه های مشابه خود دارد. نخست اینکه برای آدرس یابی و مسیر یابی از تکنولوژی جستجوی صوتی استفاده می کند. به این ترتیب دیگر نیازی نیست شما در حین رانندگی وقت خود را صرف پر کردن فرم جستجوی آدرس کنید. کافی است به وی مپ بگویید کجا می خواهید بروید. با فشار دادن و رها کردن دگمه سمت چپ، او آدرس را از شما خواهد شنید و برای اینکه مطمئن شوید مقصد را درست متوجه شده است آن را در بالای نقشه برای شما خواهد نوشت. با فشار دادن دگمه جستجو، شما خواهید توانست مقصد خویش و مسیر رسیدن را بر روی نقشه ببینید و مسافت و مدت زمان رسیدن به آنجا را در بالای نقشه ببینید.پس از مسیریابی، وی مپ گام به گام با نشان گذاری شما را تا رسیدن به مقصد کمک خواهد کرد.

این فقط شما نیستید که با وی مپ صحبت می کنید. چرا که با فعال کردن نرم افزار، او به شما خواهد گفت که کجا هستید. به هر جای نقشه که دست بزنید وی مپ نام مکان را به شما خواهد گفت، مسیر رسیدن به نقطه مورد نظر را بر روی نقشه برای شما رسم خواهد کرد و مسافت و مدت زمان رسیدن به آنجا را برای شما نشان خواهد داد.

با وی مپ شما قادر خواهید بود تا نزدیک ترین مکان های مورد نیاز را تا شعاع 5 کیلومتری مشاهده کنید و با لمس کردن هر کدام از آن نقاط اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و وب سایت مکان مورد نظر را به شما ارائه دهد.

با وی مپ شما دیگر نیازی به نقشه های آفلاین ندارید چرا که به سادگی می توانید هر مکانی را که بخواهید صدا بزنید و از آن عکس بگیرید. این تصویر در مموری شما ذخیره خواهد شد.

وی مپ علاوه بر ارائه دو نوع نقشه نرمال و هیبرید این قابلیت را دارد که تصاویر سه بعدی از جغرافیای شهری در اختیار کاربران خویش قرار دهد. خلاصه اینکه با وی مپ شما مجهز به یک سیستم ناوبریصوتی هوشمند خواهید شد که بویژه در حین رانندگی بسیار می تواند مفید باشد.
آدرس یاب صوتی هوشمند

به این ترتیب :

1- هر نقطه از نقشه را لمس کنید مشخصات نقطه مندرج بر روی نقشه، بطور صوتی معرفی خواهد شد و مسیر رسیدن به نقطه مورد نظر نمایش و فاصله و زمان رسیدن به مکان مورد نظر از سوی نرم افزار ارائه می شود.

2- برای جستجوی صوتی کافی است دگمه ای که علامت Talk بر روی آن است را فشار دهید، آدرس را بگویید و سپس علامت جستجو را فشار دهید. نرم افزار،اطلاعات فوق برایتان ارائه خواهد کرد.

3- برای یافتن اماکن مندرج در گزینه های جستجو، کافی است پس از انتخاب گزینه مورد نظر، دگمه جستجو را فشار دهید تا نزدیک ترین اماکن را تا شعاع 5 کیلومتری مشاهده نمایید.

وی مپ را می توان نسل جدید اپلیکیشن های مسیریابی معرفی کرد که بر اساس راهبری صوتی یا Voice Navigation کار می کند. برنامه ای که در نوع خود یک نوآوری در بازار نرم افزار ایرانی به شمار می رود.
منبع:اطلاع رسانی تبلیغاتی
بازنشر:سایت علمی نخبگان جوان

کلمات کلیدی: 

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

مشاوره و اخذ استاد راهنما

هسته ی علمی رسانه بر خط نخبگان جوان با بیش از 180 نفر دکترا و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و اساتید...

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

معرفی فناوران در تمامی رشته ها به سازمان ها و ارگان های طرف قرارداد رسانه برخط نخبگان جوان ...

مشاوره و اخذ استاد راهنما
و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

نظر سنجی

  • تعداد مقالات: 2,156
  • بازدید امروز : 31495
  • بازدید دیروز: 73344

افراد آنلاین:

237

اکنون ساعت   11:24 am به وقت تهران میباشد.

امروز: يكشنبه 26 ارديبهشت 1400

 

اینستاگرام: @majles.e.javan تلگرام: @majles.e.javan

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان