دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 136

موضوع: صندلی داغ با حضور خانم shiny7

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    دریافت تشکر: 11,669
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array
    shiny7's: جدید44

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ با حضور خانم shiny7

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها
    سلام
    چطوری مهشاد جان ؟!
    سلام عزیز دل و پای ثابت صندلی های داغ!!!! خوبی شما؟
    میخوام برم تو خط آب و هوا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بزن بریم!
    آب و هوا در چه حاله ؟!آب و هو هم خوبه سلام می رسونه!! حالا آب خوبه یا هوا ؟! هوا واسه نفس و آب واسه پاکی!هر دوشون خوبه!!چرا همیشه میپرسن آب و هوا چطوره ؟! چه ارتباطی بینشون وجود داره ؟!از تبخیر آب هوا بوجود میاد واسه همین می گن آب و هوا! چرا مثلاً نمیپرسن آب چطوره و یا هوا چطوره ؟! والله اینو دیگه باید از ایستگاه هواشناسی محل بپرسم!!اگه آب خوب باشه و هوا بد باشه چی باید جواب داد ؟! یا هوا خوب باشه آب بد باشه چی ؟!واقعا چی باید گفت؟؟؟؟
    آب و هوا شامل چی میشه ؟! شامل انواع وضعیت ها و شرایط اقلیمی و....من جغرافیم ضعیفه نخندی ها!!چرا تگرگی رو جزء اب و هوا محسوب نمیکنن ؟!چرا بابا تگرگی می گن دیگه!!!نشنیدی می گن ابری با احتمال بارش رگبار و ریزش تگرگ!!؟؟ و یا مثلاً نمیگن امروز آب و هوا شنی هست ؟!
    چرا دیگه حالا لفظ شنی هم نگن می گن غبار آلود و از این حرفا!و یا گرد و غباری هست ؟!میگن!!اخبار گوش نمیدی ها!!
    هوای گرم رو دوست داری یا هوای سرد با ذکر دلیل ؟!گرم واسه لب دریا و سرد واسه خاطر اینکه برفو دوست دارم! چرا بیشتر افراد هوای بارونی رو بیشتر از هوای برفی دوست دارن ؟!چی بگم؟شاید چون هوای برفی یکم درد سر داره....دیر آب میشه....از خونه بیرون اومدنو سخت می کنه...ولی من جفتشم دوست می دارم!! مگه هوای بارونی چی داره جز کلیه درد و سرماخوردگی و ... ؟!نه کی گفته؟؟ مگر نه تو هوای برفی اصلاً مریض نمیشیم ولی باز با این حال هوای بارونی ارجحیت داره ؟!من والله تو برفی مریض شدم تو بارونی نه!!
    تابستون گرم رو دوست داری یا زمستون سرد ؟!زمستون سرد!...تابستون گرم قط لب ساحلش خوبه! به نظرت اگه جای تابستون و زمستون عوض شه چی میشه ؟! اونوقت توت فرنگیو وسط زمستون می خوریم و تو تابستون عطسه و آبریزش بینی و پنیسیلین!!
    گرمایی هستی یا سرمایی ؟! والله یکی قبل شما پرسید گفتم بهش!این چه فرقی با خونگرم بودن یا خونسرد بودن داره ؟!گرمایی و سرمایی به طبع آدم بستگی داره ولی خون گرمی و خونسردی اصطلاحه واسه نوع رفتاری آدماست!
    بهترین آب و هوایی رو که تجربه کردی کی و کجا بوده ؟!کلاس پنجم بودم برف اومد یه متر چه کیفی می داد!!! چرا به نظرت بهترین بود ؟! چون کلیییییییی برف بازی کردم با بچه های همسایه...یه هفته هم مدرسمون تعطیل شد!!!!!!!!!شاید به این دلیل نبوده که مثلاً یکی از بهترین دوران زندگیت بوده ؟!
    دوران که نه ولی ساعاتی از بهترین ساعات زندگیم بوده...
    بدترین آب و هوایی رو که تجربه کردی کی و کجا بوده با ذکر دلیل ؟!
    مشهد آذر ماه 3-4 سال پیش تو یخ و سرما مسافرت بودیم تا صبح لرزیدیم!!!شیرازم باز 2سال پیش عید مسافرت بودیم فکر کنم هوا صفر درجه بود بس که یخ بود چشمام انقدری که یخ کرده بود رو هم نمی رفت که بخوابم!!!!
    در هر فصلی از سال مسافرت به کدوم شهرها بهترتره ؟! برای هر 4 تا فصل بگیا ؟!
    بهار و شیرازش!تابستونو و شمالش!پاییز و تبریزش!زمستون و تهرانش!
    نظرت رو در مورد همه آب و هواها بگو ؟! و اینکه به نظرت خوبن یا نه ؟!
    همشون خوبن ولی بارونی و رعد و برقی وحشی و برفی از همه بیشتر خوبن!!
    راستی به نظرت چرا آب و هواهای مختلف شکل می گیرند ؟! اگه شکل نمیگرفتن چی میشد ؟!
    به دلیل شرایطی که زمین در اون قرار میگیره آب و هواها شکل میگیره!اگه شکل نمی گرفت زمین یا عصر یخبندان می شد یا عصر آتش و جزغاله می شد!!کلا می پکید دیگه!!!
    دوست داری گرمترین جای دنیا رو تجربه کنی ؟! سردترین جای دنیا رو چی ؟! چرا ؟!
    گرم ترین فکر کنم آمازون باشه آره دوست دارم ولی سرد ترینو نــــــــــــــــــه!!!!!من مد می شم بابا!!!!!
    چی میشه که آدم سرما می خوره ؟!
    ویروس هایی که در هوای آلوده هستن وارد بدنش میشه و سیستم بدنی آدمو ضعیف می کنن...درست گفتم؟؟؟
    چرا میگن آدم سرما خورده ؟! مگه سرما خوردنیه ؟! با این حساب چرا آدم گرما نمی خوره ؟!
    اصطلاحه دیگه یعنی تنش سرما خورده(سرما دیده)چون ویروس های سرما خوردگیم فکر کنم تو هوای سرد بیشتر هستن علتش همینه!
    نه دیگه گرما رو زده میشه!می گن گرما زده شده!!

خوراکی های خنک تو گرما بهتر میچسبه یا گرما ؟! چرا ؟!م
    نظورت خوراکی های خنک تو سرما می چسبه یا گرما؟؟.....خنک تو گرما...آخه من همین چند وقت پیش تو سرما تو برفیخ در بهشت انار خوردم تا فردا صبحش داشتم از سرما لزگی می رقصیدم!!!!!
    قدم زدن تو چه آب و هوایی حال میده ؟! کوهنوردی چی ؟!
    قدم زدن تو بارون نم نم...دوویدن تو بارون وحشی تند!(اینو خودم اضافه کردم!!)...کوهنوردی تو هوای خنک دم صبح ساعت 6 تابستونی!
    تعریف کن : زندگی در یک روز برفی ؟!
    وجودم گرم...دماغم سرد...هوس یک گوله برفی بزرگ...و شیطنت...آهای دوستم سلام!!!...برمی گردد به سمت تو و....تاااااپ....گلوگه نقش بسته بر صورت دوست!!!!!
    زندگی در یک روز افتابی ؟! یه لیوان آب پرتقال دم ساحل کنار یار...
    زندگی در یک روز بارانی ؟! پر از طراوتم....روحم شاد...جسمم شاد...من دختر بارانم...دختر ماه باران زا....دختر بهار...
    زندگی در یک روز طوفانی ؟!
    در خانه کنار کودکم که گریه اش درآمده از این همه هیاهوی باد!
    چرا روز به روز هوا گرمتر میشه ؟!
    چون می خواد مارو واسه گرمای جهنم آماده کنه!!
    چرا الانه تو این آب و هوا دیگه کولر هم جواب نمیده ؟! مگه کولر هم جواب میده ؟!
    نه که نمی ده!!!سوالیه واسه خودمم!!!
    تا حالا سعی کردی با دستات برف رو آب کنی ؟!
    نه من برفو پخش می کنم تو هوا!!!دونه هاشو رو هوا میگیرم کریستالاشو نگاه می کنم....فقط چند لحظه لذت زیبایی و شکوه خلقت خدا و بعد...خدا میگه بسه دیگه کم نیگاش کن!!!و دانه برف آب شده!!!
    تو حالا شده تو بارون سر بخوری بیوفتی ؟! تو برف چی ؟! عکس العملت در این مواقع ؟!
    تو برف سر خوردم ولی نیوفتادم زمین...هیچی!چه عکس العملی باید داشته باشم؟می خندم!
    تو برف با تایر قدم زدی ؟!
    قدم کـــــــــــــــه.....آره اوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووو.......بووووخخ خخخ!!!تو دیوار!!!!!
    سرسره بازی تو برف تا به چه حد ؟!
    تا حدی که باغچه حیاط یه تله برف بود از بالاش با سینی سر میخوردیم میومدیم پایین!!!!!!
    آدم برفی یا برف بازی یا سرسره بازی با تایر ؟!
    همــــــــــــــــــــش!!!! !!!!
    ما بریم با سری جدید سرالات برمی گیردیم .
    قدمت سر چشم بابا!!!!
    - - - به روز رسانی شده - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها
    سلام
    چطوری مهشاد جان ؟!
    سلام عزیز دل و پای ثابت صندلی های داغ!!!! خوبی شما؟
    میخوام برم تو خط آب و هوا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بزن بریم!
    آب و هوا در چه حاله ؟!آب و هو هم خوبه سلام می رسونه!! حالا آب خوبه یا هوا ؟! هوا واسه نفس و آب واسه پاکی!هر دوشون خوبه!!چرا همیشه میپرسن آب و هوا چطوره ؟! چه ارتباطی بینشون وجود داره ؟!از تبخیر آب هوا بوجود میاد واسه همین می گن آب و هوا! چرا مثلاً نمیپرسن آب چطوره و یا هوا چطوره ؟! والله اینو دیگه باید از ایستگاه هواشناسی محل بپرسم!!اگه آب خوب باشه و هوا بد باشه چی باید جواب داد ؟! یا هوا خوب باشه آب بد باشه چی ؟!واقعا چی باید گفت؟؟؟؟
    آب و هوا شامل چی میشه ؟! شامل انواع وضعیت ها و شرایط اقلیمی و....من جغرافیم ضعیفه نخندی ها!!چرا تگرگی رو جزء اب و هوا محسوب نمیکنن ؟!چرا بابا تگرگی می گن دیگه!!!نشنیدی می گن ابری با احتمال بارش رگبار و ریزش تگرگ!!؟؟ و یا مثلاً نمیگن امروز آب و هوا شنی هست ؟!
    چرا دیگه حالا لفظ شنی هم نگن می گن غبار آلود و از این حرفا!و یا گرد و غباری هست ؟!میگن!!اخبار گوش نمیدی ها!!
    هوای گرم رو دوست داری یا هوای سرد با ذکر دلیل ؟!گرم واسه لب دریا و سرد واسه خاطر اینکه برفو دوست دارم! چرا بیشتر افراد هوای بارونی رو بیشتر از هوای برفی دوست دارن ؟!چی بگم؟شاید چون هوای برفی یکم درد سر داره....دیر آب میشه....از خونه بیرون اومدنو سخت می کنه...ولی من جفتشم دوست می دارم!! مگه هوای بارونی چی داره جز کلیه درد و سرماخوردگی و ... ؟!نه کی گفته؟؟ مگر نه تو هوای برفی اصلاً مریض نمیشیم ولی باز با این حال هوای بارونی ارجحیت داره ؟!من والله تو برفی مریض شدم تو بارونی نه!!
    تابستون گرم رو دوست داری یا زمستون سرد ؟!زمستون سرد!...تابستون گرم قط لب ساحلش خوبه! به نظرت اگه جای تابستون و زمستون عوض شه چی میشه ؟! اونوقت توت فرنگیو وسط زمستون می خوریم و تو تابستون عطسه و آبریزش بینی و پنیسیلین!!
    گرمایی هستی یا سرمایی ؟! والله یکی قبل شما پرسید گفتم بهش!این چه فرقی با خونگرم بودن یا خونسرد بودن داره ؟!گرمایی و سرمایی به طبع آدم بستگی داره ولی خون گرمی و خونسردی اصطلاحه واسه نوع رفتاری آدماست!
    بهترین آب و هوایی رو که تجربه کردی کی و کجا بوده ؟!کلاس پنجم بودم برف اومد یه متر چه کیفی می داد!!! چرا به نظرت بهترین بود ؟! چون کلیییییییی برف بازی کردم با بچه های همسایه...یه هفته هم مدرسمون تعطیل شد!!!!!!!!!شاید به این دلیل نبوده که مثلاً یکی از بهترین دوران زندگیت بوده ؟!
    دوران که نه ولی ساعاتی از بهترین ساعات زندگیم بوده...
    بدترین آب و هوایی رو که تجربه کردی کی و کجا بوده با ذکر دلیل ؟!
    مشهد آذر ماه 3-4 سال پیش تو یخ و سرما مسافرت بودیم تا صبح لرزیدیم!!!شیرازم باز 2سال پیش عید مسافرت بودیم فکر کنم هوا صفر درجه بود بس که یخ بود چشمام انقدری که یخ کرده بود رو هم نمی رفت که بخوابم!!!!
    در هر فصلی از سال مسافرت به کدوم شهرها بهترتره ؟! برای هر 4 تا فصل بگیا ؟!
    بهار و شیرازش!تابستونو و شمالش!پاییز و تبریزش!زمستون و تهرانش!
    نظرت رو در مورد همه آب و هواها بگو ؟! و اینکه به نظرت خوبن یا نه ؟!
    همشون خوبن ولی بارونی و رعد و برقی وحشی و برفی از همه بیشتر خوبن!!
    راستی به نظرت چرا آب و هواهای مختلف شکل می گیرند ؟! اگه شکل نمیگرفتن چی میشد ؟!
    به دلیل شرایطی که زمین در اون قرار میگیره آب و هواها شکل میگیره!اگه شکل نمی گرفت زمین یا عصر یخبندان می شد یا عصر آتش و جزغاله می شد!!کلا می پکید دیگه!!!
    دوست داری گرمترین جای دنیا رو تجربه کنی ؟! سردترین جای دنیا رو چی ؟! چرا ؟!
    گرم ترین فکر کنم آمازون باشه آره دوست دارم ولی سرد ترینو نــــــــــــــــــه!!!!!من مد می شم بابا!!!!!
    چی میشه که آدم سرما می خوره ؟!
    ویروس هایی که در هوای آلوده هستن وارد بدنش میشه و سیستم بدنی آدمو ضعیف می کنن...درست گفتم؟؟؟
    چرا میگن آدم سرما خورده ؟! مگه سرما خوردنیه ؟! با این حساب چرا آدم گرما نمی خوره ؟!
    اصطلاحه دیگه یعنی تنش سرما خورده(سرما دیده)چون ویروس های سرما خوردگیم فکر کنم تو هوای سرد بیشتر هستن علتش همینه!
    نه دیگه گرما رو زده میشه!می گن گرما زده شده!!

خوراکی های خنک تو گرما بهتر میچسبه یا گرما ؟! چرا ؟!م
    نظورت خوراکی های خنک تو سرما می چسبه یا گرما؟؟.....خنک تو گرما...آخه من همین چند وقت پیش تو سرما تو برفیخ در بهشت انار خوردم تا فردا صبحش داشتم از سرما لزگی می رقصیدم!!!!!
    قدم زدن تو چه آب و هوایی حال میده ؟! کوهنوردی چی ؟!
    قدم زدن تو بارون نم نم...دوویدن تو بارون وحشی تند!(اینو خودم اضافه کردم!!)...کوهنوردی تو هوای خنک دم صبح ساعت 6 تابستونی!
    تعریف کن : زندگی در یک روز برفی ؟!
    وجودم گرم...دماغم سرد...هوس یک گوله برفی بزرگ...و شیطنت...آهای دوستم سلام!!!...برمی گردد به سمت تو و....تاااااپ....گلوگه نقش بسته بر صورت دوست!!!!!
    زندگی در یک روز افتابی ؟! یه لیوان آب پرتقال دم ساحل کنار یار...
    زندگی در یک روز بارانی ؟! پر از طراوتم....روحم شاد...جسمم شاد...من دختر بارانم...دختر ماه باران زا....دختر بهار...
    زندگی در یک روز طوفانی ؟!
    در خانه کنار کودکم که گریه اش درآمده از این همه هیاهوی باد!
    چرا روز به روز هوا گرمتر میشه ؟!
    چون می خواد مارو واسه گرمای جهنم آماده کنه!!
    چرا الانه تو این آب و هوا دیگه کولر هم جواب نمیده ؟! مگه کولر هم جواب میده ؟!
    نه که نمی ده!!!سوالیه واسه خودمم!!!
    تا حالا سعی کردی با دستات برف رو آب کنی ؟!
    نه من برفو پخش می کنم تو هوا!!!دونه هاشو رو هوا میگیرم کریستالاشو نگاه می کنم....فقط چند لحظه لذت زیبایی و شکوه خلقت خدا و بعد...خدا میگه بسه دیگه کم نیگاش کن!!!و دانه برف آب شده!!!
    تو حالا شده تو بارون سر بخوری بیوفتی ؟! تو برف چی ؟! عکس العملت در این مواقع ؟!
    تو برف سر خوردم ولی نیوفتادم زمین...هیچی!چه عکس العملی باید داشته باشم؟می خندم!
    تو برف با تایر قدم زدی ؟!
    قدم کـــــــــــــــه.....آره اوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووو.......بووووخخ خخخ!!!تو دیوار!!!!!
    سرسره بازی تو برف تا به چه حد ؟!
    تا حدی که باغچه حیاط یه تله برف بود از بالاش با سینی سر میخوردیم میومدیم پایین!!!!!!
    آدم برفی یا برف بازی یا سرسره بازی با تایر ؟!
    همــــــــــــــــــــش!!!! !!!!
    ما بریم با سری جدید سرالات برمی گیردیم .
    قدمت سر چشم بابا!!!!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

2. 5 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

سلام مهشاد خانم خوب هستید
    بریم سر اصل مطلب
    در یک جنگ ۱۰۰ سرباز شرکت کردند و جراحاتی برداشتند. آمار جراحات به شرح زیراست:
    ۷۰ نفر دست راستشان را از دست دادند
    ۷۵ نفر دست چپشان را از دست دادند
    ۸۰ نفر پای راست
    ۸۵ نفر پای چپ از دست دادند.
    حد اقل تعداد افرادی که هر ۴ عضوشان را از دست دادن چندتاست؟

و اما یه کار جدید در صندلی داغ:
    سوالات تستی

1- جنگ صد ساله چقدر طول کشید؟
    الف: 116 سال
    ب: 99 سال
    ج: 100سال
    د: 150 سال
    او نمی تواند به سوال جواب دهد.

2- کلاه‌های پاناما در چه کشوری تولید می شوند؟
    الف:برزیل
    ب: شیلی
    ج: پاناما
    د: اکوادور
    حالا او با خجالت از دانشجویان تماشاگر درخواست کمک می‌کند.

3-روس‌ها در چه ماهی انقلاب اکتبر را جشن می گیرند؟
    الف: ژانویه
    ب: سپتامبر
    ج: اکتبر
    د: نوامبر
    خوب! بقیه حضار باید به دادش برسند.

4- اسم شاه جرج ششم چه بود؟
    الف: ادر
    ب: آلبرت
    ج:جرج
    د: مانوئل
    این بار هم شرکت کننده درمانده تقاضای فرصت می‌کند.

فعلا همین ها رو داشته باش
    من بازم میام
    دنباله سوالهای سخت تر هستم
    بزودی داغت میکنم
    چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

4. 5 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

همکار تالار موبایل
    رشته تحصیلی
    نقشه کشی
    ارسال تشکر
    1,457
    دریافت تشکر: 5,559
    قدرت امتیاز دهی
    91671
    Array

چند تا چيستان و سوال هوش جديد براي سرگرمي 1-چيستان:
    آن چيست كه سر و پا ندارد/گرد است و دراز و در ندارد/اندر شكمش ستارگانند/جز نام دو جانور ندارد؟
    2-با قرار دادن چه عددي در انتهاي رديف،مجموعه كامل ميشود؟
    24 _ 19 _ 15 _ 12
    3-يك ساعت ديواري كه كار نميكند،در خرداد ماه چند بار زمان صحيح را نشان ميدهد؟
    4-مسابقه حضور ذهن-مدت پاسخگويي: 3 دقيقه
    پاسخ تمامي سوالات زير با حرف "ل" شروع ميشود.
    1) پايتخت كشور پرو
    2) شهر چاي ايران
    3) كشتي كوچك
    4) شتر بي كوهان
    5) شهر مقدس بوداييان
    6) نام استاني
    7) زبان عرب
    8) از كشورهاي خاور ميانه
    9) نام گلي
    10) از مركبات است
    میگویند خدا تنهاست
    ما که خدا نیستیم
    چرا تنهاییم...؟

6. 5 کاربر از پست مفید diana3 سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

۱-
    يک فروند هواپيما در مرز آمريکا و کانادا سقوط ميکند. بازماندگان از سقوط را در کجا دفن ميکنند؟
    1) کانادا ). 2) آمريکا ). 3) هيچکدام
    ۲-
    گرگي به بالاي کوه ميرود تا غرش شبانه اش را آغاز کند.چه مدت طول ميکشد تا به بالاي کوه برسد؟

1) دو شب ). 2) پنج شب ). 3) هيچکدام

۳-
    اگر به طور اتفاقي وارد کودکستان دوران کودکيتان شويد، آيا قادر به خواندن نوشتن و انجام جدول ضرب خواهيد بود؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۴-آيا امکان دارد يک نفر سريعتر از رودخانه ميسيسيپي شنا کند؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۵-آقاي بيل اسميت و خانم ژانت اسميت از هم طلاق ميگيرند. پس از مدتي خانم ژانت اسم اوليه خود را پس ميگيرد . با اين حال، پس از پنج سال با اينکه هنوز از آقاي بيل اسميت طلاق گرفته است، دوباره خانم ژانت اسميت ميشود . آيا اين قضيه امکانپذير است؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۶-آقاي جيم کوک مشکوک به قتل است ولي وقتي که پليس از او سوال ميکند که در موقع قتل کجا بوده است، آقاي جيم ميگويد در خانه مشغول تماشاي سريال مورد علاقه ام بوده ام. حتي جزئيات سريال را براي پليس شرح ميدهد . آيا اين موضوع ثابت ميکندکه آقاي جيم بيگناه است؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۷-يک شترمرغ تصميم ميگيرد که به وطنش بازگردد . چه موقع براي پرواز او به جنوب مناسب است؟

1) بهار 2) پاييز 3) هيچکدام

۸-
    جمله بعدي صحت دارد.جمله قبلي غلط است.آيا اين قضيه منطقي است؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۹-
    آيا امکان دارد که يک اختراع قديمي قادر باشد که پشت ديوار را به ما نشان دهد؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۱۰-
    اگر بخواهيد يک نامه به دوستتان بنويسيد، ترجيح ميدهيد با شکم پر يا با شکم خالي بنويسيد؟

1) پر 2) خالي 3) هيچکدام

۱۱-
    يک خروس در بام خانه اي که شيب دوطرفه دارد، تخم ميگذارد. اين تخم از کدام طرف ميافتد؟

1) شمال 2) جنوب 3) هيچکدام

۱۲-خانميعاشق رنگ قرمز است و تمام وسايل او به رنگ قرمز است. او در آپارتماني يک طبقه که قرمزرنگ است، زندگي ميکند. صندلي و ميز او قرمز رنگ است . تمام ديوارها و سقف آپارتمان قرمزرنگ هستند. کفپوش آپارتمان و فرشها نيز قرمزرنگ هستند.تلويزيون هم قرمز رنگ است. سريع پاسخ دهيد که پله هاي آپارتمان چه رنگي هستند؟

1) قرمز 2) آبي 3) هيچکدام

۱۳-پدر و پسري را که در حادثه رانندگي مجروح شده بودند، به بيمارستان مي برند . پدر در راه بيمارستان فوت مي کند ولي پسر را به اتاق عمل مي برند. پس از مدتي دکتر مي گويد من نمي توانم اين شخص را عمل کنم، به علت اينکه او پسر من است . آيا به نظر شما اين داستان ميتواند صحت داشته باشد؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۱۴-اگر چهار تخم مرغ، آرد، وانيل، شکر، نمک و بيکينگ پودر را با همديگر مخلوط کنيد، آيا کيک خواهيد داشت؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۱۵-
    آيا مي توانيد از منزلتان بالاتر پرش کنيد؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۱۶-
    يک کيلوگرم آهن چند گرم سنگينتر از يک کيلو گرم پنبه است؟

1) ۱گرم 2) ۱۰۰گرم 3) هيچکدام

۱۷-مردي به طرف يک پليس که در حال جريمه کردن اتومبيل بود، مي رود و التماس ميکند که پليس جريمه نکند ولي آقاي پليس قبول نميکند. به پليس نه يک بار بلکه هشت بار بد دهني مي کند . جواب دهيد که اين مرد چند بار جريمه خواهد شد؟

1) ۸ بار 2) ۹بار 3) هيچکدام

۱۸-
    اگر تمام رنگها را با هم مخلوط کنيد، آيا رنگين کمان خواهيم داشت؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

8. 5 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سونای69 نمایش پست ها
    سلامی دوباره
    سلام به روی ماهت!
    چقد دوست داری سایت برات زنده باشه؟
    یعنی چی زنده باشه؟
    من که گفتم این تایپ من مشکل داره منظورم افراد سایت بود... یعنی از نزدیک ببینیشون...
    خیلی زیاد دوست دارم ببینمشون!!!خیلی هارو!!دوست دارم امسال نمایشگاه بتونم بیام قرفه و بچه هارو ببینم اگه بشه!!

شامم فسنجون با سوپ جو و سالاد....خوبه؟
    خوب بودنش که خوبه...ولی من کوفته تبریزی میخوام از اونایی که مرغ رو درسته میزارن توش باسبزی کنارش.... میشه دیگه؟؟؟
    والله من تا حالا کوفته ای که وسطش مرغ درسته گذاشته باشن ندیدم!!!ولی کوفته معمولی باشه درست می کنیم بیا!
    هوم...بذار ببینم....وقتی حواست نیست از یقه لباست آب یخ میریزم خونکـــــــــــــــــــ شی همچین!!!!!خوبه؟؟؟
    بابا این چه کاریه ...گفتم بلا سرم بیار...تو این گرمای تابستون آخه این بلا میشه... باز میگفتی میزارمت تو یه اتاقی در و پنجره رو میبندم و بخاری روشن میکنم یه چیزی.... نخیر شما دل نازک تشریف دارید....
    نخیر!!بی هوا این بلا سرت بیاد متوجه اوج فاجعه میشی!!

شما...جدیدا کم میای سایت فکر کنم کنکور داری نه؟این نشون میده پر تلاشی!!
    یعنی به نظرت من کم میام سایت.... خونواده از دست من شاکیه.... کنکور رو هم که داریم ولی مهم جمع بندیه که اونم ماه آخره....
    جدا؟؟وای خدا ایشالله بهت صبر بده از دست این کنکور!!
    خب با اجازه بریم سر سری جدید سوالا....

واسه کدوم کاربر از سایت دلت تنگ شده؟
    هووووم....یه سری از بچه ها دیگه نمیان مثلا خانوم باستان شناس...و آقا وحید...دلم براشون تنگ شده خیلی وقته خبری ازشون نیست آخه!!
    شده تا حالا وقتایی که سایت نمیای دلت برای سایت تنگ شه؟
    آره خیلی!!!
    آدم وابسته ای هستی؟؟
    تقریبا میش گفت بلی!!وابسته احساسی ها نه وابسته به معنی آویزون شدن که کاراتو بقیه بکنن!!
    شده تو سایت مغرور باشی؟؟
    نه خداییش!!
    کدوم یکی از ویژگیای اخلاقیتو دوس نداری دلت میخواد عوضش کنی؟؟؟؟؟؟
    اعتماد بنفسم یکم ضعیفه... و حرفمو محکم نمی تونم بزنم!
    از کدوم یکی از ویژگیهای اخلاقیت تا حالا ضربه خوردی؟
    همین وابستگی احساسی!!
    قشنگترین فیلمی که دیدی چیه؟
    والله فیلم زیاد دیم...127 ساعت قشنگ بود...سریال lost رو خــــــــــــــــــــــیل ی دوستش دارم تا حالا فکر کنم 8-9 بار کامل دیدمش!!!
    چقدر شخصیتت شوخ وشیطونه؟ شخصیت ظاهریت با درونیت فرق میکنه؟؟؟؟
    شوخ بودن و درصدش رو باید از تو حرفام دربیارید دیگه!فکر کنم نسبتا شوخم...نیستم؟؟ظاهرم با باطنم فرق چندانی نداره ولی بعضی جاها بسته به شرایط(حالا رودربایسی یا احترام یا...)مجبور میشی یکم متفاوت با اون چیزی که هستی برخورد کنی دیگه!
    ازمردن میترسی؟
    نه اصلا!!
    بهترین حسن سایت واسه تو چیه؟
    اینکه همه با هم صمیمی و یک دل هستن!جوونن و هم درد!
    تو سایت مشهوری یا محبوب؟
    نمی دونم....بقیه باید بگن....فکر نمی کنم باشم!!
    زندگی بدون نت رو میتونی تحمل کنی؟
    اولش شاید سخت باشه ولی یکم بعدش عادت می کنم!مثلا قبل اینکه نت بیاد چیکار می کردیم مگه؟؟زندگی می کردیم دیگه!!
    زندگیو بدون چه چیزیو نمیتونی تحمل کنی؟
    عشق...محبت...درک کردن و هیجان و انرژی....بدون اینا زندگی یعنی پودر!
    متن یه آهنگیو که خیلی دوست داری بذار اینجا
    دو تا آهنگ ترکیه ایه!متنشونم نیست تو نت که بذارم!
    اسم آهنگاش nadan bu alveda & vazgechdim از گروه gripin هستش!

موقعی که ناراحتی چی آرومت میکنه؟
    موسیقی...اشک...حرف زدن با خدا...
    بچه های سایت چقدرتو زندگی واقعیت تاثیر دارن ... مثلا توزندگی واقعیت بهشون فکر میکنی؟
    بله بهشون فکر می کنم!اونا هم واقعین!دوستام هستن!!نگرانشون می شم...دلم براشون تنگ می شه...دعاشون می کنم...
    یه سوال خودت ازخودت بپرس ...
    چرا یه چند روزه کسل و بیحالی دختر؟؟؟
    فعلا...

بازم بیا دخملی!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

10. 4 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5835 نمایش پست ها
    سلام مهشاد خانم خوب هستید
    سلام احوال شما؟خوبید؟خوش اومدید!
    بریم سر اصل مطلب
    در یک جنگ ۱۰۰ سرباز شرکت کردند و جراحاتی برداشتند. آمار جراحات به شرح زیراست:
    ۷۰ نفر دست راستشان را از دست دادند
    ۷۵ نفر دست چپشان را از دست دادند
    ۸۰ نفر پای راست
    ۸۵ نفر پای چپ از دست دادند.
    حد اقل تعداد افرادی که هر ۴ عضوشان را از دست دادن چندتاست؟

این مسئله مال جبر دبیرستانه با نمودار ون حل میشه!
    من اینطوری حل کردم شد 70 نفر!اگه غلطه بگید جوابش چی میشه!راح حل ریاضیشو ها!!

و اما یه کار جدید در صندلی داغ:
    سوالات تستی
    (این سوالارو تو سایت قبلا گذاشتن خونده بودم ولی بدون تقلب چیزی که یادمه رو می گم!)

1- جنگ صد ساله چقدر طول کشید؟
    الف: 116 سال
    ب: 99 سال
    ج: 100سال
    د: 150 سال
    او نمی تواند به سوال جواب دهد.

فکر کنم 116 سال بود!
    2- کلاه‌های پاناما در چه کشوری تولید می شوند؟
    الف:برزیل
    ب: شیلی
    ج: پاناما
    د: اکوادور
    فکر کنم برزیل.
    حالا او با خجالت از دانشجویان تماشاگر درخواست کمک می‌کند.

3-روس‌ها در چه ماهی انقلاب اکتبر را جشن می گیرند؟
    الف: ژانویه
    ب: سپتامبر
    ج: اکتبر
    د: نوامبر
    سپتامبر
    خوب! بقیه حضار باید به دادش برسند.

4- اسم شاه جرج ششم چه بود؟
    الف: ادر
    ب: آلبرت
    ج:جرج
    د: مانوئل
    آلبرت
    این بار هم شرکت کننده درمانده تقاضای فرصت می‌کند.

فعلا همین ها رو داشته باش
    من بازم میام
    دنباله سوالهای سخت تر هستم
    بزودی داغت میکنم
    شما تشریف بیارید!نهایتا بلد نباشم می گم بلد نیستم دیگه!!!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

12. 3 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط diana3 نمایش پست ها
    چند تا چيستان و سوال هوش جديد براي سرگرمي
    سلام!
    1-چيستان:
    آن چيست كه سر و پا ندارد/گرد است و دراز و در ندارد/اندر شكمش ستارگانند/جز نام دو جانور ندارد؟
    خربزه
    2-با قرار دادن چه عددي در انتهاي رديف،مجموعه كامل ميشود؟
    24 _ 19 _ 15 _ 12
    بعدی می شه 30 (اگه از این ور هم حساب کنی می شه 10)
    3-يك ساعت ديواري كه كار نميكند،در خرداد ماه چند بار زمان صحيح را نشان ميدهد؟
    خب رو هر ساعتی که مونده باشه در کل ماه یعنی 31 روز و در کل روز یعنی 24 ساعت روزی 2 بار ساعت درست رو نشون می ده ینی میشه 62 بار.
    4-مسابقه حضور ذهن-مدت پاسخگويي: 3 دقيقه
    پاسخ تمامي سوالات زير با حرف "ل" شروع ميشود.
    1) پايتخت كشور پرو
    لیما
    2) شهر چاي ايران
    لاهیجان
    3) كشتي كوچك
    لنج
    4) شتر بي كوهان
    ؟؟

5) شهر مقدس بوداييان
    ؟؟

6) نام استاني
    لرستان
    7) زبان عرب
    لسان
    8) از كشورهاي خاور ميانه
    لبنان
    9) نام گلي
    لاله
    10) از مركبات است
    لیمو
    ممنون عزیزم بازم بیا!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

14. 4 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
    1)به نظرت چرا تعداد امامزاده ها از 30سال پیش تاکنون حدود 10 برابر شده؟
    سلام.خوبید؟
    شاید چون نیاز مردم به اماکن روحانی بیشتر شده!!

2) به نظرت چرا بازیکن گستاخ(الان بازیشو دیدم) 2میلیارد پول میگیره و نمیتونه یه پاس سالم بده؟
    چون دارید میگید گستاخه!!
    3) نظرت در مورد این شعر
    "شیخی به زن فا... گفتا مستی...
    هر لحظه به دام دگری پا بستی...
    گفتا شیخا! چنان که گویی هستم
    تو نیز چنان که مینمایی هستی؟؟؟ "
    نظرم اینه که منو وارد مسائل سیاسی نکنید!!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

16. 4 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    قدرت امتیاز دهی
    29795
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5835 نمایش پست ها
    ۱-
    يک فروند هواپيما در مرز آمريکا و کانادا سقوط ميکند. بازماندگان از سقوط را در کجا دفن ميکنند؟
    1) کانادا ). 2) آمريکا ). 3) هيچکدام مگه بازماندگانو هم دفن می کنن؟؟
    ۲-
    گرگي به بالاي کوه ميرود تا غرش شبانه اش را آغاز کند.چه مدت طول ميکشد تا به بالاي کوه برسد؟

1) دو شب ). 2) پنج شب ). 3) هيچکدام

۳-
    اگر به طور اتفاقي وارد کودکستان دوران کودکيتان شويد، آيا قادر به خواندن نوشتن و انجام جدول ضرب خواهيد بود؟

1)آري 2) خير 3) هيچکدام
    متوجه سوال نشدم!!
    ۴-آيا امکان دارد يک نفر سريعتر از رودخانه ميسيسيپي شنا کند؟

1) آري مگه رودخونه آخه شنا می کنه؟؟ 2) خير 3) هيچکدام

۵-آقاي بيل اسميت و خانم ژانت اسميت از هم طلاق ميگيرند. پس از مدتي خانم ژانت اسم اوليه خود را پس ميگيرد . با اين حال، پس از پنج سال با اينکه هنوز از آقاي بيل اسميت طلاق گرفته است، دوباره خانم ژانت اسميت ميشود . آيا اين قضيه امکانپذير است؟

1) آري خب دوباره باهاش ازدواج کرده! 2) خير 3) هيچکدام

۶-آقاي جيم کوک مشکوک به قتل است ولي وقتي که پليس از او سوال ميکند که در موقع قتل کجا بوده است، آقاي جيم ميگويد در خانه مشغول تماشاي سريال مورد علاقه ام بوده ام. حتي جزئيات سريال را براي پليس شرح ميدهد . آيا اين موضوع ثابت ميکندکه آقاي جيم بيگناه است؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۷-يک شترمرغ تصميم ميگيرد که به وطنش بازگردد . چه موقع براي پرواز او به جنوب مناسب است؟

1) بهار 2) پاييز 3) هيچکدام
    شترمرغم پرواز می کرد ما نمی دونستیم؟؟
    ۸-
    جمله بعدي صحت دارد.جمله قبلي غلط است.آيا اين قضيه منطقي است؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۹-
    آيا امکان دارد که يک اختراع قديمي قادر باشد که پشت ديوار را به ما نشان دهد؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۱۰-
    اگر بخواهيد يک نامه به دوستتان بنويسيد، ترجيح ميدهيد با شکم پر يا با شکم خالي بنويسيد؟

1) پر 2) خالي 3) هيچکدام
    نامه نوشتن چه ربطی به شکم پر و خالی داره؟؟؟
    ۱۱-
    يک خروس در بام خانه اي که شيب دوطرفه دارد، تخم ميگذارد. اين تخم از کدام طرف ميافتد؟

1) شمال 2) جنوب 3) هيچکدام
    خروس تخم میذاری مگـــــــــــــــــــــــ ـه؟؟؟؟؟؟
    ۱۲-خانميعاشق رنگ قرمز است و تمام وسايل او به رنگ قرمز است. او در آپارتماني يک طبقه که قرمزرنگ است، زندگي ميکند. صندلي و ميز او قرمز رنگ است . تمام ديوارها و سقف آپارتمان قرمزرنگ هستند. کفپوش آپارتمان و فرشها نيز قرمزرنگ هستند.تلويزيون هم قرمز رنگ است. سريع پاسخ دهيد که پله هاي آپارتمان چه رنگي هستند؟

1) قرمز 2) آبي 3) هيچکدام
    اولش گفت که یک طبقه است!!پله نداره پس!
    ۱۳-پدر و پسري را که در حادثه رانندگي مجروح شده بودند، به بيمارستان مي برند . پدر در راه بيمارستان فوت مي کند ولي پسر را به اتاق عمل مي برند. پس از مدتي دکتر مي گويد من نمي توانم اين شخص را عمل کنم، به علت اينکه او پسر من است . آيا به نظر شما اين داستان ميتواند صحت داشته باشد؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام
    جراح مادر پسره بوده!
    ۱۴-اگر چهار تخم مرغ، آرد، وانيل، شکر، نمک و بيکينگ پودر را با همديگر مخلوط کنيد، آيا کيک خواهيد داشت؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام
    بعد از پخت کیک خواهیم داشت!!
    ۱۵-
    آيا مي توانيد از منزلتان بالاتر پرش کنيد؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام

۱۶-
    يک کيلوگرم آهن چند گرم سنگينتر از يک کيلو گرم پنبه است؟

1) ۱گرم 2) ۱۰۰گرم 3) هيچکدام
    هر جفتشو میگید یک کیلو هستن دیگه!!گرم چیه این وسط؟؟
    ۱۷-مردي به طرف يک پليس که در حال جريمه کردن اتومبيل بود، مي رود و التماس ميکند که پليس جريمه نکند ولي آقاي پليس قبول نميکند. به پليس نه يک بار بلکه هشت بار بد دهني مي کند . جواب دهيد که اين مرد چند بار جريمه خواهد شد؟

1) ۸ بار 2) ۹بار 3) هيچکدام
    بد دهنی به پلیس مگه جریمه داره؟در ضمن شاید ماشین مال اون مرد نبوده!چون تو سوال که نگفته اتومبیلش!
    ۱۸-
    اگر تمام رنگها را با هم مخلوط کنيد، آيا رنگين کمان خواهيم داشت؟

1) آري 2) خير 3) هيچکدام
    فکر کنم رنگ سیاه خواهیم داشت!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

18. 5 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    13,004
    دریافت تشکر: 10,250
    قدرت امتیاز دهی
    27193
    Array
    solinaz's: جدید92

سلام
    منم گفتم بیام دیگهههههههههه...خب شروع میکنم
    شماره پات چنده؟

حسابگری یا ولخرجی؟
    نظرت در مورد خواستگاری خانمها از آقایون چیه؟
    .یه آرزو کن!
    تا حالا خلاف کردی؟
    تا حالا عاشق شدی؟
    الان عاشقی یا نه؟
    يه سوتي خفن که تا حالا دادي تعريف کن
    بهترين کادو تولدي که گرفتي چي بود؟
    غذاهايي که بلدي رو نام ببر..
    خسته نباشيد..چقدر از اين کلمه در طول روز استفاده ميکى
    .قشنگ ترين شعري رو که تو حافظت حک شده بگو
    اهل التماس کردنم هستي يا نه؟
    چند سالگي تصميم داري ازدواج کني؟
    نماز ميخوني؟
    .حاضري با يک آدم کر و لال ازدواج کني؟
    الان چه مدل گوشی داری؟
    به نظرت آدم بايد حقشو از اين دنيا بگيره يا سكوت كنه؟
    اگه يكي بهت نارو بزنه چي كارش مي كني؟
    دوست داشتین جای کدوم شخصیت مهم دنیا باشید چرا ؟
    در مورد اون شخصیت چی میدونید ؟
    .تندروی تو اعتقادات یعنی چی؟
    حسودی؟ اگه هستی به چی حسودیت میشه؟
    نظرت درمورد منو خودت چیه؟؟؟
    من خیلی اذیت میکنم؟؟؟چیکار کنم به نظرت؟؟؟
    نظرت درمورد منو داداش سینام چیه؟
    چرا اینقد دوست داری منو نصیحت کنی؟
    چرا من به حرفات گوش نمیکنم؟
    دیگه نمیدونم.......
    موفق باشی عزیزم
    ویرایش توسط solinaz : 25th July 2013 در ساعت 04:47 PM

آینده ای بسازم که گذشتم جلوش زانو بزنهツ

20. 3 کاربر از پست مفید solinaz سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)