. .

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: shoma5. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1156 از /home/javan/domains/nokhbegan.co/public_html/includes/bootstrap.inc).

معرفی سایت آموزش ۶۰ زبان دنیا

PDF version
کل آرا: 742
دسته بندی: 
این که یک فیلم زبان اصلی رو می بینید و هیچ چیز را متوجه نمی شوید خیلی اعصابتان را به هم می ریزد . اگر آن فیلم زیر نویس باشد هم باز دیدن آن فیلم برایتان به هیچ وجه لذت بخش نیست چون یا باید صحنه های فیلم را ببینید یا داستان فیلم را دنبال کنید که بالاخره کامل نمی توانید فیلم را تماشا کنید . شما می توانید بسیاری از ازن اصطلاحات و واژگان اصلی و کاربردی زبان مورد نظر خودتان را به سادگی و به طور غیر قابل باوری یاد بگیرید .

این که یک فیلم زبان اصلی رو می بینید و هیچ چیز را متوجه نمی شوید خیلی اعصابتان را به هم می ریزد . اگر آن فیلم زیر نویس باشد هم باز دیدن آن فیلم برایتان به هیچ وجه لذت بخش نیست چون یا باید صحنه های فیلم را ببینید یا داستان فیلم را دنبال کنید که بالاخره کامل نمی توانید فیلم را تماشا کنید . شما می توانید بسیاری از اصطلاحات و واژگان اصلی و کاربردی زبان مورد نظر خودتان را به سادگی و به طور غیر قابل باوری یاد بگیرید .

سایتی که قصد معرفی آن را داریم به طرز عجیبی زبان فارسی را پشتیبانی می کند . بدون هیچ کم و کاستی . بعد از چند وقت که به طور مداوم و هر روز قدم به قدم با این سایت جلو بروید ، پیشرفت را در وجودتان احساس می کنید . یکی از مهمترین بخشهای یادگیری زبان انگلیسی تلفظ کلمات می باشد . بسیاری از زبان آموزان همه مهارت ها را با هم یاد نمی گیرند . کمتر کسی را دیده ام که کلمات را به درستی تلفظ کند .

این سایت زبان مورد نظر شما را به صورت اسلاید شو همراه با تلفظ صحیح آموزش می دهد . می توانید بعد از یادگیری از خود امتحان هم بگیرید تا سطح یادگیری خود را محک زده باشید . بیشتر از این توضیح نمی دهم خودتان به سایت Pronunciator بروید و شروع کنید .

تصاویر پیوست: 

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

معرفی فناوران در تمامی رشته ها به سازمان ها و ارگان های طرف قرارداد رسانه برخط نخبگان جوان ...

مشاوره و اخذ استاد راهنما

هسته ی علمی رسانه بر خط نخبگان جوان با بیش از 180 نفر دکترا و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و اساتید...

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان
مشاوره و اخذ استاد راهنما

نظر سنجی

  • تعداد مقالات: 2,156
  • بازدید امروز : 28697
  • بازدید دیروز: 73344

افراد آنلاین:

214

اکنون ساعت   10:38 am به وقت تهران میباشد.

امروز: يكشنبه 26 ارديبهشت 1400

 

اینستاگرام: @majles.e.javan تلگرام: @majles.e.javan

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان