. .

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: shoma5. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1156 از /home/javan/domains/nokhbegan.co/public_html/includes/bootstrap.inc).

حمایت‌ از پژوهشگران و فناوران در سال 95 افزایش می‌یابد

PDF version
کل آرا: 2374
دسته بندی: 
حمایت‌ از پژوهشگران و فناوران در سال 95 افزایش می‌یابد
رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی گفت: : پیش بینی ما این است که ضمن افزایش بستر و زمینه‌های توسعه علمی در کشور و با بالفعل کردن ظرفیت‌های بالقوه علمی حمایت‌های ما نیز در سال 95 افزایش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان، نصرت الله ضرغام رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی ضمن  تبریک فرارسیدن سال نو به کلیه هموطنان و به ویژه پژوهشگران ایرانی مقیم ایران و سایر کشورها و ضمن آرزوی سالی خوش بیان کرد: در ادامه سیاست‌ها و برنامه‌های صندوق که حمایت از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل پژوهشی در کشور است،  در سال جدید برای تحقق این امر شیوه‌ها و روش‌های متفاوت، متنوع و متناسب با این ظرفیت‌های پژوهشی افزایش پیدا کرده و از ظرفیت‌های علمی و مالی بیشتر در داخل و خارج کشور استفاده خواهد شد.

ضرغام عنوان کرد:  پیش بینی ما این است که ضمن افزایش بستر و زمینه‌های توسعه علمی در کشور و با بالفعل کردن ظرفیت‌های بالقوه علمی حمایت‌های ما نیز در سال 95 افزایش یابد همانطور که در سال 94 نیز به نسبت سال گذشته این حمایت‌ها 63% افزایش داشته است.

رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی گفت: صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به عنوان یک مرکز استراتژیک در زمینه علمی و فناوری طی یک دهه فعالیت خود در زمینه حمایت از پژوهشگران و فناوران خدمات گسترده‌ای ارائه کرده است.

به گفته وی، از سال ۱۳۸۲ بنیاد ملی علم ایران با هدف توسعه علم و فناوری در کشور ایجاد شد،  بر اساس ارزیابی که انجام شده صندوق با حداقل منابع توانسته است قدم‌های موثری را بر دارد؛ یک درصد تولید علم کشور مدیون حمایت‌های این مجموعه است و برای اینکه بتواند ماموریتی که برای آن تعریف شده را دنبال کند و در توسعه علم تاثیر گذار باشد، فعالیت وسیعی را انجام می‌دهد.

باز نشر: سایت علمی نخبگان جوان

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

مشاوره و اخذ استاد راهنما

هسته ی علمی رسانه بر خط نخبگان جوان با بیش از 180 نفر دکترا و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و اساتید...

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

معرفی فناوران در تمامی رشته ها به سازمان ها و ارگان های طرف قرارداد رسانه برخط نخبگان جوان ...

مشاوره و اخذ استاد راهنما
و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

نظر سنجی

  • تعداد مقالات: 2,156
  • بازدید امروز : 26779
  • بازدید دیروز: 73344

افراد آنلاین:

208

اکنون ساعت   10:05 am به وقت تهران میباشد.

امروز: يكشنبه 26 ارديبهشت 1400

 

اینستاگرام: @majles.e.javan تلگرام: @majles.e.javan

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان