دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خواننده زن ۲۳ ساله دوشیزگی اش را به حراج گذاشت

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    هوشبری
    ارسال تشکر
    1,293
    دریافت تشکر: 3,817
    قدرت امتیاز دهی
    8222
    Array

پیش فرض خواننده زن ۲۳ ساله دوشیزگی اش را به حراج گذاشت

خواننده زن ۲۳ ساله دوشیزگی اش را به حراج گذاشت

خواننده زن ۲۳ ساله ی نیجریه ای برای نجات دختران ربوده شده توسط بوکوحرام دوشیزگی اش را به حراج گذاشت.جزئیات را در ادامه مشاهده کنید.

خانم خواننده بکارتش را در برابر آزادی دختران معاوضه می کند ، ستاره موسیقی پاپ بکارت خود را به بوکوحرام فروخت.خانم هنرمند نیجریه ای برای ازادی دختران دانش اموز گروگان گرفته توسط بوکوحرام در شبکه اجتماعی عنوان نمود حاضر است برای رهایی دختران از بند بکارت خود را به آنها بفروشد.

خانم ادوکیه ۲۳ ساله عنوان نمود در ازای آزادی ۲۷۶ دختر دانش آموز ، حاضر است پرده بکارت خود را معاوضه نماید. دختران دانش آموز در ماه اوریل توسط بوکوحرام ربوده شدند.

خانم خواننده و هنرپیشه ساکن شهر ایمو به روزنامه ونگورد نیجریه می گوید:اکنون ساعت ۱۱ شب است می دانید در ذهن من چه می گذرد؟به آن دختران فکر می کنم که اکنون کجا هستند و ممکن است چه اتفاقی برای آنها رخ دهد. منصفانه نیست. آنها خیلی جوان هستند. کاش می توانستم با معاوضه خودم جان آنها را نجات دهم.

خانم خواننده که نماینده صلح سازمان ملل نیز می باشد می افزاید:آنها دختران ۱۲ تا ۱۵ سال هستند.من بزرگتر و با تجربه تر از آنها هستم. من حاضرم هر شب با ۱۰ تا ۱۲ مرد بخوابم ولی تو را به خدا به آنها رحم کنید و آنها را آزاد کنید تا به آغوش والدین خود برگردند.

گفته می شود اخیرا دو تن از نیروهای بوکوحرام دستگیر شدند. در پی این دستگیری رهبران بوکوحرام موضع قبلی خود را از جنگلهای سامبیسا به سوی مرزهای کامرون تغییر داده اند.

منبع

2. 3 کاربر از پست مفید kamel.gholami سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)