. .

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: shoma5. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1156 از /home/javan/domains/nokhbegan.co/public_html/includes/bootstrap.inc).

پیشرفته‌ترین ۴ چرخه‌های برقی در راه خیابانهای اروپا

PDF version
کل آرا: 359
پیشرفته‌ترین ۴ چرخه‌های برقی در راه خیابانهای اروپا
اتحادیه اروپا با تمرکز بر این چشم انداز که نظر بسیاری از رانندگان خودرو در این قاره را به سیستم های حرکتی برقی مقرون به صرفه معطوف کند با همکاری KTM و Piaggio پروژه ای را کلید زده که نتیجه آن رونمایی از نسل جدیدی از سیستم های حرکتی چهار چرخ الکتریکی خواهد بود.

اتحادیه اروپا در نظر دارد تا با صرف بودجه ای هنگفت، نسل جدیدی از سیستم های حمل و نقل چهار چرخ را ارایه کند که دو ویژگی خاص دارند: بهره مندی از نیروی محرکه الکتریکی و جذابیت ظاهری.

اتحادیه اروپا با تمرکز بر این چشم انداز که نظر بسیاری از رانندگان خودرو در این قاره را به سیستم های حرکتی برقی مقرون به صرفه معطوف کند با همکاری KTM و Piaggio پروژه ای را کلید زده که نتیجه آن رونمایی از نسل جدیدی از سیستم های حرکتی چهار چرخ الکتریکی خواهد بود.

درحال حاضر در بسیاری از کلانشهرهای اروپا آلایندگی هوا به میزان نگران کننده ای رسیده است و گرچه استراتژیهای مختلفی برای کاستن از شدت این وضعیت اتخاذ شده اما تقریبا هیچ یک از آنها تأثیرگذار نبوده است. به عنوان مثال دسترسی به نقاط مرکزی شهر با خودرو در رم و آتن ممنوع است و حتی در آمستردام هلند نگاه کلی نسبت به خودرو منفی است با این حال کیفیت هوا در بسیاری از این شهرها در وضعیت نامطلوبی قرار دارد.

اکنون مدیران ارشد این اتحادیه بر آن شده اند تا در قالب پروژه ای موسوم به Enter Resolve، فناوری جدیدی ارایه کنند که تلفیقی از خودرو و موتورسیکلت است.

این سیستم حرکتی الکتریکی برای استفاده های درون شهری طراحی شده و در اجرای آن تلاش شده تا نظر رانندگان خودرو برای سوار شدن به یک سیستم چهارچرخ شبیه موتورسیکلت تأمین شود.

حداکثر سرعت چنین سیستم حرکتی چهارچرخی ۴۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود. همچنین کوچکی ابعاد و وزن مختصر این چهارچرخه ها از دیگر ویژگیهای آنها به شمار می آید.

منبع: مهر

بازنشر: سایت علمی نخبگان جوان

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

معرفی فناوران در تمامی رشته ها به سازمان ها و ارگان های طرف قرارداد رسانه برخط نخبگان جوان ...

مشاوره و اخذ استاد راهنما

هسته ی علمی رسانه بر خط نخبگان جوان با بیش از 180 نفر دکترا و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و اساتید...

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان
مشاوره و اخذ استاد راهنما

نظر سنجی

  • تعداد مقالات: 2,156
  • بازدید امروز : 65541
  • بازدید دیروز: 71706

افراد آنلاین:

256

اکنون ساعت   10:27 pm به وقت تهران میباشد.

امروز: چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400

 

اینستاگرام: @majles.e.javan تلگرام: @majles.e.javan

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان